Re: Byli piłkarze Odry

#584
Szkoda bo nam by się faktycznie przydał, ale choć mu kibicowałem jak odchodził to obawiałem się że to kolejny z tych co był u nas kręgosłupem, poszedł do średniaka ligę wyżej a i tak pewnego poziomu nie był w stanie przeskoczyć. Szkoda. Może odbuduje się w Tychach.

A Bodzioch do Sosnowca...

Re: Byli piłkarze Odry

#586
Ciągle uważam, że Czyżycki to TOP3 piłkarzy ostatniej dekady w Odrze. Środek pola z nim, Niziołkiem w formie i Trojakiem za nimi - marzenie. Bardzo zaskakujący ten transfer, bo dość regularnie grał w Warcie, więc nie odbił się tak drastycznie jak to piszecie. Widocznie nowy trener w Poznaniu tak zdecydował, bardzo żałuję, że nie wrócił do nas, ale mam nadzieję, że kiedyś takiego powrotu się doczekam.

Re: Byli piłkarze Odry

#587
Jeżeli grał końcówki i bez liczb (bramka w pierwszym meczu sezonu, później ani bramki ani asysty) w klubie dołu tabeli, w którym kozaków do rywalizacji w składzie nie ma i ląduje znowu w I lidze, to dla mnie jednak się odbił.
A co do reszty zgoda - na potrzeby Odry rewelacja i w ogóle na poziom I ligi należy go rozpatrywać w kategorii gwiazdy.
cron