Re: 4 kolejka (2024/2025). Odra - Wisła Płock.

#7
Niby mecz wyrównany, w statystykach remisowy, ale Płock jednak miał więcej piłkarskiej jakości.
Nadal nie wiem, czy cieszyć się, że mieliśmy na rozkładzie Pogoń Siedlce, czy żałować, że pozostali rywale na starcie było trudni. Bo jak na razie, to punktują nas bezlitośnie. Sam narzekałem, że za Noconia Odra grała minimalistycznie, wręcz bojaźliwie, ale to, jak często w tym sezonie rywale są w stanie znaleźć się w okolicach naszego pola karnego, to jest naprawdę dramat. Smutne, ale staliśmy się dostarczycielem punktów, przynajmniej dla tej lepszej połowy ligi.

Lyszczarz całkiem dobrze wygląda, Zawada ma ten fajny młodzieżowy błysk (chociaż ogólnie piłkarsko ma też sporo obszarów do rozwoju). Banaszewski jak dla mnie niezmiennie bardzo słaby transfer, mógłby odpocząć na ławce.

Re: 4 kolejka (2024/2025). Odra - Wisła Płock.

#11
Jedyne pozytywne aspekty jak dla .nie (poza haluchem) to młodzi.
Mylą się jeszcze ale grają odważnie ibwstydu nie ma.
Banaszewski, lipa, Purzycki lipa, Hiszpan lipa, Nizioł nie wiem czy piki dotknął (chował się za przeciwnikami przyvwyprowadzaniu), Nowak porażka.
Muratiwic coś tam walczył raz się fajnie przedarł, lyszczarz momentami niezle.

Na szczęście wydaje się że miejsca.spadkowe mają juz swoich
faworytów ale jak dalejbtak będziemy grać to będziemy bliżej dolu niż góry tabeli.

Sobolewski mowil że zachowa obrone i wzmocni ofensywę.
Może i ofensywa gra troche lepiej ale w obronie niestety katastrofa, defensywni pomocnicy też jakby ivh nie było....

Re: 4 kolejka (2024/2025). Odra - Wisła Płock.

#12
Z ofensywą tak bardzo bym się nie rozpędzał. Jeżeli wyłączymy mecz z Siedlcami, to w trzech meczach z poważniejszymi rywalami strzeliliśmy JEDNĄ bramkę. I co więcej, stało się to dzięki indywidualnemu przebłyskowi Zawady. Więc może zaczekajmy aż ta ofensywa faktycznie coś osiągnie, bo na razie to mecz z Pogonią wygląda na „wypadek przy pracy”.

Jeszcze co do dzisiejszego meczu - bardzo się ucieszyłem z tego gola na 2:1, bo był w świetnym momencie, tuż po stracie. Dlatego liczyłem, że w drugiej połowie da się jeszcze odwrócić mecz. Niestety w drugiej połowie Płock dosyć dobrze kontrolował grę.

Re: 4 kolejka (2024/2025). Odra - Wisła Płock.

#13
Obrzydliwy chaos. Dominguez powinien skończyć ten mecz w 25. minucie. To co ten gość wyprawiał to był jakiś żart. Tak jak on "walczył" to ja mogę sobie biegać z kolegami na orliku, a nie w 1. lidze za niemałe pieniądze. Dwa miesiące pracy Sobolewskiego i po naszej szczelnej defensywie pozostały tylko wspomnienia. Środek pola jak nie działał, tak teraz wygląda jeszcze gorzej. Zawada świetne zachowanie przy bramce dla nas, ale oprócz tego był bezużyteczny. Banaszewski znów totalnie nic, niby biega, pokazuje się do gry, ale jest tak bezpłciowy i nijaki, że aż nie wiem co napisać. Wejście Nowaka żenada, o Pikku to nawet nie wspominam, bo już wszystko o nim zostało napisane. Na plus zasługuje u mnie tylko Piroch i Muratović.

Re: 4 kolejka (2024/2025). Odra - Wisła Płock.

#17
Dramatyczny mecz. Mieliśmy problem żeby wymienić 3-4 podania nie mówiąc już o składnej akcji. Wszystko co się działo dla nas to było z przypadku.
Osobny temat to nasi młodzieżowcy, ja rozumiem że zarząd chce swoich, ale to nie jest przypadek, że w IV lidze ledwo się utrzymała druga drużyna. Nie odbieram talentu Zawadzie czy Osipiakowi, ale Zawada odbijał się od rywali jak od ściany natomiast Michał założył rywalowi raz siatkę przebiegł parę metrów i potknął się o własne nogi... Uważam, że ta pozycja wymaga natychmiastowego wzmocnienia, taki Tomczyk to wyglądał przy naszych jak ojciec i wciągał ich nosem. Reasumując całość wygląda ludzaco podobnie do czasów Rumak - Motala. Wtedy cudem się udało teraz tandem Sobol-Bartnicki może nas spuścić i będziemy mieć najpiękniejszy obiekt w II lidze.

