Re: #23 - Resovia Rzeszów - Odra Opole (nd. 12.03.2023, g. 18:00)

#29
Makuszewski to wielkie rozczarowanie. O ile po zakontraktowaniu Urbanczyka łamałem ręce i głowe kto wpadł na tak debilny pomysł, o tyle Maciek M. rozczarował chyba wszystkich w Opolu. Piłkarz doswiadczony, z małymi epizdodami w młodziezowych reprezentacjach, w miare ok technika, a na boisku gra ...na poziomie 2 ligi.
Jezeli pilkarz w jego wieku, 34 lata gra juz bez ambicji i głowy, to niestety nie ma żadnej przyszlosci na tym poziomie. A to tylko 1 liga polska, jedna z najslabszych w Europie. Miał wprowadzic spokoj, pokierowac zespolem, a on nawet nie potrafi zmobilizowac sie do pracy i gry na tym poziomie. Straszne rozczarowanie. Brakuje nam walecznych pilkarzy, takich jak Czapla, ale z głową na karku. Za mało piłkarzy wymienilismy w zimie. Walka o utrzymanie bedzie bardzo trudna. A jak pokazuja ostatnie mecze, druzyny z dołu tabeli punktuja mocno. Skra, Łeczna, Resovia. Musimy patrzec na wyprzedzenie takich zespolow jak Sosnowiec, Tychy, Gks K.. , gdyz wydaje mi sie, ze one rowniez beda bronily sie przed spadkiem do samego końca.

Re: #23 - Resovia Rzeszów - Odra Opole (nd. 12.03.2023, g. 18:00)

#30
snajper pisze:
wtorek, 14 marca 2023, 15:03
Makuszewski to wielkie rozczarowanie. O ile po zakontraktowaniu Urbanczyka łamałem ręce i głowe kto wpadł na tak debilny pomysł, o tyle Maciek M. rozczarował chyba wszystkich w Opolu. Piłkarz doswiadczony, z małymi epizdodami w młodziezowych reprezentacjach, w miare ok technika, a na boisku gra ...na poziomie 2 ligi.
Jezeli pilkarz w jego wieku, 34 lata gra juz bez ambicji i głowy, to niestety nie ma żadnej przyszlosci na tym poziomie. A to tylko 1 liga polska, jedna z najslabszych w Europie. Miał wprowadzic spokoj, pokierowac zespolem, a on nawet nie potrafi zmobilizowac sie do pracy i gry na tym poziomie. Straszne rozczarowanie. Brakuje nam walecznych pilkarzy, takich jak Czapla, ale z głową na karku. Za mało piłkarzy wymienilismy w zimie. Walka o utrzymanie bedzie bardzo trudna. A jak pokazuja ostatnie mecze, druzyny z dołu tabeli punktuja mocno. Skra, Łeczna, Resovia. Musimy patrzec na wyprzedzenie takich zespolow jak Sosnowiec, Tychy, Gks K.. , gdyz wydaje mi sie, ze one rowniez beda bronily sie przed spadkiem do samego końca.
Makuszewski grał w kadrze seniorskiej w dwóch meczach eliminacyjnych w 2017 roku do mistrzostw świata.Asysta przy golu Milka z Kazachstanem.Bardzo dobra gra w Lechii Gdańsk Jagielloni i dosyć dobrze w Lechu.Myślałem że to będzie mega transfer i wzmocnienie bo z takim cw w 1 lidze to miał być prawdziwy lider.Wyszło jak na razie słabo.Oby kontuzje go omijały i się obudził z snu zimowego i pokazał na co go stać.
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: #23 - Resovia Rzeszów - Odra Opole (nd. 12.03.2023, g. 18:00)

#31
snajper pisze:
wtorek, 14 marca 2023, 15:03
O ile po zakontraktowaniu Urbanczyka łamałem ręce i głowe kto wpadł na tak debilny pomysł,
A co było debilnego w zatrudnieniu Urbańczyka? Ponad 80 meczów w Ekstraklasie, ponad 60 w 1. lidze to źle jak na warunki Odry? To że gra słabo i nie spełnia oczekiwań to inna sprawa, ale sam ruch z zakontraktowaniem go wyglądał bardzo sensownie.

Re: #23 - Resovia Rzeszów - Odra Opole (nd. 12.03.2023, g. 18:00)

#32
Makuszewski - pokazywał świetne przebłyski. Ja wiem, że ma 34 lata, a na skrzydłowego to już się robi po prostu dużo, ale bardzo trzymam kciuki żeby się przebudził, zawodnik z takim doświadczeniem w szatni, wnoszący czasem coś wyjątkowego na boisku, to byłby prawdziwy skarb. Przynajmniej w kontekście tegorocznej walki o utrzymanie.
Urbańczyk - na papierze wszystko się broniło, wyglądał na sensowne zastępstwo za Trojaka. To praktyka pokazała, że tak nie jest.

