Odra Opole - Polonia Łaziska (sobota, 24 września, 16:00)

#1
Jeden z 4 domowych meczy w najbliższych 5 kolejkach:
8 kolejka: Odra-Polonia
9 kolejka: Rozwój – Odra
10 kolejka: Odra-Piotrówka
11 kolejka: Odra-Skra
12 kolejka: Odra-Bogdanowice

Do zdobycia 15 punktów, ciekawe ile uda nam się wyrwać? Polonia strzela ostatnio coraz więcej bramek, ale tylko w spotkaniach ze słabszymi drużynami, na wyjazdach z Bielskiem i Piotrówką sama straciła po 3 gole. Największy sukces to remis z silnym Rozwojem.

W obecnym sezonie Polonia uzyskała następujące wyniki:
Start Namysłów - Polonia Łaziska Górne 0:0
BKS Stal Bielsko-Biała - Polonia Łaziska Górne 3:0
Polonia Łaziska Górne - Rozwój Katowice 1:1
LZS Piotrówka - Polonia Łaziska Górne 3:3
Polonia Łaziska Górne - Skra Częstochowa 1:0
Start Bogdanowice - Polonia Łaziska Górne 0:4
Polonia Łaziska Górne - Victoria Częstochowa 5:1

W dwóch dotychczasowych meczach z Polonią zanotowaliśmy dwa remisy (rok temu 25 września w Opolu 0:0), ale o tym co wszyscy wiedzą, a dotyczy naszego zaczarowanego stadionu, nie napiszę tym razem ani słowa!

Najbliższa kolejka:
Start Bogdanowice - LZS Piotrówka
Victoria Częstochowa - Rozwój Katowice
Przyszłość Rogów - Skałka Żabnica
LZS Leśnica - Pniówek Pawłowice Śl.
TOR Dobrzeń Wielki - Szczakowianka Jaworzno
Victoria Chróścice -Start Namysłów
Stal Bielsko-Biała - Skra Częstochowa (zostanie rozegrany w środę 28 09)
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Odra Opole - Polonia Łaziska (sobota, 24 września, 16:00

#3
w pizzerii obok stadionu, od 17:00, do odbioru plakaty na ten mecz
tak jak przed dwoma tygodniami wysoka jakość (papier), zostało jeszcze mniej niż 100 sztuk, nie ma się co zastanawiać tylko tą minimalną ilość rozwiesić w Opolu i okolicach, niska frekwencja niską frekwencją, ale lepiej coś robić niż leżeć i kwiczeć, jaka to "lipa na meczach"
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Odra Opole - Polonia Łaziska (sobota, 24 września, 16:00

#14
przegrana to przegrana, nic gorszego nie mogło się zdarzyć, ale poza tym Odra rozegrała moim zdaniem (i nie tylko moim) najlepszy mecz od kilku miesięcy, stworzyła bardzo dużo zagrożeń pod bramką Polonii, dużo pomysłowych, składnych podań i akcji, było bardzo dużo szybkiej piłki i ciągu na bramę przeciwnika - bym bardziej wnerwia strata punktów
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Odra Opole - Polonia Łaziska (sobota, 24 września, 16:00

#15
rozeff pisze:przegrana to przegrana, nic gorszego nie mogło się zdarzyć, ale poza tym Odra rozegrała moim zdaniem (i nie tylko moim) najlepszy mecz od kilku miesięcy, stworzyła bardzo dużo zagrożeń pod bramką Polonii, dużo pomysłowych, składnych podań i akcji, było bardzo dużo szybkiej piłki i ciągu na bramę przeciwnika - bym bardziej wnerwia strata punktów
Czasem tak bywa {i na tym polega urok futbolu}, że po dobrym meczu dostaje się w dupę. Myślę jednak ,że gra jest lepsza,{ niż była} akcje bardziej urozmaicone{ choć denerwuje mnie pewna nieporadność pod bramką przeciwnika)i w końcu jakiś pomysł na składne akcje.
Uważam że z taką grą mamy jeszcze szanse na awans.

Re: Odra Opole - Polonia Łaziska (sobota, 24 września, 16:00

#18
Łukasz 1945 pisze:kurwa ludzie obudźcie się, jaki awans? z kim? gramy tragicznie, na to nie da się patrzeć!!! 4 mecze u siebie i 3 punkty! to jest drużyna która ma awansować???
wygraliśmy z liderem w Pniówku, wygramy i z liderem w Katowicach i po kłopocie
a jak chcesz kibicować takiej drużynie jak Odra to wyluzuj, bo się wykończysz:)
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Odra Opole - Polonia Łaziska (sobota, 24 września, 16:00

#20
Łukasz 1945 pisze:pewnie masz rację, ale od ponad 150 dni nie wygraliśmy meczu na Oleskiej. Coś jest chyba nie tak...
tu ja się zgodzę bez wahania, coś jest bardzo nie tak, nie odpowiadają mi ani remisy po kiepskiej grze, ani przegrane po dobrej, ale że Odra nie ma w Opolu konkurencji, to nawet gdybym chciał to nie mam wyboru, a bez meczyku nie wyobrażam sobie weekendu
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Odra Opole - Polonia Łaziska (sobota, 24 września, 16:00

#21
Nie ma co ich usprawiedliwiać, w pierwszej połowie powinno być z 3-0 dla nas i byśmy teraz wkurwieni nie byli. A tam jakieś śmieszne Łaziska nas leją, Szczakowianka prawie nas rozjebała. Tadziu to chyba się wkurwił, że Setla strzelił bo potem jakąś fazę złapał, nie podawał tylko sam chciał skończyć akcję. Deja to ambicji brak, do przodu jeszcze pójdzie, ale straci piłkę i stoi. Kumiec nie mam pojęcia do robi w 1 składzie. Jest źle i tyle.
Odra jest najważniejsza !

Re: Odra Opole - Polonia Łaziska (sobota, 24 września, 16:00

#23
rozeff pisze:
Łukasz 1945 pisze:pewnie masz rację, ale od ponad 150 dni nie wygraliśmy meczu na Oleskiej. Coś jest chyba nie tak...
tu ja się zgodzę bez wahania, coś jest bardzo nie tak, nie odpowiadają mi ani remisy po kiepskiej grze, ani przegrane po dobrej, ale że Odra nie ma w Opolu konkurencji, to nawet gdybym chciał to nie mam wyboru, a bez meczyku nie wyobrażam sobie weekendu
konkurencja jest i to duża patrz Kolejarz Opole który na całe szczęście nie awansował wyżej (a po tysiąc jak nie więcej osób chodzi) dalej Gwardia Opole która mierzy w awans do Ekstraklasy! A Odra po przegranych albo przegranych remisach (bo u siebie nie można nazwać że dobry wynik to remis!) z wioskami dalej będziemy gnili w 3 lidze! Możemy się cieszyć że jakiś tam ich grajek nie potrafi trafić do pustej bramki bo byśmy zostali upokorzeni! no i obym się mylił ale zaczynam współczuć zarządowi w rozmowie z Zembaczyńskim w nowym roku! Bo argumentów zostaje coraz mniej z meczu na mecz!
cron