Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#263
Radek^^ pisze:
piątek, 14 czerwca 2019, 10:12
mario11983 pisze:
piątek, 14 czerwca 2019, 10:03
Blisko transferu do Odry jest Kamil Słaby z Termaliki Nieciecza.
Oby przyszedł do nas bo to młody i dobry zawodnik ożywił by naszą grę zdecydowanie nie czekać tylko podpisywać od razu kontrakt bo ktoś nam go zabierze,
Jak taki dobry to czemu zagrał w zeszłym sezonie tylko 6 meczy i w sumie 470 minut ?

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#268
roket pisze:
niedziela, 16 czerwca 2019, 14:06
Wzmocnienia mają ponoc nadejść po zakończeniu hucznych obchodów urodzin klubu. Wiedziałem, że będzie z pompą.... Ale tak wielkiej imprezy się nie spodziewałem.
Impreza była konkretna. Postarali się. Rumak spoko chłop jak sie napije. Podał pare nazwisk. Jak przyjdą do nas to awans mamy murowany z tymi nowymi zawodnikami

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2019/2020. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#271
W FIFA PS4 jak dobierzesz dobrych pilkarzy, to w moment robisz mistrzostwo. A w zyciu zupelnie inaczej. Dobra druzyne buduje sie dosc dlugi okres ( przyklad Rakowa ). Nie ma tak, ze sprowadzisz kilku nawet dobrych pilkarzy i masz szanse na sukces. Wiadomo, ze warto miec w druzynie pilkarzy a nie klocki czy ogorki ale To bardzo dlugi proces i wielkie wyzwanie dla trenera. A jak budowal Nam druzyne nasz obecny trener chyba wszyscy pamietaja z poprzedniego sezonu. Wszyscy pilkarze ktorzy grali w innych klubach, w innych schematach, realiach, systemach musza przede wszystkim zgrac sie i wytworzyc tzw. automatyzmy gry " z pamieci " dogrywki. Musza wiedziec o swoich partnerach jak najwiecej, azeby wiedziec kto jakie ma predyspozycje i jakie lubi zagrania. Na wybudowanie dobrego zespolu potrzeba czasami wielu wielu miesiecy wspolnej gry. Wtedy powstaje druzyna. Mam nadzieje, ze w tym pierwszym sezonie nasz obecny trener rowniez uczyl sie pilki tej 1-szo ligowej i juz w nowym roku futbolowym tych samych bledow nie popelni. Szkoda jednak, ze o nowych nabytkach jeszcze nie wiemy , a treningi juz rozpoczete.
cron