Odra Opole - Skałka Żabnica (sobota, 10.09. godz. 17:00)

#1
Wątek piłkarski. Nie spać, koniec zwalania na wirusy, ja nie wiem w ogóle jak Darek Kaniuka sobie poradził bez naszych rad w poprzedniej kolejce:) Przed tym meczem trzeba by mu w końcu doradzić jak odblokować nasze boisko, bo od zeszłego roku przeszło nam koło nosa ze 30 punktów na własnych śmieciach:/
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Odra Opole - Skałka Żabnica (sobota, 10.09. godz. 17:00)

#16
takie pytanie do obojętnie kogo? Jak to jest że nasi zawodnicy nie potrafią nawet wejść z piłką do bramki, bo ja tego nie rozumiem (chodzi o sytuację z końca meczu)? Kto uczy przyjęcia danego zawodnika bo Bednarski przyjął 1 piłkę dobrze reszta to piłka na 2 metry odskakiwała? Reszta nie wiele lepiej od niego! Po za Tadziem, Surowiakiem i Rozmusem reszta składu DNO!! Ogarnijcie się w końcu do ku... nędzy!!

Re: Odra Opole - Skałka Żabnica (sobota, 10.09. godz. 17:00)

#25
Nie zapominacie o emerytach.. :) tak oto teraz spełnia moja skromna przepowiednia z kwietnia. Teraz całe forum zwalnia trenera a zarząd nie ma jaj żeby to zrobić. Pojawiły sie dziś pierwsze poważne bluzgi, po meczu zrobiło sie jak za starych dobrych czasów. Drużyna gra padake, kibice wyzywają piłkarzy i trenerów i do tego doprowadził zarząd trzymając kumpla na stanowisku. Asekuranctwo i dyletanctwo zarządu bije po oczach, powielane są te same błędy co za poprzednich zarządów. Nikt tak na prawde nie chwycił tego za jaja, zarząd jest nijaki, miałki, i czeka aż samo sie naprawi to co jest zjebane. A wystarczyła jedna decyzja która mogła odmienić losy tych chłopaków a nam dać nadzieje. O dziwo teraz najwięcej obrywa się zawodnikom którzy są tu najmniej winni bo za przewodnika mają nieudacznika. Pamiętam, że juz w październiku tamtego roku były pierwsze oznaki ze trener Kaniuka nie da rady. Nadzieja umiera ostatnia ale i też nadziej matką głupich a wy na tej nadziej jedziecie prawie od roku.
Powiem słowami Janka Tomaszewskiego: nadszedł taki moment, że Pana Kaniuki nie należy już zwalniać, jego trzeba WYPIERDOLIĆ!
Niestety okazuje sie że zarząd mamy słabiutki i jeśli tego nie rozumieją to kibice powinni im to wyperswadować!
cron