Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#301
smilee pisze:
sobota, 28 września 2024, 18:06
A może trener Copik (Polak na slupa) 😁
Mam coraz większe wrażenie że ci wszyscy trenerzy to są tacy sami nieudacznicy, raz czy 2 w karierze uda im się przez przypadek sezon czy dwa i potem się inni na to nabierają.

Przecież większość z tych co wymieniacie chwilę temu zostali skądś wyjebanni za wyniki...

A Odra nabrała się kolejny raz na takiego co nigdy nic nie osiągnął ale zarzad myślał że nagle zaskoczy.
A podasz mi nazwiska trenerów, którzy nigdy znikąd nie zostali wyjebani za wyniki? Nawet nie mówmy o Polsce, tylko na całym świecie. To jest garstka ludzi i to z samego szczytu typu Klopp, Guardiola. Nawet świetni trenerzy typu Mourinho, Conte, Flick, Nagelsmann, Tuchel byli wyrzucani z niektórych klubów czy reprezentacji (Flick). Nie ma idealnych trenerów. Kiereś u mnie też zdecydowanie w czołówce, na Banasika czy Łobodzińskiego nie ma co czekać do wiosny bo przecież może być do tego czasu po zawodach.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#305
Chyba nie było takiego. Szczerze mówiąc Nocoń rokował, wyniki miał dobre, oczywiście były elementy, które denerwowały, ale nadal to najlepszy trener, jakiego Odra miała w ostatnich latach.
Moim zdaniem przed zarządem nie ma żadnego dylematu - Sobolewski jest przebierańcem, a nie trenerem i każdy kolejny mecz tylko powiększa rozmiary katastrofy. Już chyba naprawdę nie ma nikogo, kto by tego nie widział. Mam nadzieję, że w poniedziałek przywita nas komunikat o zwolnieniu.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#309
Nocoń grał bardzo defensywnie - mieliśmy bardzo szczelną obronę, przy braku ikry w ataku. Jak prowadziliśmy, to w zasadzie przeciwnik mógł zdjąć bramkarza (nawet słaby przeciwnik - świetny przykład
to mecz w Warszawie na koniec sezonu). Ale może właśnie to byłaby metoda - wyznaczyć mu cele na większy nacisk na ofensywę i dać mu do tego wykonawców? Przynajmniej był jakiś punkt startowy do budowy czegoś więcej - teraz jest spalona ziemia.
Budżet jest jaki jest - jeżeli myślimy o awansie, to nie zrobimy go szaloną ofensywą. Niestety, ale to siłą rzeczy skończy się antyfutbolem w stylu Puszczy. Taki zeszły sezon wzmocniony dwoma dodatkowymi Galanami i porządnym napastnikiem i mamy awans.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#313
wijamurzyn pisze:
niedziela, 29 września 2024, 15:02
Kolega Looz nas chyba trochę wpuścił w maliny tym "zakończeniem misji", bo póki co raczej o tym cisza.
Słyszałem to od dwóch różnych osób, ale na dzisiaj faktycznie nie mam żadnego potwierdzenia. Może emocje opadły i temat upadł? Nie wiem.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#320
Poniedziałek już leci, pojutrze mecz, a tu nadal żadnego info o pożegnaniu Sobolewskiego?
Strasznie żałuję timingu, akurat w środę mamy mecz, w którym dałoby się zapunktować - zbyt wielu okazji już nie będzie na jesień. Jeszcze Warta u nas, wyjazd do Głogowa. A tak nowy trener od razu dostałby mecze z Arką, Miedzią, wyjazd do Łęcznej. Nie ma za dużo przestrzeni na podbudowanie się.

EDIT: Jeeeeeeeest! :))))

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#321
zebro pisze:
poniedziałek, 30 września 2024, 7:53
Poniedziałek już leci, pojutrze mecz, a tu nadal żadnego info o pożegnaniu Sobolewskiego?
Strasznie żałuję timingu, akurat w środę mamy mecz, w którym dałoby się zapunktować - zbyt wielu okazji już nie będzie na jesień. Jeszcze Warta u nas, wyjazd do Głogowa. A tak nowy trener od razu dostałby mecze z Arką, Miedzią, wyjazd do Łęcznej. Nie ma za dużo przestrzeni na podbudowanie się.
jest już info
cron