Sukcesy Drużyn Młodziezowych

#1
Chciałem sobie pozwolić na założenie tematu dotyczącego drużyn młodziezowych Odry.Jeśli ktoś posiada jakieś informacje apropo takowych sukesów ,niech je tutaj wpisuje aby szersza rzesza kibiców wiedziała jak wygladą szkolenie młodzierzy w naszym klubie.
Dzisiaj juniorzy młodsi Odry wygrali na Zakrzowie 4;2 z Btp Stalą Brzeg.

Re: Sukcesy Drużyn Młodziezowych

#10
Panowie, ja was na prawde wszystkich bardzo ladnie prosze. Czy na prawde kazdy post na tym forum musi byc mega spinka?

Tak.

O ile wiem to byli to (uwzgledniajac, ze grali w juniorach Odry):
Jakub Bella
Jakub Grodzki
Krystian Kowalczyk
Adam Orłowicz
Sebastian Deja
Marcin Rogowski
Jakub Syldorf (tylko wiecej zebym cie nie widzial w Lubinie)
Adam Steczek
Tomasz Szymczyszyn

Mowa tutaj o ostatniej kadrze Odry Opole. No i plus to co napisal oksiak czyli Feć, Plewnia czy Kucharski.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Sukcesy Drużyn Młodziezowych

#11
Pytanie nie było sprecyzowane, "jacyś" jest synonimem słowa ktokolwiek ,a patrząc na teraźniejszy skład Odry ,aż nie da się nie zauważyć wychowanków ,już nie mówiąc o graczach których wymienił "oksiak". A po za tym podstawówka to nie tak źle zawsze mogło być gorzej ;) Pozdrawiam i więcej wiary w młodzież ;) Sorka za pochopny post w sumie.

Re: Sukcesy Drużyn Młodziezowych

#16
Post Aproxa zmobilizował mnie do zadania pytania Loozowi jako przedstawiciela naszego klubu.Rozumiem ,że klub tak jakby dopiero powstał ,wszystko dopiera się rozkręca ale to jak traktowane są drużyny trampkarzy czy juniorów młodszych jest naganne.Seniorzy posiadają 2 pary dresów,stroje treningowe,ortaliony.Juniorzy młodsi nie dostali zupełnie nic.Wiem ,że mało zawodników trenuje w tym przedziale wiekowym bo jest nas maximum 13 ale myślę ,że chociaż dofinansowanie nam odzierzy treningowej jest obowiązkiem klubu.Dlaczego drużyny młodzierzowe w jakimś sensie schodzą na dalszy plan mimo tego ,żę to my jesteśmy poniekąd przyszłością tego klubu?Nie mam tutaj jakiś ,złych intencji czy oczerniania klubu tylko tak z ciekawości pytam.

Re: Sukcesy Drużyn Młodziezowych

#17
Nie jestem przedstawicielem klubu, od paru miesięcy w nim nie pracuje.

Po pierwsze MLODZIEŻOWYCH :)

Co do strojów, sprawa jest całkiem prosta. Finansowanie seniorów jak i juniorów to dwie odrębne kwestie. Seniorzy są finansowani z pieniędzy na tzw. sport kwalifikowany, tzn. na taki, gdzie piłkarze grają w ramach kontraktów zawodowych. W tym roku na tel cel miasto przekazało bodajże 500.000zł. W ramach tych pieniędzy zakupić można piłkarzom stroje sportowe, ale tylko tym seniorskim. I takie stroje są/były kupowane. Natomiast, zgodnie z prawem dotyczącym pieniędzy na sport młodzieżowy, pieniądze te mogą być przeznaczone tylko i wyłącznie na waszych trenerów. To nie są małe pieniądze, bo obecnie w klubie pracuje bodajże 9 trenerów juniorów. Może nawet więcej. Rocznie to jest ok. 100.000zł. Wszelka pomoc dla was która dostajecie, czyli koszulki, dofinansowanie obozów, wyjazdów, turniejów itd, pokrywane są z budżetu klubu, który sobie sam klub musi wypracować. Jesteśmy klubem na dorobku i mimo tego, że dla wszystkich i w klubie i na trybunach jesteście ważni, to tych pieniędzy na razie na tyle nie ma. Pamiętaj, że jest was aż ponad 200. Kupić każdemu same stroje do gry do wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, a gdzie cała reszta? Jestem przekonany, że razem z rozwojem klubu, środki na to będą się znajdywać.

Pozdrawiam.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron