Kto po Kaniuce?

#1
Jako, że już prawie wszyscy zrozumieli, że z obecnym trenerem wyników nie będzie to kogo widzicie jako jego następce? Jest późno ale nie na tyle by założyć ręce i czekać na cud. Oczywiście teraz na jakieś znane nazwiska jest za późno ale może jest ktoś kto by objął naszą drużynę i tchnął w nią nowego ducha.
Niestety wyboru nie ma praktycznie teraz wielkiego. Zmiana jest jednak niezbędna i to natychmiastowo jeśli chcemy jeszcze coś ugrać w tej rundzie.
To nie my zatrudniamy ale pospekulować możemy. Mi się wydaję, że Agafon jest chyba wolny.

Re: Kto po Kaniuce?

#6
Ja to widzę tak, jeżeli decyzja o zmianie trenera zapadnie, a uzależnione jest to od kilku najbliższych wyników i jakości gry, to ogłasza się casting na całą Polskę i wszyscy aktualnie bezrobotni trenerzy zgłaszają się momentalnie. Podejrzewam, że wielu dokładnie obserwuje gdzie akurat otwiera się szansa na jakąś robotę w trakcie sezonu i dokładnie analizuje aktualną sytuację danego klubu, jego kadrę, potencjał, cele itd. Wciąż mówicie o trenerach z Opolszczyzny, a przecież tak wcale być nie musi, a może wręcz dobrze by nam zrobił ktoś spoza opolskiego układu.
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Kto po Kaniuce?

#7
rozeff pisze:Ja to widzę tak, jeżeli decyzja o zmianie trenera zapadnie, a uzależnione jest to od kilku najbliższych wyników i jakości gry, to ogłasza się casting na całą Polskę i wszyscy aktualnie bezrobotni trenerzy zgłaszają się momentalnie. Podejrzewam, że wielu dokładnie obserwuje gdzie akurat otwiera się szansa na jakąś robotę w trakcie sezonu i dokładnie analizuje aktualną sytuację danego klubu, jego kadrę, potencjał, cele itd. Wciąż mówicie o trenerach z Opolszczyzny, a przecież tak wcale być nie musi, a może wręcz dobrze by nam zrobił ktoś spoza opolskiego układu.
istnieje taka opcja ależ oczywiście, tylko tacy trenerzy własnie chcą więcej kasy ,o którą się ciągle rozchodzi. Pewnie dodatkowo doszłoby darmowe zakwaterowanie itp. Dlatego, jeśli już, potrzebujemy trenera to z naszego podwórka. Druga sprawa to... "z pustego to i Salomon nie naleje" ponieważ drużyny nie mamy jakoś wybitnie zajebistej. Czubek tabeli owszem (1-5) i trzeba się z tym pogodzić, że ambicje mamy większe niż pozwalają nam realia.
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Kto po Kaniuce?

#8
Szyman pisze:Druga sprawa to... "z pustego to i Salomon nie naleje" ponieważ drużyny nie mamy jakoś wybitnie zajebistej. Czubek tabeli owszem (1-5) i trzeba się z tym pogodzić, że ambicje mamy większe niż pozwalają nam realia.
Z drugiej strony, żeby zająć w tej lidze miejsce poniżej 5., to chyba naprawdę trzeba się solidnie wysilić i trudniej byłoby pewnie znaleźć człowieka który by umiał do tego doprowadzić niż trenera, który poprowadziłby nas do awansu.

Re: Kto po Kaniuce?

#9
Szyman pisze:istnieje taka opcja ależ oczywiście, tylko tacy trenerzy własnie chcą więcej kasy ,o którą się ciągle rozchodzi. Pewnie dodatkowo doszłoby darmowe zakwaterowanie itp. Dlatego, jeśli już, potrzebujemy trenera to z naszego podwórka. Druga sprawa to... "z pustego to i Salomon nie naleje" ponieważ drużyny nie mamy jakoś wybitnie zajebistej. Czubek tabeli owszem (1-5) i trzeba się z tym pogodzić, że ambicje mamy większe niż pozwalają nam realia.
racja, ale jest środek sezonu i aż tak wybrzydzać (obcy trenerzy) to też nie mogą (chociaż zakwaterowanie to pewnik), bo kasa jest im potrzebna, a taki co nikogo nie trenuje raczej trenersko nie awansuje, więc i g ... zarobi, myślę że znalazło by się wielu chętnych na zmierzenie się z opolską presją wyniku, licząc że w razie awansu do 2 ligi z Odrą Opole zostaną zauważeni w Polsce

inna sprawa, że większość tych co są bezrobotni to pewnie częściowi nieudacznicy i powierzanie im drużyny to też loteria, ale niedługo możemy nie mieć już wyboru - na razie to jednak tylko teoretyczne dywagacje, zobaczymy za 5 dni
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Kto po Kaniuce?

