Re: Kto po Kaniuce?

#51
Szyman pisze:
rozeff pisze:Ja to widzę tak, jeżeli decyzja o zmianie trenera zapadnie, a uzależnione jest to od kilku najbliższych wyników i jakości gry, to ogłasza się casting na całą Polskę i wszyscy aktualnie bezrobotni trenerzy zgłaszają się momentalnie. Podejrzewam, że wielu dokładnie obserwuje gdzie akurat otwiera się szansa na jakąś robotę w trakcie sezonu i dokładnie analizuje aktualną sytuację danego klubu, jego kadrę, potencjał, cele itd. Wciąż mówicie o trenerach z Opolszczyzny, a przecież tak wcale być nie musi, a może wręcz dobrze by nam zrobił ktoś spoza opolskiego układu.
istnieje taka opcja ależ oczywiście, tylko tacy trenerzy własnie chcą więcej kasy ,o którą się ciągle rozchodzi. Pewnie dodatkowo doszłoby darmowe zakwaterowanie itp. Dlatego, jeśli już, potrzebujemy trenera to z naszego podwórka. Druga sprawa to... "z pustego to i Salomon nie naleje" ponieważ drużyny nie mamy jakoś wybitnie zajebistej. Czubek tabeli owszem (1-5) i trzeba się z tym pogodzić, że ambicje mamy większe niż pozwalają nam realia.
warto spróbować z kims spoza Opolszczyzny, za drogo, nie da rady sie dogadać - trudno, nic nie ryzykujemy, a umowe zawsze można tak skonstruować, że większa kasa będzie dopiero po awansie, niech nowy trener sam zdecyduje czy z tą drużyna widzi szanse na dobra grę

Re: Kto po Kaniuce?

#53
iwessa pisze:
Szyman pisze:
rozeff pisze:Ja to widzę tak, jeżeli decyzja o zmianie trenera zapadnie, a uzależnione jest to od kilku najbliższych wyników i jakości gry, to ogłasza się casting na całą Polskę i wszyscy aktualnie bezrobotni trenerzy zgłaszają się momentalnie. Podejrzewam, że wielu dokładnie obserwuje gdzie akurat otwiera się szansa na jakąś robotę w trakcie sezonu i dokładnie analizuje aktualną sytuację danego klubu, jego kadrę, potencjał, cele itd. Wciąż mówicie o trenerach z Opolszczyzny, a przecież tak wcale być nie musi, a może wręcz dobrze by nam zrobił ktoś spoza opolskiego układu.
istnieje taka opcja ależ oczywiście, tylko tacy trenerzy własnie chcą więcej kasy ,o którą się ciągle rozchodzi. Pewnie dodatkowo doszłoby darmowe zakwaterowanie itp. Dlatego, jeśli już, potrzebujemy trenera to z naszego podwórka. Druga sprawa to... "z pustego to i Salomon nie naleje" ponieważ drużyny nie mamy jakoś wybitnie zajebistej. Czubek tabeli owszem (1-5) i trzeba się z tym pogodzić, że ambicje mamy większe niż pozwalają nam realia.
warto spróbować z kims spoza Opolszczyzny, za drogo, nie da rady sie dogadać - trudno, nic nie ryzykujemy, a umowe zawsze można tak skonstruować, że większa kasa będzie dopiero po awansie, niech nowy trener sam zdecyduje czy z tą drużyna widzi szanse na dobra grę
Odnosząc się do wypowiedzi Szymana nie zgadzam się że mamy złych graczy, jak pisałem kiedyś zawodników mamy dobrych ambitnych i walczących prawie w każdym meczu..Z nich właśnie trzeba zrobić DRUŻYNĘ... opracować strategię gry i taktykę na każdy mecz a to jest rola TRENERA, za to bierze kasę.. a my tylko mówimy że zawodnicy chujowo grają......

Re: Kto po Kaniuce?

