Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#477
Bo ty tak powiedziałeś?

Zabawne, że jak grał regularnie po pierwszym awansie do 1 ligi to był uważany za jednego z najlepszych bramkarzy w lidze i nosiliście go na rękach,, a teraz właściwie bez powodu nawet przez własnych kibiców jest jechany. Super wsparcie dla piłkarza Odry, tutaj wychowanego, który jest fanatykiem z Odrą w sercu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#478
LooZ^ pisze:
piątek, 4 września 2020, 8:23
Bo ty tak powiedziałeś?

Zabawne, że jak grał regularnie po pierwszym awansie do 1 ligi to był uważany za jednego z najlepszych bramkarzy w lidze i nosiliście go na rękach,, a teraz właściwie bez powodu nawet przez własnych kibiców jest jechany. Super wsparcie dla piłkarza Odry, tutaj wychowanego, który jest fanatykiem z Odrą w sercu.

Zgadzam się. Oby się teraz odbudował i wrócił do formy z czasu, o którym pisze Looz.
W poniedziałek na Kanale Sportowym poszedł pierwszy odcinek "Weszłopolskich". O Odrze była jedyne wzmianka, właśnie o Tobim, że nie popisał się przy jednej interwencji.

Z ciekawostek. Poruszyli temat VAR w I lidze. Możliwe, że będzie w przyszłym sezonie. Ale z czterech kamer a nie ośmiu, oczywiście chodzi o koszty.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#488
LooZ^ pisze:
piątek, 4 września 2020, 8:23
Bo ty tak powiedziałeś?

Zabawne, że jak grał regularnie po pierwszym awansie do 1 ligi to był uważany za jednego z najlepszych bramkarzy w lidze i nosiliście go na rękach,, a teraz właściwie bez powodu nawet przez własnych kibiców jest jechany. Super wsparcie dla piłkarza Odry, tutaj wychowanego, który jest fanatykiem z Odrą w sercu.
Idac takim tokiem myslenia to do dzis w Odrze trenerem powinien byc Kaniuka czy Smolka , bo wychowani na opolszczyznie i Odra na sercu. A powaznie co innego bylo kilka lat temu, a co innego dzisiaj. Na dzis Tobiasz jest bramkarzem przecietnym i to na wyrost. Jak wroci do formy to pogadamy, ale NA DZIS, gdy Kuchta jest kontuzjowany to bramkarza na 1sza lige nie mamy. To moje zdanie i z reguly mialem zawsze racje. Oby powrocil do dawnej formy jak najszybciej. Zobaczymy po kilku kolejkach i powrocimy do temtu.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#490
wijamurzyn pisze:
piątek, 4 września 2020, 17:28
Muszę się tutaj ze snajperem zgodzić i generalnie wszyscy, którzy widzieliśmy Tobiasza w pierwszej lidze, powinniśmy to zrobić.
A generalnie uważam, że na forum powinniśmy pisać to, co uważamy, a nie gryźć się w język bo może jakiś piłkarz przeczyta i będzie mu przykro. Niestety, jak sam Looz kiedyś napisał - nie każdy musi być bramkarzem w pierwszej lidze.
I tez lubie Tobiasza jak malo kogo z naszej oderki, ale niech cos zacznie wyciagac tak jak czynil to wczesniej. Zobaczymy, to przeciez poczatek. Nie wiem tez kto gral, bronil i jak bronil z GKS Katowice, jakas tajemnica ?

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#491
Nawet się uśmiałem. Chłop grał u nas w trzeciej, drugiej jak i pierwszej lidze. W każdej był solidnym punktem drużyny. Jasne, meczy nam nie wybraniał, czasem coś głupiego wpuścił, ale jest solidnym fachowcem jak na nasze warunki. Jest też naszym chłopakiem, więc tym większy szacunek się należy.
Każdy pochwalał decyzje że wrócił, wiadomo, jest Kuchta więc Tobi jest numerem dwa. Kontuzja Mateusza spowodowała, że na ten moment to on będzie bronić, tak więc nie widzę w tym nic kontrowersyjnego, normalna kolej rzeczy do której ciężko jakkolwiek się odnosić. A jednak zawsze można liczyć na złote myśli kolegi zza wielkiej kałuży...

