Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#231
Z klubu wychodzą głosy, że poszukują jeszcze typowej "10", bo obecnie tylko Łyszczarz jest, a w dzisiejszym "Oknie transferowym" na portalu Meczyki padło, że Hubert Adamczyk wzbudza obecnie zainteresowanie... Kotwicy, Pogoni Siedlce czy Stali Stalowa Wola. Jeśli rzeczywiście nie ma zainteresowania lepszych klubów, to ja bym zrobił na miejscu Odry wszystko, żeby go sprowadzić, bo umiejętności zdecydowanie ma ponad 1 ligę.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=31269

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#244
Po meczu z Tychami dyrektor Bartnicki mówił na antenie TVP3, że negocjują transfer piłkarza (środkowego pomocnika) z innym klubem. Trochę czasu minęło, jutro zamyka się okienko transferowe w Polsce, ciekawe czy coś w tym temacie się finalizuje czy padło i zostaniemy z obecnym środkiem pola na całą rundę. Co nie napawało by optymizmem...

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#245
respest pisze:
czwartek, 5 września 2024, 10:44
Po meczu z Tychami dyrektor Bartnicki mówił na antenie TVP3, że negocjują transfer piłkarza (środkowego pomocnika) z innym klubem. Trochę czasu minęło, jutro zamyka się okienko transferowe w Polsce, ciekawe czy coś w tym temacie się finalizuje czy padło i zostaniemy z obecnym środkiem pola na całą rundę. Co nie napawało by optymizmem...
Pewnie chodziło o Huberta Adamczyka z Arki Gdynia. Był bardzo bliski dołączenia do naszego zespołu. Wtedy zgłosiło się jednak Zagłębie Lubin i Adamczyk wylądował ostatecznie w ESA.
Okienko transferowe zamyka się w poniedziałek 9 września.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#246
Chyba w poniedziałek zamyka się okienko, więc będziemy wiedzieć. Natomiast nawet jeżeli taki transfer dojdzie do skutku, to w tej rundzie już za wiele nie pomoże - ostatnie kolejki plus przygotowanie do rundy wiosennej od początku.

Co do stwierdzenia, że nigdy nie graliśmy gorzej - graliśmy porównywalnie za Rumaka. Np. Banaszewski to dla mnie klon Błanika.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#247
Po zamknięciu okna można chyba jeszcze podpisywać zawodników będących wolnymi agentami, więc może kogoś takiego Odra szuka.
A gorzej graliśmy na pewno za Rumaka (i trwało to ponad rok), za schyłkowego Plewni, za Smyły też graliśmy futbol siermiężny, trudny do oglądania (o ile na początku tłukliśmy na tym sporo punktów, tak wiosna była katastrofalna). I nawet nie cofam się do jakichś dawnych czasów, tylko od kiedy Odra jest w 1. lidze. Także mam wrażenie, że ten list trochę na wyrost. Jest 5 drużyn punktujących słabiej niż Odra (nie liczę Wisły), sporo zawodników odeszło, sporo przyszło, myślę, że nie będzie póki co żadnej reakcji (słusznie).
cron