Re: Odra Opole - TOR Dobrzeń Wlk. (sb. 07.04.2012)

#3
Ma rację, bo dodatkowa kasa Odrze zawsze się przyda. Co nie zmienia faktu, że w ramach obecnego budżetu da się zbudować drużynę na awans, a zarząd podziela to zdanie deklarując walkę o II ligę. Budżety nie gają, w III lidze mecze wygrywa się kondycją i zaangażowaniem. Problem zatem sprowadza się do odpowiedniej motywacji drużyny. Nie zgadzam się absolutnie z prezesem w kwestii nagłych ruchów związanych z karaniem piłkarzy. Nerwowe ruchy byłyby wtedy, gdyby nagle po jednym czy dwóch gorszych wynikach, w momencie gdy liczymy się w walce o awans ktoś chciałby robić rewolucję. Ale cały sezon jest tragiczny, na awans nie ma już szans, więc to właśnie teraz trzeba zrobić porządek i budować drużynę na nowy sezon. Przede wszystkim mentalnie.

Re: Odra Opole - TOR Dobrzeń Wlk. (sb. 07.04.2012)

#4
dobra kasa pojawi się wtedy kiedy będzie niezła gra,wyniki,frekwencja na stadionie. Miasto dało pól miliona czyli wywiązało się ze swojej obietnicy, a my nie potrafimy tego wykorzystać...a zarząd nie może ruszyć dupy i poszukać nowych sponsorów, którzy wsparliby nasze ambicje...? Wiem że to nie jest proste ale to jest rolą zarządu.Trudno szukać nowych dróg pieniędzy jak drużyna nie ma woli i chęci grania...

Re: Odra Opole - TOR Dobrzeń Wlk. (sb. 07.04.2012)

#12
Za padakę to trzeba karać piłkarzy, a nie stabilność finansową klubu. Bilety nie kosztują majątku, ci co chodzą to i tak fanatycy i masochiści skoro chcą to oglądać (ja też jutro będę:)). W związku z tym z finansowego punktu widzenia nie przyniesie to żadnej korzyści (zwiększenie frekwencji), a obniżenie ceny o kilka złotych nie spowoduje lawiny dodatkowych widzów. Będzie pogoda, to i ludzie uciekający przed świątecznymi przygotowaniami przyjdą.

Re: Odra Opole - TOR Dobrzeń Wlk. (sb. 07.04.2012)

#18
Bronek_OKS pisze:
bochen pisze:Niech po prostu piłkarze dopłacaj, jeżeli zmuszają nas do oglądania bagna, jakie prezentują. Myślę, że to będzie najlepsza kara dla nich i szybko zmobilizują się, żeby poprawić wyniki.
Jak kasa ma być punktem zwrotnym niż AMBICJE gry na dobrym poziomie i walczeniu o najwyższe cele, to ja...dziękuję za takich piłkarzy.
dobrze wiesz ze to juz nie te czasy, ze gralo sie za darmo... dzisiaj wszystko kreci sie wokol pieniadza. tak jak nikt za darmo nie bedzie pracowal, tak nikt za darmo nie bedzie kopal pilki. nie liczy sie teraz zadne przywiazanie do klubu tylko kasa.. wiem, smutne, ale prawdziwe :/

Re: Odra Opole - TOR Dobrzeń Wlk. (sb. 07.04.2012)

#19
tcm pisze:dobrze wiesz ze to juz nie te czasy, ze gralo sie za darmo... dzisiaj wszystko kreci sie wokol pieniadza. tak jak nikt za darmo nie bedzie pracowal, tak nikt za darmo nie bedzie kopal pilki. nie liczy sie teraz zadne przywiazanie do klubu tylko kasa.. wiem, smutne, ale prawdziwe :/
Nie interesuje mnie czy piłkarz jest przywiązany do klubu czy nie lub jak emocjonalnie do niego podchodzi. Podpisał kontrakt na określoną sumę to wie za ile będzie grał a jak mu się nie podobały warunki to nikt go nie zmuszał do podpisywania. Jeśli klub wypełnia swoją część kontraktu to on jako profesjonalista powinien wykonywać swoją pracę jak najlepiej ze względu na dobro drużyny (awans) jak i swoje (lepszy kontrakt, przejście do mocniejszego klubu) i nieważne czy jest związany emocjonalnie z Odrą, Górnikiem czy Legią.
Nie, nie chcemy was tu!
To nasz kraj!
Nie nie chcemy was tu!
I nie cofniemy się!
cron