#54
Żeby nie tworzyć w dwóch tematach rozmowy o Kaniuce, wkleję tu tekst z oficjalnej:
Zarząd klubu na swym poniedziałkowym posiedzeniu poddał głębokiej analizie wyniki naszego trzecioligowca. Jednak to nie punkty, a styl gry zespołu wzbudził szczególne zaniepokojenie i niezadowolenie jego członków. Następnie nasi włodarze spotkali się z trenerem Dariuszem Kaniuką.

- Przedstawiliśmy trenerowi nasze oczekiwania i dokonaliśmy konkretnych ustaleń, które pozostają między nami. Wierzymy, że przyniosą one oczekiwany efekt - powiedział po spotkaniu wiceprezes ds. sportowych Ireneusz Gitlar.

Odra przygotowuje się do następnego meczu ligowego, w którym, jeśli nie zmieni tego środowy, zaległy mecz pomiędzy Stalą Bielsko-Biała, a Rozwojem Katowice, uda się do aktualnego lidera rozgrywek Pniówka Pawłowice Śląskie. Z dobrych informacji mamy taką, że treningi wznowił już kontuzjowany po spotkaniu z Leśnicą Sebastian Deja.
Odra jest najważniejsza !

Re: Kto po Kaniuce?

#55
zielu pisze:Żeby nie tworzyć w dwóch tematach rozmowy o Kaniuce, wkleję tu tekst z oficjalnej:
Zarząd klubu na swym poniedziałkowym posiedzeniu poddał głębokiej analizie wyniki naszego trzecioligowca. Jednak to nie punkty, a styl gry zespołu wzbudził szczególne zaniepokojenie i niezadowolenie jego członków. Następnie nasi włodarze spotkali się z trenerem Dariuszem Kaniuką.

- Przedstawiliśmy trenerowi nasze oczekiwania i dokonaliśmy konkretnych ustaleń, które pozostają między nami. Wierzymy, że przyniosą one oczekiwany efekt - powiedział po spotkaniu wiceprezes ds. sportowych Ireneusz Gitlar.

Odra przygotowuje się do następnego meczu ligowego, w którym, jeśli nie zmieni tego środowy, zaległy mecz pomiędzy Stalą Bielsko-Biała, a Rozwojem Katowice, uda się do aktualnego lidera rozgrywek Pniówka Pawłowice Śląskie. Z dobrych informacji mamy taką, że treningi wznowił już kontuzjowany po spotkaniu z Leśnicą Sebastian Deja.
Nie wierze kurwa, nie wierze! Ale pierdolenie! Tak to jest jak trenerem jest kumpel. Ta decyzja jest tak głupia i absurdalna, że inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć, bo albo w zarządzie mamy prawdziwych dyletantów i kolejny raz nabrali sie na obiecanki, albo nikt nie potrafi koledze powiedzieć żeby sobie poszukał innej roboty. Jakby Pan Kaniuka miał choć trochę honoru sam by ustąpił ale tego nie zrobi bo nigdzie nie znajdzie sobie tak fajnej roboty. Gówno wymagają a dobrze płacą co miesiąc. Ale syf! Całe szczęście, że sobie karnetu nie kupiłem.

I dlaczego my nie mamy poznać tych ustaleń? Co to kurwa jest? Prywatny klub? Drużyna traci punkty a panowie sobie coś ustalili tylko huj wie co? Zajebiscie! Leją na nas ciepłym moczem.

Re: Kto po Kaniuce?

#58
spoko nie neguję tego, tylko odpisuje na posta człowiekowi, który chyba uważa, że prowadzenie klubu to taki sam pikuś co prowadzenia kibla 24 h niedaleko stacji benzynowej na granicy polsko-niemieckiej w Olszynie...
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Kto po Kaniuce?

#59
Co do informacji o ustaleniach to sie zgadzam, ale co do "kolegow" to 4 z 6 osob to chyba nawet nigdy nie rozmawiala z Kaniuka przed powolaniem nowego zarzadu. A Krystek i Irek to ostatnie osoby z dzialaczy ktorych troche poznalem przez ostatnie lata, ktore bym podejrzewal o kierowanie sie "kolezenstwem" zamiast interesem klubu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Kto po Kaniuce?