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#494
Pawlikus pisze:
piątek, 4 września 2020, 21:06
snajper pisze:
piątek, 4 września 2020, 17:12
Jak dorosniesz to zrozumiesz, ze nie ilosc, a jakosc robi roznice w pilce. Ale ty pewnie nigdy tyczki na tej wysokosci nie przeskoczysz.
Dokładnie ilość nie jakość... Więc może skończ się już udzielać bo sensowne posty z twojej strony można policzyć na palcach jednej reki.
Albo to jest forum dla kibiców Odry(bez względu na wygłaszane opinie), albo towarzystwo wzajemnej adoracji. Wydaje mi się, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej myśli. A jak nie, to zróbmy nasze opolskie "łubudubu"

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#495
Jestem czytelnikiem Forum i kibicem Odry. Jestem tutaj od samego poczatku istnienia forum i od lat 70-tych aktywnym kibicem Odry. Przygode z Odra rozpoczolem gdy wielu z Was nie bylo jeszcze na swiecie i jestem z Odra do dzis ! Mozna sie ze mna zgodzic lub nie. Forum to dyskusja na temat naszego klubu, a nie Kolo Gospodyn Wiejskich z wzajemna adoracja. Kazdy moze i powinien dzielic sie swoja opinia i spostrzezeniami ( ile razy juz o tym pisalismy ). Niestety, kazdy juz chyba zauwazyl, ze nie wszyscy mysla podobnie. Jest kilku znanych i szanowanych kibicow ze stadionu Odry Opole, ktorzy trwale uczestnicza w budowaniu wizerunku kibicow Odry tak w Opolu jak i na jej wyjazdach, ale i sa tacy jak przykladowo Fuker, ktorzy pragnie zaistniec na forum tylko wpisami typu " Ale sie usmialem ", " z za wielkiej kaluzy " , " najwiekszy z bezbeckich komentarzy ", " haha powaznie sie posmialem", itp,itd ( zainteresowani moga sprawdzic ). Widac po tym przypadku, ze chlopaczyna ma jakies nieuzasadnione kompleksy i nie ma znaczenia nawet to, ze kiedy za oknem pada deszcz i ja to potwierdze on zawsze napisze -" usmialem sie z tej mrzawki nazwanej deszczem przez snajpera " . Nie wiem moze siostra mu uciekla z murzynem do Usa, albo inny rodzinny problem, ale odpuscilem sobie mu odpowiadac, bo jak mozna na takie cos odpowiadac po kazdym jego komentarzu zamieszczonym pod moim. Zycze mu zdrowia. Przypomne ze nie raz, nie dwa mylilem sie tutaj na forum tak jak i inni rowniez ( nie myli sie ten co nie robi nic ), ale zawsze staram sie analizowac wszystko co dzieje sie w klubie i na murawie dla dobra naszego zespolu i naszej druzyny. Niejednokrotnie ratowalem dyskusje i Forum od upadajacego zainteresowania i zblizajacej sie smierci, czyli dalszej kontynuacji. Pamietam gdy tygodniami na Forum bylo cicho, lub pojawil sie jedn lub dwa wpisy, bo ci wszyscy aktywni wczesniej tak na Forum jak i na stadionie przy Oleskiej znikneli na zawsze. Dla ozywienia Forum wynajdowalem watek do dyskusji lub podtrzymywalem ciekawe tresci - wszystko dla naszej wspolnej druzyny i opolskich kibicow. I powiem szczerze , ze waszych komentarzy brakowalo mi rowniez, a bez nich Odra wtedy wydawala mi sie taka mala i cicha. Taka bez kibicow. Jest jednak kilku kolesi ( policzyc na palcach jednej reki ), dla ktorych Forum to tylko dostep do szczekania, nienawisci i jest jedyna szansa zaistnienia, wyrzucenie z siebie zlosci, oplucia kogos zza klawaitury, dokopania znienawidzonej ameryce i to trzeba przelknac, bo taki wlasnie jest internet i taka wlasnie jest dyskusja na forum czesto z ludzmi ktorych nie znamy i na oczy nie widzielismy. Takie sa uroki jak i wady wolnego Forum w wolnym kraju. Wciaz podtrzymuje wspolnie z wiekszoscia normalnych ludzi " zycie na tym forum " i robie to tak dla siebie jak i tych ktorym na Odrze zalezy i ktorzy interesuja sie nia na codzien, a nie od swieta i sukcesu. Nigdy nie zrazam kibicow do naszej druzyny, a jedynie zachecam do zycia kibicowskiego, choc to juz nie to samo co dawniej. Kolega Loo^Za kolejny oddany milosnik Odry, znany mi dobrze ze stadionu czesto powtarza i podkresla jak dobrze mu sie powodzi - to mnie to cieszy, z tego mam radosc i przyjemnosc, ze ziomek jest szczesliwym czlowiekiem i odnosi zyciowe sukcesy. Zycie w Usa nauczylo mnie wiele, wazna cecha Amerykanow jest to, ze