Re: Kto po Kaniuce?

#76
po 6 kolejkach Kaniuka nie przegrał ani jednego meczu, jaka jest podstawa żeby samemu podać się do dymisji? a nawiasem mówiąc, temu składowi nie pomoże nawet wstrząs w postaci zmiany trenera...
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Kto po Kaniuce?

#77
jak spadną z ligi nie przegrywając meczu, albo będzie środek tabeli to też tak będziesz gadał?
to trener jest odpowiedzialny za to kto u nas gra, i jak grają. po raz kolejny się pytam, jak grając o awans można grać jednym napastnikiem, a gdy wpuszcza drugiego który powinien grać na szpicy, to daje go do pomocy? tak ich trenować to i ja mogę.
Odra jest najważniejsza !

Re: Kto po Kaniuce?

#81
nie zienia to faktu, że nie odnotowaliśmy porażki w 6 kolejnych meczach, a do lidera mamy raptem 3 punkty straty...

nie bronię tu trenera, ale gorące głowy niech się też trochę zastanowią, a nie że jesteś anty to od razu masz spine!
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Kto po Kaniuce?

#82
bo może zauważamy ze chuja grają, że wygrywając w trzech meczach kończą się one remisami i wszystkie bramki tracimy po stałych fragmentach gry? to jest ewidentny błąd w wyszkoleniu/przygotowaniu do takich sytuacji. teraz mamy 3 punkty straty, a za 2 tygodnie będzie 6 punktów, aż w końcu będzie za późno i w przyszłym sezonie na 3 ligę będzie przychodzić po 200 osób.
Odra jest najważniejsza !

Re: Kto po Kaniuce?

#83
w takim razie mamy analogiczną sytuacje z końca lat 90, kiedy to po awansie zaczęło się totalne niszczenie i gnicie klubu od środka aż do jego upadku 2,5 roku temu

ok, faktycznie, lepiej pierdolić od rzeczy, dać dojść do władzy ludziom którzy kupią nam awans i za 10 lat znowu rozpierdolmy to co budujemy od upadku...

sorry, ale jednak wolę wariant Zawiszy Bydgoszcz, który zniknął z mapy piłkarskiej na ponad 10 lat, niż wariant Zagłębia Sosnowiec, który skończył jak skończył
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Kto po Kaniuce?

#84
Szyman pisze:w takim razie mamy analogiczną sytuacje z końca lat 90, kiedy to po awansie zaczęło się totalne niszczenie i gnicie klubu od środka aż do jego upadku 2,5 roku temu

ok, faktycznie, lepiej pierdolić od rzeczy, dać dojść do władzy ludziom którzy kupią nam awans i za 10 lat znowu rozpierdolmy to co budujemy od upadku...

sorry, ale jednak wolę wariant Zawiszy Bydgoszcz, który zniknął z mapy piłkarskiej na ponad 10 lat, niż wariant Zagłębia Sosnowiec, który skończył jak skończył

To po zarząd klubu deklarował awans w przeciągu dwóch lat?

Czy na prezentacji nie obiecywali awansu?


Nie widzę poprawy od zeszłego sezonu. Jest tak samo, głupio tracone punkty, strzelimy bramkę i się cofamy. 10 lat temu po meczu z Tłokami poszło "jeszcze jeden mecz przegrany..", a w dzisiejszych czasach bijemy im brawo, za to że część piłkarzy ma wyjebane.
Obrazek

Re: Kto po Kaniuce?

#85
Szyman pisze: sorry, ale jednak wolę wariant Zawiszy Bydgoszcz, który zniknął z mapy piłkarskiej na ponad 10 lat, niż wariant Zagłębia Sosnowiec, który skończył jak skończył
A o Lechii albo GKS Katowice zapomniałeś? Po upadkach awanse z roku na rok, GieKSa teraz ma 1 ligę, Lechia ekstraklasę. Mi by taki wariant odpowiadał, i skoro na prezentacji były takie deklaracje, ze gramy o awans, to powinniśmy już być liderem. Ale nie jesteśmy przez błędy czysto szkoleniowe.
Odra jest najważniejsza !

Re: Kto po Kaniuce?

#87
Szyman pisze:nie zienia to faktu, że nie odnotowaliśmy porażki w 6 kolejnych meczach, a do lidera mamy raptem 3 punkty straty...

nie bronię tu trenera, ale gorące głowy niech się też trochę zastanowią, a nie że jesteś anty to od razu masz spine!
Nad czym mam się zastanawiać????
Odra jest chyba jedynym klubem w którym trener dostaje tyle szans a Ty jeszcze go bronisz{ no bo jak to nazwać?}
Piłka nożna polega na strzelaniu bramek i wygrywaniu meczów a nie na ...nieprzegrywaniu....

Re: Kto po Kaniuce?

#88
Szyman czy Ty widzisz jakiś progres w grze naszej drużyny? Bo ja od prawie roku nic takiego nie zauważyłem. Już nawet nie wspominam i awansie. Nawet nie wspominam o punktach. Na prawdę nie widzisz że ta drużyna stacza się po równi pochyłej? Na prawdę nie zauważasz, tego co się dzieje na boisku i na trybunach? Widzisz w ogóle jakiś rozwój w którymś aspekcie działalności tego klubu? Sam się oszukujesz, a co gorsze zaczynasz w to wierzyć. Rozumiem, że miłość do barw może przysłonić wiele niuansów ale oprzytomnij.

Re: Kto po Kaniuce?