#60
Szyman z całym szacunkiem ale pierdolisz bzdury. Albert nazwał pasibrzucha demagogiem z czym sie nie zgadzam ale w Twoim przypadku to bym przyklasnął. Przecież nie neguje działań zarządu a tylko tą jedną decyzje. Decyzje której w dodatku nikt nam nie uzasadnił więc mam pełne prawo domyślać się tego uzasadnienia bo innego w miarę logicznego nie widzę.
Looz, trudno się nie domyślić kto w zarządzie ma kluczowe zdanie co do decyzji sportowych i są to koledzy Pana Darka. Nie mówię też, że chodzi o to by Pan Darek sobie dalej zarabiał a nie ktoś inny ale o to że po ludzku ciężko jest im wyjebac kumpla z roboty mimo że jego zatrudnianie od roku jest sprzeczne z interesem klubu.

Z resztą siedzą w zarządzie podobno mądre głowy od zarządzania, po szkołach, z doświadczeniem a nie stosują podstawowych reguł w kierowaniu ludźmi.
Doskonale sie sprawdza scenariusz który Wam opisałem jakoś w jeszcze w kwietniu, kiedy to jeszcze można było wiele zmienić i teraz już sie cieszyć z wyników. Przypomnę Wam że w tym scenariuszu decyzje o zmianie trenera będzie odwlekać bo nikt nie będzie w stanie podjąć męskiej decyzji a kiedy już pod naporem kibiców ktoś na to zdecyduje to już będzie stanowczo za późno by od nowego trenera wymagać awansu. Najgorsza decyzja to brak decyzji i to właśnie sie dzieje.

Re: Kto po Kaniuce?

#61
Co wy pierd...?? Zarząd absolutnie nie musimy spowiadać się ze swoich ustaleń przed opinią publiczną, tak jak w każdej firmie. Skoro nie wiemy jakie są ustalenia to darujmy sobie te komentarze!! Co do "kolegów" to swoją drogą, natomiast reszta członków zapewne też wyraziła swoją opinie. Moim zdaniem, warto poczekać do kolejnego meczu, oby nie meczów. :/
Władze klubu zdają sobie chyba sprawę jaki jest cel. Raczej nie będą trzymać trenera, który nie potrafi pokierować drużyny by walczyła o puknty.

Re: Kto po Kaniuce?

#62
No to pojechałeś. Po pierwsze, w naszej sytuacji, zarząd oczywiście powinien podejmować przejrzyste decyzje. To nie jest Polonia Warszawa, gdzie właściciel może robić co chce, bo to jego własność i jego kasa. Być może błędnie dotąd pojmowałem ideę odrodzonej Odry - wydawało mi się, że klub ma być właśnie oparty na kibicach i być dla nich przejrzysty.
A jeżeli już odwołujesz się do firm, to te poważne, notowane na giełdzie, wszystkie decyzje zarządu mają przejrzyste. Nie chciałbym, żeby Odra była traktowana jak firma garażowa.

Re: Kto po Kaniuce?

#64
zielu pisze:Żeby nie tworzyć w dwóch tematach rozmowy o Kaniuce, wkleję tu tekst z oficjalnej:
Zarząd klubu na swym poniedziałkowym posiedzeniu poddał głębokiej analizie wyniki naszego trzecioligowca. Jednak to nie punkty, a styl gry zespołu wzbudził szczególne zaniepokojenie i niezadowolenie jego członków. Następnie nasi włodarze spotkali się z trenerem Dariuszem Kaniuką.

- Przedstawiliśmy trenerowi nasze oczekiwania i dokonaliśmy konkretnych ustaleń, które pozostają między nami. Wierzymy, że przyniosą one oczekiwany efekt - powiedział po spotkaniu wiceprezes ds. sportowych Ireneusz Gitlar.

