Re: Kto po Kaniuce?

#34
Tez mam ochote napisac kilka slow na temat nowego trenera , ale czasu strasznie malo. To co grala Odra w drugiej polowie to juz masakra na minus. I widzialem co dzialo sie na krytej. A sektor spiewl k...Odra grac a na krytej to w przypadku kolejnych porazek dojdzie do rekoczynow na osobie trenera Kaniuki. Wygladalo tam jak w ulu pszczelim. Ale wicie co jest najgorsze - nawet w przypadku wymiany trenera caly cykl przygotowawczy idzie w dupe. tyle straconego czasu. kto wezmie ta porazke i stracony czas na siebie.
Mam tez niesmialy pomysl, ze moze MY kibice odpuscimy oprawy i dofinansujemy lepszego trenera. moze pomysl idiotyczne a moze warty przemyslenia. Z drugiej strony - po co awansowac jak nie mozemy wygospodarowac w klubie forsy na lepszego bezrobotnego trenera ? co bedzie potem ?
Kolo sie zamyka. Teraz do Dobrzenia.

Re: Kto po Kaniuce?

#36
snajper pisze: Mam tez niesmialy pomysl, ze moze MY kibice odpuscimy oprawy i dofinansujemy lepszego trenera.
To jest oficjalne forum kibiców, jesteśmy Fanatykami, a nie śmiesznymi fanami kopanej z wymalowanymi mordami, dla których wynik i oglądanie meczu w spokoju to podstawa.

Za długo chyba za granicą siedzisz, bo Ci sie troche priorytety poprzestawiały.

Awans jest potrzebny ale o jedną ligę, maksymalnie do 1 ligi, jebać ekstraklase i całe to komerycjne gówno, gdzie ceny biletów są śmieszne, stadiony wielkie ale bezduszne i chujowe, a kibice dostają kary za byle gówno. Nie chce żeby Odra grała w Ekstraklasie ani w Lidze Mistrzów bo to gówno zabija ruch kibicowski, nie chce wyjazdów w 5 tys. osób, gdzie 3/4 nie wie nic o fanatyźmie, ale jeżdzą bo klub osiąga sukcesy.
Chce mieć solidną drużyne, która będzie potrafiła coś tam kopać, czasem powalczyć np. o Puchar Polski i mieć możliwość wyjazdów po całej Polsce, a mimo wszystko myślę, że obecną drużynę stać na awans.

Re: Kto po Kaniuce?

#37
Oczywiscie, ze ja stac na awans, stac ja bylo w tamtym sezonie, a teraz zostala wzmocniona zajebistymi jak na ta lige mlodymi zawodnikami, tylko trzeba zapierdalac i wygrywac. Chociaz rozumiem tez zale D. Kaniuki, ktory mowi, ze z naszymi pilkarzami sie jedzie jak z najwiekszym wrogiem, na co wskazuja 3 kontuzje mechaniczne w 2 meczach.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Kto po Kaniuce?

#38
patyn pisze:
snajper pisze: Mam tez niesmialy pomysl, ze moze MY kibice odpuscimy oprawy i dofinansujemy lepszego trenera.
To jest oficjalne forum kibiców, jesteśmy Fanatykami, a nie śmiesznymi fanami kopanej z wymalowanymi mordami, dla których wynik i oglądanie meczu w spokoju to podstawa.

Za długo chyba za granicą siedzisz, bo Ci sie troche priorytety poprzestawiały.

Awans jest potrzebny ale o jedną ligę, maksymalnie do 1 ligi, jebać ekstraklase i całe to komerycjne gówno, gdzie ceny biletów są śmieszne, stadiony wielkie ale bezduszne i chujowe, a kibice dostają kary za byle gówno. Nie chce żeby Odra grała w Ekstraklasie ani w Lidze Mistrzów bo to gówno zabija ruch kibicowski, nie chce wyjazdów w 5 tys. osób, gdzie 3/4 nie wie nic o fanatyźmie, ale jeżdzą bo klub osiąga sukcesy.
Chce mieć solidną drużyne, która będzie potrafiła coś tam kopać, czasem powalczyć np. o Puchar Polski i mieć możliwość wyjazdów po całej Polsce, a mimo wszystko myślę, że obecną drużynę stać na awans.
mam nadzieje ze tego nie czytaja ziomale z Lubina dla ktorych porazki z chrobrym glogow czy miedza byly by powodem do wstydu i wielkiej zadumy kto bedzie spiewal na pieknym stadionie. ale kazdy ma swoje zdanie i swoja wizje Odry i jej wspanialych kibicow.