#89
nie jestem chłopie ci w stanie odpowiedzieć na to pytanie bo generalnie nie patrzę na mecz, od 2004 roku w sumie może obejrzałem 90 minut gry naszych grajków

a rozwój w działalności klubu widzę ogromny, ale to ty jesteś zapatrzony w wyniki i grę naszych kopaczy razem z innymi.

owszem interesuje mnie awans, ale bardziej interesuje mnie to, że mamy w końcu na dobrym poziomie szkolenie młodzieży, z której w przyszłości może coś być niż to że Kaniuka nie wychodzi do piłkarzy żeby na nich pokrzyczeć. A skoro nie robi tego Kaniuka to stań za ławką trenerską i sam pokrzycz jak tak bardzo cie to denerwuje.

mamy trenera jakiego mamy i ja a na pewno nie ty na to nic nie poradzisz

i Pasibrzuch nie nie bronie trenera, bo może mi uwierzysz albo nie to zanim Darek został trenerem w Odrze sam kręciłem nosem. Stało się tak, że jednak Kaniuka dostał szansę więc teraz albo ją wykorzysta albo nie
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Kto po Kaniuce?

#90
Nie będzie wyników pierwszej drużyny to i niedługo skończy sie kasa z jedynego źródełka na szkolenie dzieciaków. Wystarczy przyłożyć ucho w ratuszu.
Szyman pisze:A skoro nie robi tego Kaniuka to stań za ławką trenerską i sam pokrzycz jak tak bardzo cie to denerwuje.
Nigdzie nie napisałem, że ma krzyczeć. Ja dla mnie może nawet nie przychodzić na ławkę jak będę widział jakiś postępów grze. W ogóle co to za głupi, wydumany zarzut. Zmyślisz se coś chłopie, a potem z tym walczysz.

Re: Kto po Kaniuce?

#91
Szyman pisze: a rozwój w działalności klubu widzę ogromny, ale to ty jesteś zapatrzony w wyniki i grę naszych kopaczy razem z innymi.
Tylko weź pod uwagę, że jak nie będzie wyników to będzie gówno a nie rozwój. Ludzi na meczach już jest malutko więc i wpływy z biletów mizerne, a z taką grą będzie jeszcze gorzej, na śmieszny Kolejarz przychodzi o wiele więcej. W końcu miasto się wkurwi, nie da już tyle kasy, wpływy z biletów będą malutkie i tyle będzie z rozwoju działalności klubu.
Odra jest najważniejsza !

Re: Kto po Kaniuce?

#92
zielu pisze: na śmieszny Kolejarz przychodzi o wiele więcej. W końcu miasto się wkurwi, nie da już tyle kasy, wpływy z biletów będą malutkie i tyle będzie z rozwoju działalności klubu.
i o to właśnie chodzi na tej Kolejarz chodzi cały czas około 1,5 tyś osób u nas 500-600. Nie długo na Gwardię Opole (która ma ambicję na ekstraklasę!) będzie chodziło więcej osób niż na mecze Odry!!

Re: Kto po Kaniuce?

#94
Szyman pisze:nie jestem chłopie ci w stanie odpowiedzieć na to pytanie bo generalnie nie patrzę na mecz, od 2004 roku w sumie może obejrzałem 90 minut gry naszych grajków

a rozwój w działalności klubu widzę ogromny, ale to ty jesteś zapatrzony w wyniki i grę naszych kopaczy razem z innymi.

owszem interesuje mnie awans, ale bardziej interesuje mnie to, że mamy w końcu na dobrym poziomie szkolenie młodzieży, z której w przyszłości może coś być niż to że Kaniuka nie wychodzi do piłkarzy żeby na nich pokrzyczeć. A skoro nie robi tego Kaniuka to stań za ławką trenerską i sam pokrzycz jak tak bardzo cie to denerwuje.

mamy trenera jakiego mamy i ja a na pewno nie ty na to nic nie poradzisz

i Pasibrzuch nie nie bronie trenera, bo może mi uwierzysz albo nie to zanim Darek został trenerem w Odrze sam kręciłem nosem. Stało się tak, że jednak Kaniuka dostał szansę więc teraz albo ją wykorzysta albo nie.
Co Ty p.......sz ??? co ma szkolenie młodzieży do awansu do drugiej ligi ??? Kaniuka obiecał walkę o awans a nie szkolenie młodzieży( a może tym powinien się zająć}i K...A>>>>>>>> MASZ CO ROBIĆ TO SIĘ IMAJ OBIECAŁEŚ TO DOTRZYMAJ!!!!!!!
Ze strony zaś kibiców nie rozumiem pozycji wyczekiwania ...."no cóż mamy co mamy cieszmy się z tego i czekajmy na lepsze czasy., bo nic na to poradzić się nie da..."

Re: Kto po Kaniuce?

#99
już oficjalnie:
Zarząd klubu rozwiązał za porozumieniem stron umowę z trenerem Dariuszem Kaniuką. Głónym powodem takiej decyzji był bardzo słaby styl gry zespołu nie rokujący dobrze na przyszłość. Zadecydowała też niemoc w odnoszeniu zwycięstw na własnym boisku. Wszystko wskazuje na to, że najbliższy mecz w Namysłowie ze Startem poprowadzi dotychczasowy drugi trener Wojciech Mielnik. Zarząd klubu serdecznie dziękuje Dariuszowi Kaniuce za pracę w naszym klubie i wierzy, że jego serce pozostanie nadal niebiesko-czerwone.

Trwają rozmowy mające na celu wyłonienie nowego szkoleniowca Odry Opole. Przedstawiciele zarządu spotkali się także z drużyną, na którym nie zabrakło męskich słów. Zarząd jasno określił radzie drużyny cele klubu oraz przedstawił swoje oczekiwania co do przebiegu obecnego sezonu.
Odra jest najważniejsza !
cron