Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#427
mario11983 pisze:
piątek, 15 października 2021, 9:27
cartman pisze:
piątek, 15 października 2021, 9:01
mario11983 pisze:
piątek, 15 października 2021, 6:45
Dla osób, które mają wykupiony w Polsacie Cyfrowym pakiet "Katalog Polsat Sport Premium" dostęp do jednorazowych meczów w Polsat Box Go jest darmowy.
Kumpel podał mi jego dane logowania, sprawdziłem i jest :)

Polsat Box Go.png
Jak w to się wchodzi ? Mam polsat sport premium, ale nie widziałem tej opcji.
Po zalogowaniu się do Polsat Box Go, klikamy na górze na "Sport".
Następnie tam gdzie jest "Fortuna 1 liga - wszystkie mecze" klikamy na "Zobacz".
Później na interesujący nas mecz i jest info, że dostęp do transmisji jest bezpłatny.
Kumpel ma dostęp do takich pakietów w Cyfrowym Polsacie.
polsat.png

Dziękuję bardzo. Wypróbuje dzisiaj wieczorem.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#436
milek72 pisze:
środa, 27 października 2021, 21:01
Jedyny plus to wychowanek, z 3 ligi juz Żaka wzięliśmy i sie totalnie nie sprawdził

Z tym Żakiem, to w ogóle dziwna sytuacja...
Pamiętam jak do nas przyszedł. Na sparingach wyglądał najlepiej. W każdym meczu strzelał bramki. Początek w lidze tez miał niezły, potem szybko złapał kontuzję, długa nieobecność i po powrocie do gry nie pokazał ani razu formy z przed urazu. Szkoda ... Nizioł też długo dochodził do siebie po kontuzji. Może trzeba dać mu jeszcze szanse ? Przepracuje długi okres przygotowawczy przed drugą rundą i może jeszcze odpali.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#437
Sięganie po młodych, bramkostrzelnych napastników z niższych lig ogólnie rzecz biorąc jest świetną ideą - napastnicy są w cenie, brakuje takiego niemal w każdym klubie. Ale akurat tutaj mam wątpliwości - po pierwsze, on już nie jest wcale młody - za chwilę kończy 24 lata. Po drugie, odpalił tak naprawdę w zeszłym sezonie, wcześniej nawet na warunki III ligi bramek specjalnie nie strzelał. Gdyby był ze 4 lata młodszy, to brać i się nie zastanawiać.

Co do Żaka - to fakt, że coś tu poszło nie tak. W Polonii wymiatał, u nas na początku też wyglądało to całkiem obiecująco, ale teraz jest kiepsko. Albo kontuzja go tak zepsuła, ale nasz sztab nie potrafił go odpowiednio zbudować. Jeżeli coś tu szybko nie "pyknie", to raczej nie widzę dla niego przyszłości na poziomie I ligi.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#447
Jacelinho pisze:
piątek, 10 grudnia 2021, 21:45
Środkowy obrońca , skrzydłowy , napastnik z prawdziwego zdarzenia to must have w tym okienku. A środkowy pomocnik w sumie też by nie zaszkodził.
Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby pozyskanie dobrego, doświadczonego środkowego obrońcy z Ekstraklasy. Takiego, który w Ekstraklasie ze względu na wiek już nie pogra, a naszych obrońców wsparł by swoim doświadczeniem. Popatrzcie ile Warcie Poznań dał Łukasz Trałka.
cron