Re: Zagłosuj - pomóż najmłodszym piłkarzom Odry !

#26
bochen pisze:A może zarząd powinien się w tą akcję bardziej zaangażować, np przez promocję akcji w lokalnych mediach. Dziwię się, że klub tak słabo się w to angażuje, co może być praktycznie darmową inwestycją w przyszłość, bo jak widać strona klubu i promocja akcji na fb słabo skutkuje. Jak zwykle kibice z sektora A angażują się najbardziej, a jeżeli już o nas mowa to może warto wspomnieć o akcji na forach zgód, pewnie chętnie pomogą :) Dziwię się, że Ci chłopcy, których ta akcja bezpośrednio dotyczy też tragicznie słabo się starają.
Lokalne media są równe dla wszystkich i nie będą faworyzować kogokolwiek. Jest banner na oficjalnej, jest regularna "przypominajka" na FB, spiker na stadionie... cóż więcej morze zrobić zarząd? Wątpię, żeby pozostałe kluby dysponowały lepszą promocją. Generalnie do takiej akcji wystarczy 1 liczniejsza szkoła, więc być może faktycznie sami zainteresowani nie mają tyle determinacji, by przekonać kolegów i rozpropagować akcję. Generalnie zaś z tego typu akcjami jest u nas cieniutko. Pokazał to choćby plebiscyt NTO, gdzie głosy oddane na naszych piłkarz można by policzyć na palcach.

Re: Zagłosuj - pomóż najmłodszym piłkarzom Odry !

#27
zebro pisze:Szczerze mówiąc, to takie głosowanie to dla mnie powinna być typowa inicjatywa oddolna. Zarząd powinien ją wspierać (w sumie jest banner na stronie), ale to my musimy głosować i zachęcać kumpli, żeby robili to samo. Jest kiepsko z naszej (kibiców) winy, ale jeszcze da się to naprawić.
no własnie ... otóż to...Kazdy przepraszam niektórzy tyko beczą, ze Zarząd nic nie robi... może by zacząć od siebie???

Re: Zagłosuj - pomóż najmłodszym piłkarzom Odry !

#29
Dosyć lamentów:) Jest łatwy sposób na zarobienie tych głosów.

Jeśli ktoś posiada poczte na gmail.com to można zrobić tak. Na jeden mail możesz założyc tyle kont ile ci się podoba. Robisz to w ten sposób. Przykładowo twój e-mail to asdfghjk@gmail.com i na nim już założyłeś swoje konto. Nic trudnego, kolejne konto zakładasz na a.sdfghjk@gmail.com itd. Wstawiasz kropki coraz dalej i dzięki temu łatwemu trickowi można podnieść naszą liczbę głosów.

Re: Zagłosuj - pomóż najmłodszym piłkarzom Odry !

#34
Nie wiem czy blokują IP czy nie, ale skoro jest autoryzacja mailem i hasłem, to nie sądzę żeby bawili się w to.

Gdyby nawet, to informacyjnie: tak, Neostrada ma dynamiczne IP. Podobnie jak wszelkiego rodzaju internet mobilny, także jeżeli ktoś korzysta z internetu przez kartę sim (np. korzystając z internetu przez telefon), to IP również się zmienia przy restarcie połączenia.

Re: Zagłosuj - pomóż najmłodszym piłkarzom Odry !

#35
normalnie można głosować z 1 kompa na tym samym IP sam mam 3 konta i głosuję z nich codziennie! z danego konta jak się zalogujesz możesz oddać 1 głos sprawdzałem przy resetowaniu internetu dalej jest zablokowane, tak samo logowałem się u kumpla na to samo konto również wyskakuje że już dzisiaj oddałeś głos. Chyba jedyna opcja to założenie 3 kont różnych i głosować z tych 3-10 kont :)
cron