Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#53
Zaktualizowany plan sparingów:
21 czerwca - Legia Warszawa (Legia Training Center) - mecz zamknięty dla publiczności.
29 czerwca - Górnik Zabrze (Zabrze)
3 lipca - KKS 1925 Kalisz (Opole)
6 lipca - GKS Katowice (Katowice)
9 lipca - Ślęza Wrocław (Wałbrzych)
12 lipca - Raków Częstochowa (Częstochowa)

Ksawery Kukułka (rocznik 2004) w minionym sezonie jeden z lepszych graczy rezerw Lecha które spadły do 3 ligi. Lewonożny lewy obrońca. Podobno perspektywiczny ale bez szans gry w pierwszej drużynie. Kończy mu się kontrakt ale podobno nie tylko Odra się nim interesuje.
Co do Mikinicia, jeśli przyjdzie ktoś lepszy to ok. Ja tam zawsze go lubiłem, nagrał się trochę u nas, strzelił kilka ważnych bramek, ostatnio już słabsza forma, ale jeśli odejdzie to ja będę go miło wspominał.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#68
Wybór Bartnickiego wydaję się trochę kontrowersyjny ale nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki. Jeśli chodzi o zawodników to: Kalinowski rezerwowy bramkarz, Kamiński wartościowy rezerwowy, Hebel również rezerwowy który nie do końca został wykorzystany. Ogólnie żaden zawodnik z pierwszego wyboru. Jeśli przyjdą lepsi to rozumiem chociaż najbardziej z tej trójki szkoda Hebla.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#73
milek72 pisze:
wtorek, 18 czerwca 2024, 18:21
Czy w obecnym sezonie mielismy jakiegoś dyrektora sportowego? Zastanawiam sie skad sie on u nas wziął (kto nam go wcisnął).
W Opolu ostatnim Dyrektorem Sportowym o ile dobrze kojarzę był Darek Motała. I nie był to dobry okres delikatnie mówiąc.
Czyli lata temu.
A tak to Irek dzwonił to tu, to tam, jakieś randomowe opcje, szanse i tak się to kręciło.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#75
Foker pisze:
wtorek, 18 czerwca 2024, 18:22
Jacelinho pisze:
wtorek, 18 czerwca 2024, 17:06
Borja oficjalnie ehh szkoda gadać
Ale czego się spodziewałeś, było wiadome, jasne, że bez awansu nie będzie możliwości go zatrzymać.
Ogólnie jak czytam twoje wpisy to ja nie wiem, co Ty kurwa masz w głowie. Idź płakać bezbeku w komentarze na FB, o ile jeszcze tego nie robisz.
Spierdalaj lamusie , ślepy kurwa jesteś , wszyscy spierdalają z klubu , z czego się cieszyć. Rewolucja nie zapowiada niczego dobrego.
cron