Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#153
queswho pisze:
wtorek, 20 czerwca 2023, 21:17
wijamurzyn pisze:
wtorek, 20 czerwca 2023, 19:53
ALE na zdjęciach widać Galana, więc może uda się go zatrzymać :)
To o niczym nie świadczy. Wypych przed odejsciem też był na badaniach.
Kto był na dzisiejszych badaniach? Nie widziałem na zdjęciach wszystkich, czyżby byli podzieleni na grupy?
Tak, zawodnicy byli podzieleni na grupy.
Z nowych był Michał Surzyn i bramkarz.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#161
wijamurzyn pisze:
środa, 21 czerwca 2023, 14:06
queswho pisze:
środa, 21 czerwca 2023, 9:05
Jest terminarz. Stal i Wisla w Belchatowie
https://t.co/D7StIraQbO
a czy przypadkiem nie zamienimy się ze Stalą i sezon zaczniemy u siebie, a rewanż w Rzeszowie?
Oficjalnie nic nie wiadomo. Jeszcze jest kwestia czy Resowia i Stal moga zagrac w jeden weekend u siebie.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#169
Ten Strózik to niegłupi pomysł, potencjał ciągle ma. I my NIE MUSIMY mieć napastnika młodzieżowca, ale to była moja propozycja biorąc pod uwagę to, że na rynku o wiele łatwiej o dobrego młodego napastnika niż np lewego obrońcę.

Przy okazji - już 3 dzień od rozpoczęcia przygotowań i klub milczy odnośnie kontraktów przedłużonych, rozwiązanych, testowanych. W internecie ZERO artykułów o Odrze, a jedyne info z ostatnich dni, to beka, że Odra będzie grała w Bełchatowie, a Polonia wtedy w Opolu. Żadnych puszczonych przecieków do lokalnych dziennikarzy (pfff, tacy skończyli się na Marcinie Saganie), nikt się nie interesuje niczym poza przeklejaniem newsów. Ale potem będą się głowić wiele miesięcy czemu na trybuny przychodzi 1000 osób, a ludzie z Nysy bądź Kędzierzyna jadą na mecze do Wrocławia lub Zabrza... Wiem, że to wołanie na puszczy, ale moją jedyną nadzieją jest to, że wszyscy w klubie i mieście czekają na przeprowadzkę na nowy stadion, która skończy okres bylejakości.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#172
wijamurzyn pisze:
czwartek, 22 czerwca 2023, 14:09
Jacelinho pisze:
czwartek, 22 czerwca 2023, 9:14
Sebastian Strózik wolny napastnik 24 lata , świetny sezon w 3 lidze i z Opola.
Jak można narzekać na Lisińskiego i Gitlara, a później rzucać takie propozycje?
Jak masz lepszy pomysł to słucham , nikogo nie kupimy za kasę , zostają tylko wolne transfery a ten chłopak myślę że może odpalić. A Lisinski i Gitlar prawie klub spuścili z ligi i powodują że Odra dalej jest trochę amatorska niestety i to widać.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#174
queswho pisze:
środa, 21 czerwca 2023, 14:25
wijamurzyn pisze:
środa, 21 czerwca 2023, 14:06
queswho pisze:
środa, 21 czerwca 2023, 9:05
Jest terminarz. Stal i Wisla w Belchatowie
https://t.co/D7StIraQbO
a czy przypadkiem nie zamienimy się ze Stalą i sezon zaczniemy u siebie, a rewanż w Rzeszowie?
Oficjalnie nic nie wiadomo. Jeszcze jest kwestia czy Resowia i Stal moga zagrac w jeden weekend u siebie.
Nie znam szczegółów ustalania terminarzu ale wydaje mi się że tak jak w poprzednim sezonie zmian już nie będzie. Mamy 2 razy po 3 mecze u siebie na jesień, żeby zimą grać na wyjeździe. Zapewne przy dobrej pogodzie w listopadzie i tak będziemy grać na Oleskiej i płacić karę a z Wisłą pewnie zagramy dwa razy w Krakowie.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2023/2024. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#175
queswho pisze:
czwartek, 22 czerwca 2023, 19:46
Surzyn dobra opcja jako uzupełnienie, do PJS punkty x2. Wyklucza to jednak możliwość ściągnięcia Lukoszka.
Mamy opcje pierwokupu, jak wypali (oby) to się go wykupi. Jak nie, to zawsze może pomóc w rezerwach. Niekoniecznie wyklucza to ściągnięcie Lukoszka, ale czy Odra jest nim w ogóle zainteresowana ??? (powinna być). Poza tym jeszcze nie wiemy kto odchodzi.
cron