Re: Marketing i PR Klubu

#855
Darso1 pisze:
sobota, 24 sierpnia 2019, 21:14
I znowu kompromitacja spikera - pomylić trenera gości z naszym
poza tym podaje składy na tle muzyki żeby nie było go słychać.
Kto to miksuje. Pokrętła mają pare ustawień a nie tylko skrajne.
Czy ktoś nad tym panuje. AMATORSZCZYZNA ( kolejna)
Jaki spiker taki zarząd wstyd i frajerstwo dopóki Wójcik nie podda się to będzie tylko gorzej. Znam kogoś kto pracował w Odrze za czasów Wójcika i takiego chama jeszcze nie widzieli, który nie pozwala piłkarzom na wodę na treningu mimo że to sponsor zapewnił(Auchan).

Re: Marketing i PR Klubu

#858
icemaneq pisze:
niedziela, 25 sierpnia 2019, 9:47
Szczerze mówiąc podobają mi się kulisy z meczu z Radomiakiem fajne ujęcia i bardzo dobra jakość czyżby nowa kamera ?
Ilosic kamer nie robi na mnie wrażenia wcale... Kulisy są nijakie bez Jaja, mogło by to być nagrane o każdym innym klubie i tak samo by mnie "ruszało". Poprzednik robił kulisy jedna kamera ale chciało się to oglądać i czekałem na te kulisy rozmówki z piłkarzami, a nawet sama relacja pomiędzy piłkarzami a "kamerzysta" była świetna, człowiek czuł, że się szanują lubią i chcą być Odra! Krótkie scenki z pokoi hotelowych sama atmosfera była inna tworzyli ja głównie uwczesni piłkarze. Piłkarzy ODRY! Pan Rumak niestety wpierdolił a mały i duży "autobus" na to pozwolili. Pedalstwo się zrobiło totalne a kulisow się oglądać nie chce bo są nijakie i robione tylko po to żeby się kibice nie wkurwili... Tyle

Re: Marketing i PR Klubu

#872
mario11983 pisze:
wtorek, 24 września 2019, 10:43
Polak'o pisze:
wtorek, 24 września 2019, 10:27
Właśnie chciałem zakupić bilet na Sosnowiec i na stronce z biletami jest napisane że mecz jest o 16:00, a z tego co się orientuję to mecz ma być o 18. Co jest prawdą?
W związku z transmisją meczu w Polsacie, rozpocznie się on o godzinie 18:00
Mecz jest o 17 30 i wiadomo o tym od dwóch tygodni!
TYLKO ODRA OKS !!!
cron