#15 - Odra Opole - Ruch Chorzów (pt. 21.10.2022, g. 20:30)

#1
Tym razem gościć będziemy u siebie drużynę z Chorzowa. Wedle nieoficjalnych informacji, które do mnie dotarły z Chorzowa ma przyjechać około 1000 osób. Przy obecnej mizernej atmosferze w Opolu można obawiać się ,że sympatyków gości będzie więcej jak gospodarzy. W Opolu w końcu doszło do zmiany trenera i Piotra Plewnię zastąpił Adam Nocoń. Drużyny prowadzone przez nowego szkoleniowca cechują się bardzo dobrą w grze defensywie, a to jest obecnie zdecydowanie największy mankament w Odrze. Miejmy nadzieję ,że jego wpływ na defensywę zobaczymy już jutro. Ruch obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli, co jest wynikiem nadspodziewanie dobrym , jak na to ,że są beniaminkiem. Choć w mojej opinii wydaję się to być wynikiem ponad stan i sądzę ,że drużyna z Chorzowa w końcu obniży swoje loty.

Re: #15 - Odra Opole - Ruch Chorzów (pt. 21.10.2022, g. 20:30)

#17
smilee pisze:
piątek, 21 października 2022, 11:33
...ciekawe czy pod wodzą starego trenerea Czapla sobie przypomni jak sie strzela bramki.
Stawiam dzisiaj na atak Czapla, Marzec ;)
Też myślę, że Czapla dziś z przodu, jako ofensywny pomocnik Marzec.
Najpierw niech Czapla otrzyma jakieś piłki w polu karnym, bo kojarzę może ze 2-3 okazje zmarnowane przez niego w tym sezonie.

Re: #15 - Odra Opole - Ruch Chorzów (pt. 21.10.2022, g. 20:30)

#19
smilee pisze:
piątek, 21 października 2022, 11:41
Mariusz - juz to przerabialismy - Czapla tysiące minut na bozisku i dostal 3 pilki i w ostatnim meczu pierwszy celny strzal na bramke, Guzdek 3 okazje, 2 bramki ;)
... nie mow ze nie lubią czapli i mu nie podaja )
Czaplę to akurat w drużynie wszyscy lubią. Tylko, że gra za daleko od bramki przeciwnika, ale taki już jego styl.
Miejmy nadzieję, że nasz nowy coach to zmieni.
cron