Re: #14 - Stal Rzeszów - Odra Opole (nd. 16.10.2022, g. 18:00)

#53
... Trener zarzucił brak ambicji prowadzonej przez siebie drużynie.

Sytuacja jest na tyle gęsta, co było widać po plewni że bez przewietrzenia nic z tego nie będzie.

Albo to zawodnicy są do dupy i nie mają ambicji i trzeba zesłać połowę do klubu kokosa i grać młodzikami albo to jednak sztab jest do dupy i od kilku miesięcy miota się jak kurczak bez głowy?

Róbmy coś!
Nie ma nic gorszego niż marazm w jaki popadliśmy, jeszcze chwila i pogodzimy się ze spadkiem,... a wtedy nie ma co zmieniać trenera (i stadionu).
Będziemy zgodnie z planem kontynuować projekt.
Gorzej jak trzeba będzie przed otwarciem stadionu awansować choćby z powrotem do 1 ligi i okaże się że to wcale nie takie proste.
... I projekt opóźni się o 4 lata (albo i 7).

...a zaczynałem już wierzyć w powrót ES do Opola.
Nie wiem czy dożyje :-(

Re: #14 - Stal Rzeszów - Odra Opole (nd. 16.10.2022, g. 18:00)

#54
Ogólnie rzecz biorąc to paradoksalnie mecz wyrównany. Jak nie ogarniemy się w obronie to spadniemy, tracimy bramki jak na zawołanie w prosty sposób. Chciałbym Plewnie za trenera jak najdłużej (swój człowiek itp.) ale On się chyba na teraz wypalił. Jak podawał się do dymisji jasno stwierdził że nie wie jak wpłynąć na zespół, że nie ma pomysłu. Nic się nie zmieniło od tamtej pory. Nie pierwszy raz zarzuca brak ambicji u zawodników ale z czegoś to się bierze. Jestem przekonany że trener chcę dobrze dla Odry ale tego niestety nie udźwignie.

Re: #14 - Stal Rzeszów - Odra Opole (nd. 16.10.2022, g. 18:00)

#57
Każdy, kto zarządza jakimś zespołem ludzi, wie, że po takich słowach jakie powiedział Plewnia, już atmosfera jest nie do odratowania. A ja dalej uważam, że już po podaniu się do dyspozycji zarządu tego zespołu już nie było, bo jak wierzyć w projekt, jak jego lider (trener) wywiesza białą flagę? Dziwie się, że Lisiński, niby taki sprawny menedżer, chwalący się nagrodami dla Odry jako świetnie prowadzonej "firmy", tego nie rozumie i dalej brnie w swoim uporze. To w ogóle jakaś nasza narodowa przywara - brak umiejętności przyznania się do błędu jako wielka ujma na honorze (zamiast powiedzenia po amerykańsku - "ok, pomyliłem się, zmienie to, wyciągne wnioski i będzie lepiej"). Może i wszystko się zgadzać w tabelkach excelowych, budżet w trudnych czasach nie maleje i za to brawa. Ale u podstaw są ludzie i ich emocje i ja tu bez zmiany trenera już od jakiegoś czasu nie widzę kompletnie przyszłości, bo widzę zespół w rozsypce i trenera miotającego się od ściany do ściany.

Re: #14 - Stal Rzeszów - Odra Opole (nd. 16.10.2022, g. 18:00)

#63
przyszedł Urbańczyk - podstawowy piłkarz ekstraklasowej Stali Mielec, Paprzycki ograny przez kilka sezonów w 1. lidze i Łabojko który miał za sobą udany sezon w 2, lidze. Kogo mieliśmy w tamtym roku na tej pozycji poza podstawowymi Trojakiem i Niziołkiem? Pawlika, o którym większość z nas już zapomniała i Hrebenia który podejrzewam, że niespecjalnie się wyróżnia w 4. lidze.
Klec - w najlepszej 11 2. ligi
Makuszewski - były reprezentant Polski, ponad 200 meczów w Ekstraklasie
Guzdek - 6 bramek w Widzewie mając 19 lat
A przyszli za kogo? 36-letniego Janusa który gra w 4. ligowych rezerwach Wisły Płock i 37-letniego Piecha który dopiero w połowie października znalazł klub. Ja nie mam wątpliwości, że kadra, patrząc całościowo, jest mocniejsza. Jedyna obsada bramki jest gorsza.
cron