Re: 4 kolejka (2024/2025). Odra - Wisła Płock.

#18
Kmbj pisze:
niedziela, 11 sierpnia 2024, 16:53
Dramatyczny mecz. Mieliśmy problem żeby wymienić 3-4 podania nie mówiąc już o składnej akcji. Wszystko co się działo dla nas to było z przypadku.
Osobny temat to nasi młodzieżowcy, ja rozumiem że zarząd chce swoich, ale to nie jest przypadek, że w IV lidze ledwo się utrzymała druga drużyna. Nie odbieram talentu Zawadzie czy Osipiakowi, ale Zawada odbijał się od rywali jak od ściany natomiast Michał założył rywalowi raz siatkę przebiegł parę metrów i potknął się o własne nogi... Uważam, że ta pozycja wymaga natychmiastowego wzmocnienia, taki Tomczyk to wyglądał przy naszych jak ojciec i wciągał ich nosem. Reasumując całość wygląda ludzaco podobnie do czasów Rumak - Motala. Wtedy cudem się udało teraz tandem Sobol-Bartnicki może nas spuścić i będziemy mieć najpiękniejszy obiekt w II lidze.
Akurat to Zawada przy akcji bramkowej wciągnął nosem Tomczyka.

Re: 4 kolejka (2024/2025). Odra - Wisła Płock.

#19
A mi się wydaje że za dużo pierdolicie. Czego Wy się spodziewaliście, że będziemy pykać jak Barcelona? Graliśmy z dosyć mocnymi drużynami prócz Pogoni Siedlce która pyknelismy z palcem w anusie. Taka Wisła ma budżet 2x większy niż my. Przed sezonem nastawiałem się że od razu będą wszystkich jebać ale widocznie w tym przypadku to tak nie działa, co nie znaczy że są chujowi. Ja będę oceniał dopiero po 1 rundzie

Re: 4 kolejka (2024/2025). Odra - Wisła Płock.

#21
Trzeba trochę popierdo... Dzisiaj mecz wyrównany ale to Wisła była konkretniejsza i pozostawiła po sobie lepsze wrażenie. W grze defensywnej chaos. W środku dziura. W ofensywie małe przebłyski. Młodzi coś tam próbują, nie zapominajmy że to są ich pierwsze mecze na takim poziomie. Nie rozumiem zmiany Bartosza (jakiś uraz ???), bo Pikk dzisiaj słabiutko, jego próby ofensywne były irytujące. Hiszpan niewidoczny, Banaszewski podobnie. Ogólnie bardzo dużo do poprawy.

Re: 4 kolejka (2024/2025). Odra - Wisła Płock.

#23
Kris88 pisze:
niedziela, 11 sierpnia 2024, 18:45
Trzeba trochę popierdo... Dzisiaj mecz wyrównany ale to Wisła była konkretniejsza i pozostawiła po sobie lepsze wrażenie. W grze defensywnej chaos. W środku dziura. W ofensywie małe przebłyski. Młodzi coś tam próbują, nie zapominajmy że to są ich pierwsze mecze na takim poziomie. Nie rozumiem zmiany Bartosza (jakiś uraz ???), bo Pikk dzisiaj słabiutko, jego próby ofensywne były irytujące. Hiszpan niewidoczny, Banaszewski podobnie. Ogólnie bardzo dużo do poprawy.
Zmiana Bartosza mogła też wynikać z tego, że zagrał dziś na żenującym poziomie z mnóstwem błędów i niepoprawnych decyzji.
Jakieś info co z kontuzjowanymi? jest ktoś bliski powrotu?

Re: 4 kolejka (2024/2025). Odra - Wisła Płock.

#25
smilee pisze:
niedziela, 11 sierpnia 2024, 18:57
....Spychała naprwno nie, czapla raczej też nie,
Co z kamykiem ?
Spychała został zgłoszony do 4 ligi, więc pewnie tam będzie się odbudowywał, choć nikt nie wie kiedy to się rozpocznie.
Kamyk zapalenie ścięgna Achillesa. Ciężko stwierdzić kiedy wróci.
Czapla myślę, ze jest w stanie szybko wrócić do formy fizycznej.
cron