Re: Kto po Kaniuce?

#39
snajper pisze:
patyn pisze:
snajper pisze: Mam tez niesmialy pomysl, ze moze MY kibice odpuscimy oprawy i dofinansujemy lepszego trenera.
To jest oficjalne forum kibiców, jesteśmy Fanatykami, a nie śmiesznymi fanami kopanej z wymalowanymi mordami, dla których wynik i oglądanie meczu w spokoju to podstawa.

Za długo chyba za granicą siedzisz, bo Ci sie troche priorytety poprzestawiały.

Awans jest potrzebny ale o jedną ligę, maksymalnie do 1 ligi, jebać ekstraklase i całe to komerycjne gówno, gdzie ceny biletów są śmieszne, stadiony wielkie ale bezduszne i chujowe, a kibice dostają kary za byle gówno. Nie chce żeby Odra grała w Ekstraklasie ani w Lidze Mistrzów bo to gówno zabija ruch kibicowski, nie chce wyjazdów w 5 tys. osób, gdzie 3/4 nie wie nic o fanatyźmie, ale jeżdzą bo klub osiąga sukcesy.
Chce mieć solidną drużyne, która będzie potrafiła coś tam kopać, czasem powalczyć np. o Puchar Polski i mieć możliwość wyjazdów po całej Polsce, a mimo wszystko myślę, że obecną drużynę stać na awans.
mam nadzieje ze tego nie czytaja ziomale z Lubina dla ktorych porazki z chrobrym glogow czy miedza byly by powodem do wstydu i wielkiej zadumy kto bedzie spiewal na pieknym stadionie. ale kazdy ma swoje zdanie i swoja wizje Odry i jej wspanialych kibicow.
I jeszcze jedno. W jakim celu nabijalismy liczby na wyjazdy do Rybnika czy kiedys jastrzebia sosnowca ? Po co kazdy na sile sciagal kolege kuzyna wyrywal wuja czy sasiada. jedni maja slaba pamiec. inni udaja ze nie pamietaja. dla mnie zawsze wazny byl wynik miejsce odry i bracia kiole. im wiecej tym ciekawiej. prawda jest taka ze wielu przychodzi tylko dla wynikow a takich kibicow jest duzo w Opolu. ale Odra ma 3 pkt i warto wzniesc toast.

Re: Kto po Kaniuce?

#41
Tak trudno zrozumieć że każdy może mieć swój własny pogląd, zdanie, ideał, kibicowsko-piłkarskiej Odry, i przekonywanie innych do swojej wersji jako jedynej słusznej jest niekiedy trochę jałowe?

500 osób na Rybniku składało się z jednego ekstremalnego kibola fanatyka i jednego zwyczajnego fana piłkarstwa oraz 498 pośrednich fanatyko-fanów i było zajebiście, a że są różne inne konkretne wyjazdy w podgrupach to sami wiecie, po prostu jest wiele podejść do kibicowania i tyle, najlepiej niech każdy robi i wierzy w to co mu się podoba.
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Kto po Kaniuce?

#42
Trochę nam się temat rozjechał Panowie.
Po wczorajszym zwycięstwie znowu dostaliśmy odrobinę nadziei. Jestem w kropce bo sam nie wiem czy cieszyć się z 3pkt czy martwić. Przypominam, że TOR to zespół który już był w 4 lidze a do 3 dostał się kuchennymi drzwiami klecąc na szybko jako taki skład. Jakbyśmy wczoraj przegrali lub zremisowali to myślę ze zarząd juz by nie wytrzymał i podjął kroki ku zmianom a tak dalej będziemy udawać że jest nadzieja. Dobrze, że najbliższy mecz już w sobotę. Jak wygramy to zmiany trzeba będzie odłożyć do zakończenia rundy.