Odra przygotowuje się do następnego meczu ligowego, w którym, jeśli nie zmieni tego środowy, zaległy mecz pomiędzy Stalą Bielsko-Biała, a Rozwojem Katowice, uda się do aktualnego lidera rozgrywek Pniówka Pawłowice Śląskie. Z dobrych informacji mamy taką, że treningi wznowił już kontuzjowany po spotkaniu z Leśnicą Sebastian Deja.
To do tej pory trener nie znał oczekiwań Zarzadu ???i nic jeszcze nie było ustalone???? a Zarząd zamiast działać postawić konkretne warunki nadal "głęboko wierzy"???? co to jest prywatny folwark??? coś mi to za mocno pachnie kumoterstwem...a ja frajer znowu kupiłem karnet głęboko wierząc ,ze siedzą tam osoby wymagające i kompetentne...

Re: Kto po Kaniuce?

#66
Szyman pisze:ooo widzę, że mamy pierwszego chętnego do zarządu! czemu się nie zgłosiłeś? pewnie poprowadziłbyś ten klub miliard razy lepiej...
Szyman przestań!!!!
Mamy prawo wiedzieć co się dzieje....
chodząc na mecze kupując bilet czy karnet inwestujemy w ten klub,
a Ty od razu jak ktoś krytykuje to wstawiał byś go do Zarządu,nie tędy droga,wierzę{ jeszcze} że zasiadają tam ludzie którym leży na sercu dobro Odry a nie grupa kolesi którym to ręka rękę myje.......

Re: Kto po Kaniuce?

#70
Tego, że wyleci to byłem pewny po meczu ze Szczakowianką bo nikt rozsądny, a za takich jeszcze wtedy miałem nasz zarząd, nie będzie dawał więcej kolejnych szans komuś kto od paru miesiecy nie nie zasługuje. Wczoraj jednak sie okazało że to ja byłem naiwny wierzyąc w rozsądek członów zarządu.

Re: Kto po Kaniuce?

#72
pasibrzuch - jakkolwiek jestem zdania, że Zarząd nie poczyna sobie najlepiej (dwie wpadki - zbyt późna reakcja na złą grę i słabe wyniki oraz zatajanie podejmowanych decyzji), tak mógłbyś ograniczyć tego typu komentarze. Oceniasz zarząd, ale tylko na zasadzie destruktywnej, a nie konstruktywnej.

Wracając stricte do tematu - nie wiem czy ktokolwiek będzie mógł zaproponować coś sensownego, bo nikt nie zna tutaj realiów płacowo-budżetowych. Ja najchętniej widziałbym tu znowu Andrzeja Polaka. Wojciech Mielnik to dla mnie wielka niewiadoma, ale kto wie, może by się sprawdził.

Re: Kto po Kaniuce?

#73
LooZ^ pisze:Skoro jestescie pewni, ze DK tak czy inaczej wyleci to wroccie do tematu. Kto za Kaniuke?
Poczytaj wątek. Rozsądne kandydatury zostały już tu wymienione. Jeszcze żeby tak ktoś z zarządu choć coś próbował zrobić niż tylko się asekurować odwlekaniem decyzji.

Re: Kto po Kaniuce?

#74
Kurwa jak ja juz jestem zmeczony tym tematem. Czy na prawde mamy tak wielu cymbalistow w szeregach kibicow ? Czy faktycznie chodzac na Odre nie widzicie co dzieje sie na trybunach ? jak kibice kurwuja na pilkarzy i kaniuke ? W jakim nastroju opuszczaja stadion ? Czy trudno yauwazyc jak ubywa kibicow na krytej a i na A tez nie widac entuzjazmu.Czy nie jest wam wstyd patrzec na gre pilkarzy bez skladu i ladu reprezentujacych ODRE OPOLE i WAS ?
Ile wody musi uplynac aby przyznac sie do bledu a nie isc do konca w zaparte w drodze do nikad.
Kibice sa potrzebni Odrze ale z ich zdaniem nikt sie nie liczy. i to walkujemy juz drugi rok.
w pierwszym meczu otaczal mnie smiech kibicow,teraz frustracja, zlosc , przeklenstwa ale .....karawana jedzie dalej, to jak zly sen. next time next game jak zblakane barany prowadzone slepym pasterz. kaniuka nawet nie ma jaj zeby podac sie do dymisji = trzeba miec charakter.
cron