Odra Opole - Skra Częstochowa (sobota 15 października 11:00)

#1
Prawie dwa razy większa od Opola Częstochowa posiada kilka klubów piłkarskich, które w sprzyjających okolicznościach mogą otrzeć się nawet o 1 ligę, możliwe że największy potencjał finansowy i sportowy posiada aktualnie właśnie Skra:
http://www.oksodraopole.pl/105-kasztany-z-certyfikatem

Na boisku dość nieobliczalna, potrafiła, np. wygrać na wyjazdach ze Szczaksą, Piotrówką i BKS-em, ale przegrała też trzy ważne mecze: z liderami z Katowic i Pawłowic oraz z Victorią w derbach Częstochowy. Nad Odrą ma przewagę 3 punktów i bardzo podobny stosunek bramek (Skra 12-9, Odra 13-11). Gospodarzem meczu na życzenie Częstochowian jest Odra.

Prośba o więcej konstruktywnych wypowiedzi, zamiast bezproduktywnej "jazdy" po piłkarzach, lożę szyderców mamy już na krytej, po co nam kolejna !?
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Odra Opole - Skra Częstochowa (sobota 15 października 11

#7
LooZ^ pisze:Zaraz po ostatnim meczu Wojtek mi się żalił, że już się nasłuchał od pajaców z krytej. Parę lat temu parę osób poszło tam wytłumaczyć najebanym durniom, że wyzywanie własnego trenera od kurew i chujów nie jest na miejscu. Zastanawiam się czy nie jest czas na ponowną wizytę.
Loooz Zastanów się....
Czy to są pajace najebani którzy nie wiedzą co mówią...
To są ludzie którzy mają jakąś tam kasę [ są trochę starsi od was małolatów } kupują karnety wierzą że będzie dobrze i na swój sposób kibicują ODRZE oczekują wyników i mają do tego prawo a TY idż i wytłumacz im że dawałeś Kaniuce czas który on zjebał
oni wyładowją sie na tym który zostaŁ . Broniłeś kaniuki Wytłumacz to krytej a nie wyzywaj ich od debli........
Sam tam kiedyś byłem to wiem.....

Re: Odra Opole - Skra Częstochowa (sobota 15 października 11

#10
LooZ^ pisze:Zaraz po ostatnim meczu Wojtek mi się żalił, że już się nasłuchał od pajaców z krytej. Parę lat temu parę osób poszło tam wytłumaczyć najebanym durniom, że wyzywanie własnego trenera od kurew i chujów nie jest na miejscu. Zastanawiam się czy nie jest czas na ponowną wizytę.
Na stadionie sa takie puchy i taka cisza,ze nawet jak szeptem powiesz,ze ktos tam jest chujem to wszyscy slysza i wcale nie zartuje.

Re: Odra Opole - Skra Częstochowa (sobota 15 października 11

#11
pasibrzuch pisze:
LooZ^ pisze:Zaraz po ostatnim meczu Wojtek mi się żalił, że już się nasłuchał od pajaców z krytej. Parę lat temu parę osób poszło tam wytłumaczyć najebanym durniom, że wyzywanie własnego trenera od kurew i chujów nie jest na miejscu. Zastanawiam się czy nie jest czas na ponowną wizytę.
Loooz Zastanów się....
Czy to są pajace najebani którzy nie wiedzą co mówią...
To są ludzie którzy mają jakąś tam kasę [ są trochę starsi od was małolatów } kupują karnety wierzą że będzie dobrze i na swój sposób kibicują ODRZE oczekują wyników i mają do tego prawo a TY idż i wytłumacz im że dawałeś Kaniuce czas który on zjebał
oni wyładowją sie na tym który zostaŁ . Broniłeś kaniuki Wytłumacz to krytej a nie wyzywaj ich od debli........
Sam tam kiedyś byłem to wiem.....
Chcialem wczesniej cos napisac, ale rece opadaja na " myszy " od takich wpisow .
LooZ^ chlopie zastanow sie co wpisujesz.

Re: Odra Opole - Skra Częstochowa (sobota 15 października 11

#19
zielu pisze:1 połowa słaba, 2 już lepsza, więcej chłopaki walczyli, standardowo na boisku najlepszy Tadziu.
Rogi niestety słabo, Szwarga i Kumiec lekki dramat, ale może jeszcze chłopaki coś w swojej grze poprawią.
Najważniejsze, że są 3 punkty.
Tadziu jedyna osoba która zapier... bo reszta sobie biegała albo chodziła! Rogi bez formy totalnie natomiast odnośnie 2 ostatnich to ciekawi mnie kiedy będą w zimie znowu testy dla osób które chciały by spróbować gry w Odrze? Ponieważ sam mogę przyprowadzić osoby które potrafią coś więcej niż tylko biegać w przypadku Szwargi (1 spring z połowy boiska pod 16 na powrót już niestety brak sił) Kumca (1 sprint do połowy i powrót truchcikiem na własną)!
Jak się nie potrafi strzelać to się dogrywa komuś kto potrafi! z tymi testami pytam się bardzo poważnie i nie robię sobie jaj! Panowie weźcie przykład z Tadzia i ZAPIERD... WSZYSCY!!
Bochen ja wiem, że Deja jest z Olesna ale nie rób sobie jaj! grał na poziomie reszty z ta różnicą, że próbował strzelać!

Re: Odra Opole - Skra Częstochowa (sobota 15 października 11

#22
Dali radę, ale pod koniec panika żeby znowu remisu nie było. Sikorski dno i muł. Tadziu extra, dejka nieźle no i to jego podanie do Tadzia ! Kumiec chyba po znajomości jest w składzie. Po co trzymać w klubie 25 zawodników, kiedy trzeba robić zmiany nie ma kogo wprowadzić na boisko, może lepiej pozbyć się z 5 - 8 piłkarzy i zostawić tych co są coś warci, za tych np. 8 mogłoby grać 2 pewniaków, którzy podnieśliby poziom sportowy nieco...

Re: Odra Opole - Skra Częstochowa (sobota 15 października 11

#23
SkooraOKS pisze:Dali radę, ale pod koniec panika żeby znowu remisu nie było. Sikorski dno i muł. Tadziu extra, dejka nieźle no i to jego podanie do Tadzia ! Kumiec chyba po znajomości jest w składzie. Po co trzymać w klubie 25 zawodników, kiedy trzeba robić zmiany nie ma kogo wprowadzić na boisko, może lepiej pozbyć się z 5 - 8 piłkarzy i zostawić tych co są coś warci, za tych np. 8 mogłoby grać 2 pewniaków, którzy podnieśliby poziom sportowy nieco...
Nareszcie Twierdza Opole padla. Ale przed naszymi pilkarzami. Wazne te 3 pkt. Nie wyobrazam sobie gdzie byla by nasza Odra bez niego. W zimie nic tylko bieganie po Turawie potrzebne. A co do ilosci pilkarzy w zespole to chyba nalezy sie zastanowic czy idziemy na ilosc czy jakosc. Wielu pilkarzy zawiodlo i wyraznie widac, ze nie sa " materialem " rozwojowym. Uwazam, ze Zarzad juz teraz winien przygladnac sie baczniej tej sytuacji.
Mozemy w niedziele odetchnac. Odskoczylismy od dolu tabelki.
cron