nikomu niczego nie zazdroszcza, a gdy sasiadowi powiedzie sie, to oni mu szczerze gratuluja i ciesza sie wraz z nim. O tym jak wielka jest roznica w tym mentalnym podejsciu jankesow i Polakow do zycia, przekonuje sie naocznie bedac w Polsce kazdego roku, a odwiedzam kraj raz lub dwa razy w roku. O swoim prywatnym zyciu nie pisalem, bo co to ma wspolnego z Odra, ale ile razy czytam o kompleksach Snajpera lub problemach zyciowych to mnie to mrozi. Wiec krotko przedstawie sie. Ukonczylem technikum budowlane w Opolu z dyplomem i licencja inspektora budowy. W Polsce po szkole bylem majstrem, a nastepnie kierownikiem Grupy Robot ( ponad 300 pracownikow ), miedzy innymi " wybudowalem " wam Jaz na rzece Odrze ( budowla hydrotechniczna spietrzajaca wode w poprzek rzeki) , obok mostu w drodze na Bolko do opolskiego ZOO. Edukacje dokonczylem na College w Usa, choc nie w moim wyuczonym wczesniej zawodzie. Przenioslem sie na medycyne. Uwazam, ze w zyciu osiagnalem wszystko lub prawie wszystko, co chcialem i moge powiedziec, ze jestem spelniony. Mam dwie dorosle przepiekne corki ktore ukonczyly najlepsze Uniwersytety na Florydzie, mam piekna i madra zone, cudowna elegancka matke w Opolu pomimo poznego juz wieku, Swietej pamieci ojciec byl inzynierem budowlanym i jako zasluzony Opolanin pozostawil po sobie w Opolu piekne budowle ktore do dzis ciesza mieszkancow. Mam dobra prace, choc juz pracowac nie musze, bylem w podrozy na wszystkich kontynentach naszej ziemi, odwiedzilem plemiona w Afryce, scigalem z kamera dzika zwierzyne w East and South Africa, bladzilem po brazylijskich czy peruwianskich dzunglach na kontynencie poludniowym , lowilem ryby na Amazonce, Pacyfiku , Hawajach, Atlatyku u Kuby czy na Polnocy, zwiedzilem Alaske, nurkowalem tez
w szalonych wzburzonych turkusowych falach Aruby,. Ledwo uszedlem z zyciem u boku zony po najwiekszym w historii huraganie Andrew w Florida City - Miami, Przezylem Solidarnosc, gdzie aktywnie walczylem o Wasza wolnosc i przyszlosc, dwukrotnie uciekalem z komunistycznej Polski przez zielona granice, gdzie kazdego dnia grozila mi smierc, zostalem osaczony prze duze sily wojska komunistycznych Wegier i Czechoslowacji i zlapany przy przekraczaniu granicy Wegier i Jugoslawi po wielodniowej ucieczce, nastepnie wieziony w Budapeszcie i po 2 miesiacach zeslany do Polski. W ostatniej udanej wraz z zona ucieczce przed przesladowaniami komunistow otrzymalem Azylum polityczne w Usa. Posiadam license pilota malych samolotow, profesjonalnie nurkuje na duzych glebokosciach, pomimo swoich lat regularnie gram w noge z mlodszymi kolegami, wykonalem ponad 50 skokow spadochronowych, uwielbiam sporty extremalne i tak moja lista mogla by byc duzo dluzsza, moglybym smialo ksiazke napisac, lecz sens jej umieszczenia tutaj jest taki, ze nie kompleksy lub inne problemy powoduja, ze tutaj jestem pomiedzy wami i spieram sie z wami i dyskutuje, ale wspolne dobro naszego klubu ktory kochamy ( bo tego niestety nie jestem w stanie wyleczyc ) i jej kibicow. Jestem szczesliwym czlowiekiem, ale do pelni szczecia brakuje mi tylko powrotu Odry do ekstraklasy, bo to miasto, klub, stadion na zawsze pozostana w moim sercu i zawsze bede odwiedzal stadion Odry czy to ten stary czy tez nowy, az do poznych lat starosci. Dlatego dzis prosze was tylko o opinie i komentrze na temat Odry, o normalna dyskusje, o ciekawe linki dotyczce Odry bo to jest dla mnie bardzo wazne. Przyszlosc naszego klubu a nie prywata. I prosze o nieobrazanie z za monitora, jedynie o rzetelna dyskusje, a ja rowniez przepraszam Wszystkich ktorych wczesniej urazilem lub dotknalem w tym rowniez wspomnianego wczesniej i wyzej w tym poscie kolege Fockera ( to co wyzej o tobie to zartem i juz ostatni raz ). Choc to czasem moze ciezko zrozumiec , ale Wy wszyscy milosnicy Odry w niebiesko-czerwonych szalach tez jestescie moja dalsza rodzina. Pozdrawiam ,wyjasniam, przepraszam - Ave Odra !! Do zobaczenia na Oleskiej juz wkrotce.
Ostatnio zmieniony piątek, 6 listopada 2020, 23:52 przez snajper, łącznie zmieniany 2 razy.
cron