#13 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 09.10.2022, g. 18:00)

#1
Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z Puszczą Niepołomice. Puszcza jak na razie uchodzi za rewelację rozgrywek zajmując 2 lokatę premiowaną bezpośrednim awansem do ekstraklasy. Puszcza punktuje głównie u siebie, na wyjazdach dotychczas zdobyli 6 punktów w 5 meczach. Na drugim biegunie znajduje się nasza Odra plasując się na 17 pozycji z 11 punktami. Jednak ostatni mecz i gra Odry może napawać lekkim optymizmem przed zbliżającym się meczem. Bukmacherzy o dziwo to w Odrze widzą faworyta niedzielnego meczu, co jest trochę zaskakujące patrząc na to ,że mierzą się 17 drużyna z 2 drużyną w tabeli.

Re: #13 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 09.10.2022, g. 18:00)

#15
Niepojete jak inne druzyny ( lepsze i gorsze), bez roznicy czy z dolu czy z gory tabeli, przyjezdzaja do nas do Opola i wrzucaja po kilka bramek. Niepojetne dla kibica, ze z takimi pilkarzami jakich posiadamy nie potrafimy temu zaradzic. Dodatkowo sprowadzamy nowych pilkarzy tylko w bramce wciaz mamy amatora. Ile to juz Odra ma straconych goli ?! Wiadomo, ze nie tylko bramkarz broni, ale on ma byc liderem i rzadzic na polu karnym, a u nas to rzadzi ten komu sie zachce i zawsze z oplakanym skutkiem.

Re: #13 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice (nd. 09.10.2022, g. 18:00)

#22
Pojebane to jakieś wszystko: defensywni grają lepiej w ataku niż w obronie.

Jeśli zarząd ufa trenerowi i wierzy w swój projekt to moim zdaniem powinien sam podać się do dymisji i przyznać że projekt upadł.

A tak poważnie to wyraźnie zarząd dał do zrozumienia ze nie ma opcji zmiany trenera. Nawet jak wszystko do końca rundy wjebiemy to i tak zmiany nie będzie bo będą liczyć że po przerwie zaskoczy.
Tyle że sytuacja robi się naprawdę gorąca, to ostatni moment kiedy seria 3-4 zwycięstw może na mocno dźwignąć, za chwilę reszta nam odjedzie i okaże się że żeby się utrzymać musimy wygrać wszystko do końca sezonu.

Do utrzymania brakuje na jakichś 30 punktów, więc już teraz wychodzi ze juz teraz powinniśmy wygrać połowę z pozostałych spotkań...

Czarno to kurwa widzę :-(
Nie wiem czy Kibice nie powinni wyrazić swojego zdania w sposób bardziej stanowczy, bo chyba już nikt poza zarządem nie wierzy ze z obecnym sztabem może to jeszcze zaskoczyć... :-(
cron