Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#176
wijamurzyn pisze:
piątek, 31 lipca 2020, 18:08
Hmm, nasz najnowszy nabytek był w czerwcu na testach w Motorze Lublin i nie przekonał do siebie beniaminka 2. ligi.
Moze dlatego Motor jest tam gdzie jest, a awans zdobyli pod stołem za kase i uklady w wojewodztwie. Dla nie zorientowanych w temacie polecam Stanowisko Stanowskiego i przekrety ktore dalej sa rakiem polskiej pilki.
I przypominam, ze to juz Nasz zawodnik - Odry Opole. Nalezy mu dac kredyt zaufania i wspierac. Gdy Marzec przychdzil do Opola nazywany byl slusznie " ałaaa ", jednak to tez mu nie pomoglo na starcie. Dla mnie na poczatku wszyscy sa swietni, a potem obaczy sie. W zeszlym sezonie wylapalismy i zatrudnilismy kilku fajnych graczy. Oczekuje powrotu na boisko Ukrainca.
Ostatnio zmieniony piątek, 31 lipca 2020, 20:04 przez snajper, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#180
Prawda jest taka, że jesli spojrzymy bez emocji na skład który nam utrzymał ligę, to nazwiska nie 'rzucają na kolana'. Dlatego też 'in Didi we trust': wierzę, że zarówno ci którzy przychodzą są tymi którzy pasują do koncepcji trenera, a dodatkowo dobrze wpasują się w skład i gra się nie zmieni. A po tak dobrej rundzie nie mamy prawa wątpić, że będzie gorzej, nawet mimo kilku ubytków. Przecież angaż Piecha to też była wielka niewiadoma. Kibicuję obu chłopakom z regionu i myślę, że nie będzie źle. A szczególnie przy Czajkowskim mam przeczucie, że może nas bardzo pozytywnie zaskoczyć.

Jeszcze co do ewentualnego przyjścia M.Gancarczyka - może w końcu mielibyśmy lepszego wykonawcę stałych fragmentów niż Janus. Pamiętacie? https://youtu.be/3L4Ndc9JtTg?t=104

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#181
mudziol pisze:
piątek, 31 lipca 2020, 20:30
smilee pisze:
piątek, 31 lipca 2020, 19:58
mudziol pisze:
piątek, 31 lipca 2020, 19:36


Jak Legia na Salahu, Berbatovie i Arszawinie jak Wisła na Milanie Barosu 😎
...i Zabrze na Szymku 😋
I Odra na Marcu, Rybickim czy Bodziochu
Akurat Rybka to niekoniecznie dobry przykład. Co prawda gra regularnie w Warcie, ale przez cały sezon w tak dobrej drużynie strzelił jedną bramkę.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#183
wijamurzyn pisze:
piątek, 31 lipca 2020, 21:03
mudziol pisze:
piątek, 31 lipca 2020, 20:30
smilee pisze:
piątek, 31 lipca 2020, 19:58


...i Zabrze na Szymku 😋
I Odra na Marcu, Rybickim czy Bodziochu
Akurat Rybka to niekoniecznie dobry przykład. Co prawda gra regularnie w Warcie, ale przez cały sezon w tak dobrej drużynie strzelił jedną bramkę.
A ile bramek strzelił Mikinic? Nie chodzi tylko o gole

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#186
Nie jestem fanem Janusa, bo te jego stałe fragmenty to jest dramat i nie pojmę, dlaczego on jest do nich w ogóle dopuszczany. Wiele razy nie rozumiałem (i w sumie nadal nie rozumiem) co robił w pierwszej 11, swoim doświadczeniem też nie pomagał w trudnych chwilach, kiedy Odra grała źle - nie był tym, który ją pociągnie jak trzeba.
Ale jednocześnie nie zgadzam się z tym pojazdem - grał w meczach kluczowych do utrzymania, ma jakieś tam liczby i przede wszystkim wielki szacunek dla niego za to, że podszedł do tego karnego z największym możliwym ciężarem gatunkowym (Olimpia Grudziądz) i wykorzystał. Do tego jedna z najważniejszych bramek Odry w kontekście utrzymania, czyli z Bełchatowem. Do tego asysta z Wigrami, asysta z Chrobrym - nie można odmówić mu istotnego udziały w tym utrzymaniu i ważnych zagrań w kluczowych momentach.
Więc tak - jest irytujący, ma wady i generalnie lepszy nie będzie z racji wieku, ale pisanie "Janus jest chujowy" jest po prostu niepoważne.
cron