Re: LZS Leśnica - Odra Opole (sb. 31 marca 2012)

#27
HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH

Re: LZS Leśnica - Odra Opole (sb. 31 marca 2012)

#38
i macie wasze jebane 500.000 tys na gwiazdeczki z seniorów . dlaczego fachowcy z naszego klubu muszą byc takimi idotami? gram w jednym z grup młodzieżowych Odry i wyniki naszej gry to ośmieszenie w stosunku do seniorów . nie rozumiem dlaczego tak mało pieniędzy wydawanych jest na młodzież .. a w Odrze jest ona zdolna .. Małe miasteczko Mielec wydaje na młodzież 400.000 tys złotych rocznie i są mistrzami Polski w roczniku 97 i w tym roku wybierają się na ME . dlatego troche rozumu do głowy naszym jebanym zarządcom . tęsknie za starą Odrą .
pozdro dla kumatych .

Re: LZS Leśnica - Odra Opole (sb. 31 marca 2012)

#41
Zarzad nie wie co robi, pilkarze nie potrafia kopnac pilke, trener amator, LZS-y to dla nas wyzsza szkola jazdy , kurwa gdzie ja zyje ? To ma byc Odra ?
Lesnica stracila przed sezonem wszystkich pilkarzy, dziesiec domow na krzyz, nie maja cwiartki kasy tego co w Opolu, bez kibicow i leja nas. A my kibice musimy czerwienic sie ze wstydu.
Mielik wypowiada sie o jakiej sieczce w przyszlym roku, a CO JEST TERAZ ? Kto powierza dzieciakowi taki klub jak Odra, gdzie pilkarze sa starsi, w ktorym doswiadczeni trenerzy nie radzili sobie. Wychodzi na to, ze tcm wiedzial co pisal.
A KURWA prosilem biegac po Turawskim budowc kondyche, bo to nie ekstraklasa i tutaj wygrywa sie mecze WALKA na boisku do upadlego a nie taktyka. Szkoda wiecej pie....lic bo kazdy wie jak jest.

Re: LZS Leśnica - Odra Opole (sb. 31 marca 2012)

#42
czytam to forum i az musiałem załozyc konto bo nie wytrzymałem!
zalicie sie na piłkarzy, trenera, zarzad itd itd
a co Wy jako kibice i czesc tego klubu zrobiliscie zeby poprawic obecna sytułacje ?
jestem pewny ze jakbyscie sie zbuntowali i nikt nie przyszedł na mecz przez kilka kolejek to wkoncu zarzad by podjał odpowiednie kroki zebyscie WY! jako Odra Opole wkonu awansowali do tej 2giej ligi !
fakt ze to ogromne straty pieniezne dla klubu ale jak widac inaczej nie mozna . trzeba podjac jakies konkretne kroki a nie tylko lamentowanie .

Re: LZS Leśnica - Odra Opole (sb. 31 marca 2012)

#45
raven pisze:czytam to forum i az musiałem załozyc konto bo nie wytrzymałem!
zalicie sie na piłkarzy, trenera, zarzad itd itd
a co Wy jako kibice i czesc tego klubu zrobiliscie zeby poprawic obecna sytułacje ?
jestem pewny ze jakbyscie sie zbuntowali i nikt nie przyszedł na mecz przez kilka kolejek to wkoncu zarzad by podjał odpowiednie kroki zebyscie WY! jako Odra Opole wkonu awansowali do tej 2giej ligi !
fakt ze to ogromne straty pieniezne dla klubu ale jak widac inaczej nie mozna . trzeba podjac jakies konkretne kroki a nie tylko lamentowanie .
A na kogo trzeba się żalić? Przecież to normalne w cywilizowanym świecie że za wynik odpowiada Trener i piłkarze a nie kibice!!!
Co my robimy dla Odry? Mimo słabych wyników to chodzimy na O 51 i jezdzimy po wiochach i dopingujemy ich! To nasze zadanie a jest nas naprawdę coraz mniej.Więc jesli nie przyjdzie na mecz nasza setka to klub finansowo az tak nie ucierpi a ludzie z krytej przyjdą i tak !
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: LZS Leśnica - Odra Opole (sb. 31 marca 2012)

#49
To jest kurwa pierdolona żenada !
Wstyd, wstyd, i jeszcze raz wstyd, żeby jebały nas jakieś wioski.
To co odpierdolił Brzozowski to jest kalectwo, za takie coś na kolanach w tym gradzie powinien wracać do Opola. W 1 połowie wszyscy chuja grali, żadnej dobrej akcji, w 2 połowie trochę lepiej ale jak widać nic to nie dało.
Jestem tak wkurwiony że szok, współczuję tym co dali 9 zł na takie gówno, grajki wszystkim powinni oddać kasę za bilety, a zamiast tego pewnie przepierdolą część wypłaty w opolskich klubach opijając porażkę.
Inna kwestia to mecze w Opolu, bilety powinny zejść do 5 zł, bo w innym wypadku to na meczu z TORem będzie 150 osób.
Odra jest najważniejsza !

Re: LZS Leśnica - Odra Opole (sb. 31 marca 2012)

#50
Czy oni są do kurwy nędzy jacyś niedorozwinięci??? Pajacyki piłkarzyki, w A klasach już jest więcej ambicji za jebaną kiełbasę i piwo po meczu. Wyjebać 3/4 tych pseudo piłkarzyków i wzamian za nich dać juniorów bynajmniej by zbierali doświadczenie, a wyników nie ma i nie będzie bo z tą bandą gwiazdek to sobie możemy awansować w ping ponga, choć i tam pewnie by gwiazdorzyli co to nie oni... Masakra, że to My później musimy świecić oczami, tu chyba żaden trener nie pomoże, a na mecz z Dobrzeniem jak nie będzie jakiejś mobilizacji to będzie 300 osób i nasi "Piłkarze" powinni dopłacać do biletów !!!

ODRA TO MY KIBICE !!!!!!!!!!!!
cron