Re: #23 - Resovia Rzeszów - Odra Opole (nd. 12.03.2023, g. 18:00)

#33
Na papierze, no dobrze. Jezeli chodzi o mnie to nie wierzyłem, ze to sie uda od poczatku. Trenerzy czy prezesi klubu musza byc fachowcami i podpisywac kontrakty, po dlugich obserwacjach, a potem analizach. Od poczatku bylem przeciwnikiem Urbanczyka. W Stali rozegral kilkanscie meczow, chyba 5 w pełnym wymiarze , w pozostałych grał ogony. Nie strzelil zadnego gola. Mało, nie miał zadnej asysty. Chyba, ze cos mi umkneło. Grał juz w Stali słabo ( druga polowa sezonu ), a przeciez nie byl po zadnej kontuzji. Poprostu bez ambicji, bez zaangazowania, dlatego rozstali sie z nim bez żalu i to byl strzał w dziesiatke zarzadu Stali. W Opolu Urbańczyk robi wszystko zebym w swojej ocenie mial racje. Napewno mial papiery na gre,, walczył i starał sie w Ruchu, a potem powietrze ( ambicja ) z niego zaczeło uciekac. Dobry pilkarz na 2 lige. Moze tam jeszcze bylby w stanie cos pokazac.
To moja opinia. Chce sie mylic i niech Urbanczyl pokaze mi i przede wszystkim trenerowi Noconiowi I Naszemu Zarzadowi, że pisze tutaj głupoty
Jak sie mylę i Urbanczyk wywalczy podstawowy skład, utrzymamy sie i kibice beda go chwalic, to chetnie postawie mu lub prezesowi dobre markowe wino. A jak nie pokaze nic jak do dzisiaj, to moze isc bye bye, ja za nim płakac nie bede

Re: #23 - Resovia Rzeszów - Odra Opole (nd. 12.03.2023, g. 18:00)

#34
snajper pisze:
czwartek, 16 marca 2023, 20:50
Na papierze, no dobrze. Jezeli chodzi o mnie to nie wierzyłem, ze to sie uda od poczatku. Trenerzy czy prezesi klubu musza byc fachowcami i podpisywac kontrakty, po dlugich obserwacjach, a potem analizach. Od poczatku bylem przeciwnikiem Urbanczyka. W Stali rozegral kilkanscie meczow, chyba 5 w pełnym wymiarze , w pozostałych grał ogony. Nie strzelil zadnego gola. Mało, nie miał zadnej asysty. Chyba, ze cos mi umkneło.
Coś Ci jednak umknęło.
W poprzednim sezonie rozegrał 28 meczów w ekstraklasie. Czyli biorąc pod uwagę kartki, urazy, był podstawowym zawodnikiem (lub zawodnikiem do wejścia) w ekstraklasie, przy czym zgoda, że w końcówce sezonu wchodził z ławki. Jeżeli chodzi o potencjał, to całkiem fajnie pokazywał się kilka lat wcześniej w Ruchu. Asysty i bramki - to nie jest ta pozycja, żeby go z tego rozliczać.
A co do obserwacji - zgadzam się. W klubie powinni zrobić profil psychologiczny zawodnika, skauci naszego klubu powinni go obserwować przez dłuższy czas, oczywiście zmieniając się, tak żeby nie polegać na zdaniu jednego cżłowieka. Później opinia trenerów, a na końcu zatwierdzenie przez dyrektora sportowego. Oczywiście marketing powinien też oszacować ile kasy wpadnie ze sprzedaży koszulek z nazwiskiem Urbańczyk.

Re: #23 - Resovia Rzeszów - Odra Opole (nd. 12.03.2023, g. 18:00)

#35
zebro pisze:
piątek, 17 marca 2023, 9:25
snajper pisze:
czwartek, 16 marca 2023, 20:50
Na papierze, no dobrze. Jezeli chodzi o mnie to nie wierzyłem, ze to sie uda od poczatku. Trenerzy czy prezesi klubu musza byc fachowcami i podpisywac kontrakty, po dlugich obserwacjach, a potem analizach. Od poczatku bylem przeciwnikiem Urbanczyka. W Stali rozegral kilkanscie meczow, chyba 5 w pełnym wymiarze , w pozostałych grał ogony. Nie strzelil zadnego gola. Mało, nie miał zadnej asysty. Chyba, ze cos mi umkneło.
skauci naszego klubu
uśmiechnąłem się :)
cron