Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#401
No lipa, ale to tak działa niestety obecnie - zrobili z 1ligi normalny kanał tv i włączyli go do swojego pakietu.

Dla kogoś kto nie ma sportu oferta nie jest złaz ale większość z nas ma jakieś pakiety i nie zawsze może z nich zrezygnować.

Na moim przykładzie

Mam w kablówce wszystkie te programy, ale tylko Polsaty i eleveny jako osobny pakiet a całą resztę w ramach pakietu z innymi programami nie-sportowymi.
Jak zrezygnuje z polsatow+elevenow to zaoszczędzę jakieś 20-25 zł, za nowy pakiet ipli 40/50. Niby 20-30 zł nie majątek ale biorąc pod uwagę że część meczy u nas i że inne spotkania średnio nie nie interesują to i tak chyba korzystniej byłoby kupować pojedyncze męcze po 10pln.

... Zawsze zostaje VPN i pojedyncze mecze jak klient z zagranicy :-)

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#416
Jeśli jest też transmisja na Polscacie, to można skorzystać z strony strims.world. Jeśli transmisji na Polsacie nie ma, to wtedy najlepiej użyć VPN (Surfshark ma tygodniowy okres darmowy), zmienić swoją lokalizacje na np. Niemcy i wykupić jednorazowy mecz za bodajże 10 zł.

Oczywiście najlepszą metodą jest jechać na wyjazd :) tam jest na żywo bez kombinowania :).

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#417
Andrew pisze:
czwartek, 14 października 2021, 6:32
Jeśli jest też transmisja na Polscacie, to można skorzystać z strony strims.world. Jeśli transmisji na Polsacie nie ma, to wtedy najlepiej użyć VPN (Surfshark ma tygodniowy okres darmowy), zmienić swoją lokalizacje na np. Niemcy i wykupić jednorazowy mecz za bodajże 10 zł.

Oczywiście najlepszą metodą jest jechać na wyjazd :) tam jest na żywo bez kombinowania :).
A gdzie znajdę w Polsat Box Go opcję jednorazowego wykupu meczu?

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#423
mario11983 pisze:
piątek, 15 października 2021, 6:45
Dla osób, które mają wykupiony w Polsacie Cyfrowym pakiet "Katalog Polsat Sport Premium" dostęp do jednorazowych meczów w Polsat Box Go jest darmowy.
Kumpel podał mi jego dane logowania, sprawdziłem i jest :)

Polsat Box Go.png
Jak w to się wchodzi ? Mam polsat sport premium, ale nie widziałem tej opcji.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2021/2022. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#425
cartman pisze:
piątek, 15 października 2021, 9:01
mario11983 pisze:
piątek, 15 października 2021, 6:45
Dla osób, które mają wykupiony w Polsacie Cyfrowym pakiet "Katalog Polsat Sport Premium" dostęp do jednorazowych meczów w Polsat Box Go jest darmowy.
Kumpel podał mi jego dane logowania, sprawdziłem i jest :)

Polsat Box Go.png
Jak w to się wchodzi ? Mam polsat sport premium, ale nie widziałem tej opcji.
Po zalogowaniu się do Polsat Box Go, klikamy na górze na "Sport".
Następnie tam gdzie jest "Fortuna 1 liga - wszystkie mecze" klikamy na "Zobacz".
Później na interesujący nas mecz i jest info, że dostęp do transmisji jest bezpłatny.
Kumpel ma dostęp do takich pakietów w Cyfrowym Polsacie.
polsat.png
polsat.png (55.64 KiB) Przejrzano 5413 razy
cron