Re: Odra Opole - Bogdanka (sobota, 22 października, 15:00)

#29
Z takimi przeciwnikami właśnie tak powinna wyglądać gra. Pilka często jak po sznurku chodziła ,dużo strzałów ,dużo akcji . Tak dalej ,utrzymać taką gre.
Warto dodać że drużyny przed nami grają między sobą mecze. Więc będzie łatwiej ich dogonić jak wygramy te ostatnie kolejki.
Ostatnio zmieniony sobota, 22 października 2011, 16:58 przez kolo123, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Odra Opole - Bogdanka (sobota, 22 października, 15:00)

#36
banan1975 pisze:jestes pasibrzuchu dobrym obserwatorem tak jak kiedys W.Brys .ale nie jestes kibolem choc moze chcialbys byc
a tak przy okazji, to co tam Brysiu porabia, kiedyś był wyjazdową encyklopedią multimedialną Odry (statystyki, mapy miast, rozkłady jazdy, terminarze spotkań ligowych - czyli kogo możemy spotkać na którym dworcu), wszystko to miał w małym palcu, a i kanapkami się zawsze podzielił w drodze powrotnej z kilkoma osobami:)
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Odra Opole - Bogdanka (sobota, 22 października, 15:00)

#38
3 punkty są. Styl.....Notabene najlepszy był w przegranym z Łaziskami. Trzeba liczyć znowu na innych(Rozwój się zimą rozprzeda bo G-ksa licho przędzie w 1(2) lidze). Ale My zimą musimy "przewietrzyć" skład (w miarę możliwości fin.). Nie dociera do mnie , że sezon może się skończyć już jesienią. A więc w myśl starej piosenki: do boju marsz ODRO- 3 punkty masz ODRO- Krzyczymy śpiewamy(żądamy ) na bramki czekamy...........

Re: Odra Opole - Bogdanka (sobota, 22 października, 15:00)

#39
rozeff pisze:
banan1975 pisze:jestes pasibrzuchu dobrym obserwatorem tak jak kiedys W.Brys .ale nie jestes kibolem choc moze chcialbys byc
a tak przy okazji, to co tam Brysiu porabia, kiedyś był wyjazdową encyklopedią multimedialną Odry (statystyki, mapy miast, rozkłady jazdy, terminarze spotkań ligowych - czyli kogo możemy spotkać na którym dworcu), wszystko to miał w małym palcu, a i kanapkami się zawsze podzielił w drodze powrotnej z kilkoma osobami:)
Obecnie jest kasjerem w Intermarche na JOdlowej i gdzies pod Opolem mieszka:)
Cidry liżą rzyć Janoszki

Re: Odra Opole - Bogdanka (sobota, 22 października, 15:00)

#40
Wilson pisze:
rozeff pisze:
banan1975 pisze:jestes pasibrzuchu dobrym obserwatorem tak jak kiedys W.Brys .ale nie jestes kibolem choc moze chcialbys byc
a tak przy okazji, to co tam Brysiu porabia, kiedyś był wyjazdową encyklopedią multimedialną Odry (statystyki, mapy miast, rozkłady jazdy, terminarze spotkań ligowych - czyli kogo możemy spotkać na którym dworcu), wszystko to miał w małym palcu, a i kanapkami się zawsze podzielił w drodze powrotnej z kilkoma osobami:)
Obecnie jest kasjerem w Intermarche na JOdlowej i gdzies pod Opolem mieszka:)
żal tylko że się odkibicował, szkoda człowieka:)
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Odra Opole - Bogdanka (sobota, 22 października, 15:00)

#41
Sprawdziłem jak wyglądają najbliższe mecze czołówki - wziąłem pod uwagę kluby będące nad nami w tabeli. Sprawdziłem, ile spośród ostatnich 3 kolejek grają między sobą:
Rozwój – 2
Pniówek – 2
Polonia – 2
Szczakowianka – 3
Piotrówka - 1

Piotrówka ma najłatwiej, bo gra tylko ze Szczakowianką. Nawet gdybyśmy wyłączyli ją z zestawienia jako teoretycznie najsłabszą drużynę, to wychodzi, że cała pierwsza czwórka gra po 2 mecze bezpośrednie.

Zabawiłem się w małe typowanie i wychodzi mi, że w 3 ostatnich kolejkach każda straci po 3 pkt, my mamy za to teoretycznie łatwych przeciwników (Bielsko gra u siebie kiepsko). Trzeba wygrać te 3 mecze, a wtedy strata do Rozwoju i Pniówka nie powinna wynosić więcej niż 6 i 5 pkt, za to przewaga na Szczakowianką 1 pkt. To daje nadzieję na wiosnę, chociaż w zimie musiałby nastąpić u nas skok jakościowy.
cron