Re: #14 - Stal Rzeszów - Odra Opole (nd. 16.10.2022, g. 18:00)

#27
Andrew pisze:
niedziela, 16 października 2022, 17:45
Jacelinho pisze:
niedziela, 16 października 2022, 17:31
Plewnia WON póki nie jest za póżno.
Największe kurestwo robi Lisiński Plewni - Piotrek chciał odejść = nie ma już pomysłu na to wszystko. Ale to Lisiński myśli że wie lepiej.
Zgadzam się , zapomniałem że Plewnia już sam chciał odejść ,tylko prezes nie da mu odejść. Obiektywnie patrząc 1 liga to za wysokie progi na początku kariery trenerskiej dla Plewni. Niech nabierze doświadczenia w niższych ligach i wtedy do nas wróci.

Re: #14 - Stal Rzeszów - Odra Opole (nd. 16.10.2022, g. 18:00)

#32
Jacelinho pisze:
niedziela, 16 października 2022, 17:51
Andrew pisze:
niedziela, 16 października 2022, 17:45
Jacelinho pisze:
niedziela, 16 października 2022, 17:31
Plewnia WON póki nie jest za póżno.
Największe kurestwo robi Lisiński Plewni - Piotrek chciał odejść = nie ma już pomysłu na to wszystko. Ale to Lisiński myśli że wie lepiej.
Zgadzam się , zapomniałem że Plewnia już sam chciał odejść ,tylko prezes nie da mu odejść. Obiektywnie patrząc 1 liga to za wysokie progi na początku kariery trenerskiej dla Plewni. Niech nabierze doświadczenia w niższych ligach i wtedy do nas wróci.
A co ktoś Plewnie związał i na siłę tutaj trzymał? Nie róbcie z niego męczennika bo to 90% jego wina, ze klub jest na dole tabeli od początku sezonu! Ludzie ogarnijcie się. Facet kombinuje ustawieniami, jak mu się w nocy przyśni to budzi się „o!teraz będziemy grali 3-4-3” kolejny mecz grają na czwórkę. Chciałem napisać człowiek bez pomysłu ale pomysłów to ma aż za dużo a nawet papierów nie ma żeby tak kombinować. ŻE-NA-DA!

Re: #14 - Stal Rzeszów - Odra Opole (nd. 16.10.2022, g. 18:00)

#39
Nie mamy wypracowanego żadnego stylu gry, żadnego. I nie było też stylu gdy w poprzednim sezonie było miejsce barażowe. Wieczne liczenie na dobrą akcje w meczu, błysk któregoś z zawodników.
Nie rozumiem jak można być tak bezpłciowym mając takich zawodników jak Marzec, Nowak czy teraz Makuszewski. Wiecznie gramy na jedną modłe, męczenie buły, czasem się uda, ale zazwyczaj to bęcki. W poprzednim sezonie udany finisz ligi, prawo serii i siłą rozpędu był sukces. Ja się pytam kurwa jaki progres od tego czasu zanotowaliśmy? Na stadionie wiatr wieje bo frekwencja gówniana, stylu gry jak nie było tak nie ma. Cofnijmy się do czasów drugoligowych i trenera Jana Furlepy. Pamiętacie jak śmigało? Gdzie dziś jest Raków, gdzie jest Radomiak? Spójrzcie na Puszcze która ma trenera od lat, swój pomysł na sciąganie zawodników, swój styl gry, robią wyniki w pucharze Polski co sezon. Gdzie jest kurwa Warta Poznań?! A gdzie jesteśmy My. Jesteśmy w piździe od tych wszystkich lat z minimalistycznym rozwojem. Jedyne sukcesy to rezerwy w 4 lidze i to ze czasami ktoś się u nas wybije do ekstraklasy.
A nasz Dyrektor Sportowy to jest dopiero fachura, co? A nie, czekaj...
Przed sezonem podobało Mi się to co sie dzieje w Chrobrym, mimo strat zawodników, trenera dziś robią to samo i tak samo walczą.
My, w Opolu mając taki potencjał na każdym polu, jesteśmy... Juz pisałem gdzie jesteśmy, dziękuję. :)

Re: #14 - Stal Rzeszów - Odra Opole (nd. 16.10.2022, g. 18:00)

#43
Zastanawiające jest to, że robimy głupie błędy, których ilość jest zatrważąjąca. Z czego wynika brak koncentracji u takiej dużej liczby zawodników? Sztab się nie zmienił, psycholog nad nimi pracuje. brakuje tylko kontuzjowanego Kostrzyckiego. Błędy robił każdy z naszych obrońców, to jest niepojęte.
Dziwi spadek formy u takiej liczby zawodników, już na sparingach wyglądaliśmy źle.
Transfery nam kompletnie nie pomogły.

Re: #14 - Stal Rzeszów - Odra Opole (nd. 16.10.2022, g. 18:00)

#45
queswho pisze:
niedziela, 16 października 2022, 18:54
Zastanawiające jest to, że robimy głupie błędy, których ilość jest zatrważąjąca. Z czego wynika brak koncentracji u takiej dużej liczby zawodników? Sztab się nie zmienił, psycholog nad nimi pracuje. brakuje tylko kontuzjowanego Kostrzyckiego. Błędy robił każdy z naszych obrońców, to jest niepojęte.
Dziwi spadek formy u takiej liczby zawodników, już na sparingach wyglądaliśmy źle.
Transfery nam kompletnie nie pomogły.
A mnie zastanawia to po co piszesz komentarz bez jakiejś refleksji. W czerwcu odeszło SIEDMIU zawodników, to jak nic się nie zmieniło?? W tamtym sezonie był dobry skład ale kiedy sztab już sam miał skompletować solidna jedenastkę to kompetencji brak i udowadniają to na każdym kroku. Poza tym to co piszesz odnośnie zawodników - skoro kiedyś byli w świetniej dyspozycji a teraz popełniają błędy i w takiej wysokiej formie teraz nie są to wina jest tylko sztabu bo to ich robota sprawić żeby drużyna wyglądała jak najlepiej pod kątem fizycznym.

Re: #14 - Stal Rzeszów - Odra Opole (nd. 16.10.2022, g. 18:00)

#49
Ja odnoszę wrażenie (od przynajmniej kilku sezonów) że choćby do Odry trafiii Lewandowski i Benzema to po 3 kolejkach dorównali by poziomem do średniej.

Taki makuszyński - pierwsze mecze, niemal każdy kontakt z piłką wskazywał że to Pan piłkarz, potem zjazd do reszty.

Kędziora - grał jak z nut w obronie, strzelał bramki - gdzie jest teraz?

Marzec - przyszedł w gazie, rozegrał dobra rundę i zjazd.

Wiele by można wymieniać...
Klątwa jakąś, żyła wodna pod szatnią?
cron