Re: Kto po Kaniuce?

#43
Zwycięstwo daje nadzieję. Ale to dopiero nadzieja - liczę, że jednak jakieś ultimatum się pojawiło i obejmuje też kolejny jeden lub dwa mecze. Zwycięstwo ze Szczakowianką jest w zasadzie koniecznością identyczną jak z TORem, a mecz w Pawłowicach to jest jeden z tych meczów, które pozwolą nam budować przewagę (bo spodziewam się, że to stosunkowo trudny teren). Mam nadzieję, że trener zrozumiał że mu się dupa pali i że czas zacząć bronić się wynikami - jeżeli tak, to mi się to bardzo podoba:)

Re: Kto po Kaniuce?

#44
zebro pisze:Zwycięstwo daje nadzieję. Ale to dopiero nadzieja - liczę, że jednak jakieś ultimatum się pojawiło i obejmuje też kolejny jeden lub dwa mecze. Zwycięstwo ze Szczakowianką jest w zasadzie koniecznością identyczną jak z TORem, a mecz w Pawłowicach to jest jeden z tych meczów, które pozwolą nam budować przewagę (bo spodziewam się, że to stosunkowo trudny teren). Mam nadzieję, że trener zrozumiał że mu się dupa pali i że czas zacząć bronić się wynikami - jeżeli tak, to mi się to bardzo podoba:)
ECO ma płacić za zwycięstwa a nie za remisy, więc jest podwójna motywacja
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Kto po Kaniuce?

#45
Kto po Kaniuce????
mogę być ja .. awansu i tak nie będzie { bo nie znam się na trenowaniu}
na każdy mecz wypuszczę jedenastu grajków , niech kopią jak potrafią a nuż coś z tego wyjdzie....
po każdym meczu będę przygotowywał sobie logiczne usprawiedliwienia......i co miesiąc po kasiorkę....może być połowa z tej stawki która teraz obowiązuje....

Re: Kto po Kaniuce?

#46
Ciekaw jestem czy Kaniuka zrobil by awans z 4ligi do 3 ligi.Mysle,ze 3 plac to max dla niego.Dobrze,ze Polak nie mial wtedy akurat roboty i zrobil awans 2 m-ce przed koncem sezonu.Zarzad niech sobie przeliczy czy ten trener naprawde jest taki tani,bo na biletach co tydzien sa coraz bardziej w plecy.Kupic karnet to naprawde trzeba bylo byc wielkim optymista.

Re: Kto po Kaniuce?

#47
Zaczynamy realizować scenariusz ubiegłoroczny , a wtedy byliśmy beniaminkiem , więc od biedy mogło to nas usprawiedliwiać . A teraz ? Cel jasno określony , a to co dzieje się już kolejny mecz na boisku przyprawia o konwulsje nawet najwytrwalszych . Pewnie można by wyszukiwać różnych przyczyn , lecz potrzebny bez wątpienia jest WSTRZĄS ( może elektro ) . Nie możemy liczyć na nagłą ( niczym nie wymuszoną ) cudowną odmianę , to przerobiliśmy już w ubiegłym sezonie .

Re: Kto po Kaniuce?

#50
Sytuacja stała się dramatyczna, nie ma co się oszukiwać gdzieś został popełniony bład i ktoś musi za niego odpowiedzieć. Jak nic nie zmieniasz, to nic się nie zmienia, zarząd pewnie zaczyna zdawać sobie sprawę, że traci na wpływie z biletów, ale tu nie pomoże zamrożenie premii, bo z taką grą to nawet nie mają co myśleć o premiach. Po kolejnym odpukać straconym sezonie, ratuszowi się w końcu zbuntują i będziemy dostawać pieniądze jak amatorskie drużyny i zostaniemy w końcu amatorską drużyną, bo dzisiaj bez wyników nie ma kibiców, czyli nie ma pieniędzy, czyli nie ma drużyny. Ale znając życie zarząd i trener załątwią to po koleżeńsku i Kaniuka dokończy tą rundę, a wtedy już może być za późno.
cron