Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#51
Pożegnałbym tylko Janusa i Rosę. 1 miejsce na boku obrony zawsze trzymałbym dla młodzieżowca, bo łatwo zarobić na wypromowaniu kolejnego młodego na takiej pozycji (Wdowik bis). Ta grupa jest już zgrana dzięki zrealizowaniu wspólnego, trudnego celu, więc nie mieszałbym za bardzo. Trzeba dawać szansę swoim młodym, a nie tylko wypożyczonym (ale Czernysz mam nadzieję, że zostanie).

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#67
parowczak pisze:
wtorek, 28 lipca 2020, 19:50
pito10 pisze:
wtorek, 28 lipca 2020, 19:46
Ha ha... Być kibicem GKS Katowice. Trauma życia.
Wydaje mi się że śmianie się z GKS'u jest nie na miejscu, tak jak cieszenie się ze spadku jakiejś drużyny. Nie życzmy nikomu takiego czegoś, bo obróci się to przeciwko nam. My już swoje przeżyliśmy, inni też się śmiali (np kibice GKS'u) i gdzie są teraz?
Tylko jakie są tego okoliczności? W zeszłym sezonie spuszcza ich bramkarz Bytovii w doliczonym czasie gry. A w tym Widzew robił co mógł by im awans umożliwić. A w barażach jako gospodarz dostają w dupe. To jest wręcz tragikomiczne.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2020/2021. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#74
parowczak pisze:
wtorek, 28 lipca 2020, 19:50
pito10 pisze:
wtorek, 28 lipca 2020, 19:46
Ha ha... Być kibicem GKS Katowice. Trauma życia.
Wydaje mi się że śmianie się z GKS'u jest nie na miejscu, tak jak cieszenie się ze spadku jakiejś drużyny. Nie życzmy nikomu takiego czegoś, bo obróci się to przeciwko nam. My już swoje przeżyliśmy, inni też się śmiali (np kibice GKS'u) i gdzie są teraz?
Przecież Gieksa nam śpiewała w Opolu "Nigdy nie zginie Oderka nigdy nie zginie "
cron