#11
Przecież III liga jest ligą, w której trenują wuefiści, chyba trochę przesadzasz... Jeżeli jednak nie przesadzasz, to ja się zmartwiłem, bo to oznacza, że obecny trener może się wysrać na wszystko, bo i tak wie, że jego pozycja jest niezagrożona choćby spuścił klub do IV ligi.

Re: Kto po Kaniuce?

#13
Remien.Zdzieszowice do 2 ligi wprowadzil,wiem jak gosciu motywuje zawodnikow.W przypadki Odry bylo by tak....Chlopaki wy jestescie Odra Opole macie rozp...tych wiesniakow.Mega atmosfere wprowadza przed meczem,a Kaniuka pierdoli o taktiku jak ten jebniety Copjak.A dyrektora sportowego tez bym zwolnil i zatrudnil Andrzeja Prawde,chlop ma kontakty zna dobrych zawodnikow ,ktorzy chetnie by grali w OKS a nie jacys przypadkowi studenci co za czapke sliwek pograja ,bo i tak im sie to oplaca bo jak nie Odra to by na Orlenie hot-dogi rzezbili.

Re: Kto po Kaniuce?

#14
Looz jak zwykle udaje żę wiele wie, a tak na prawdę plecie bzdury. Co do mieszkania to jest jasne bo trener musi być na miejscu ale z tą kwotą to przesada. Poszukajcie po necie ile zarabiał Furlepa, Agafon czy Okaj i jeszcze połowy z tej kasy potem nie dostali. Furlepa zarabiał połowe tej kwoty którą wymienił Looz i jeszcze awans zrobił w klubie który nie płacił. Przypuszczam że nasz trener też oscyluje w tych kwotach mniej więcej. U nas może nie jest dużo ale pewnie a to się liczy najbardziej.
Inna sprawa; zauważcie ile tracimy na frekwencji meczowej. Przy dobrej grze i wynikach może być z 1000 osób a przy grze pod trenerem Kaniuką będzie 300 w tym 100 wejdzie za darmo.

Jeśli zawodnicy są z regionu to lepiej by ich prowadził ktoś z zewnątrz a nie stary dobry znajomy.

Re: Kto po Kaniuce?

#15
Mr.Smith jak zwykle sie do mnie przypierdala, zeby sie przypierdolic. A Agafon i Furlepa to faktycznie wybitni trenerzy.

Co nie zmienia faktu, ze rowniez jestem zawiedziony postawa zawodnikow, bo spodziewalem sie progresu, a go nie widze.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Kto po Kaniuce?

#17
Mr. Smith pisze:
LooZ^ pisze:Mr.Smith jak zwykle sie do mnie przypierdala, zeby sie przypierdolic. A Agafon i Furlepa to faktycznie wybitni trenerzy.

Co nie zmienia faktu, ze rowniez jestem zawiedziony postawa zawodnikow, bo spodziewalem sie progresu, a go nie widze.
Furlepa zrobił awans czego nie można powiedzieć o naszym geniuszu. Agafon jeszcze młody i jakaś szansa na zaistnienie by to dla niego była.

Z resztą nie ma tematu:

http://ksnaprzodrydultowy.pl/index.php? ... ogloszenie

I nie mów, że on w okręgówce zarabia 6 koła? :)

Re: Kto po Kaniuce?

#21
Ja nie będzie miał wyników i szans na ich poprawę to może tak będzie trzeba zrobić. My jesteśmy dokładnie w takiej sytuacji. Nie będę się rozpisywał bo już nie raz o tym pisałem co o tym myślę. Trenera trzeba mieć odpowiedniego na ligę i na oczekiwania. My mamy za słabego.
cron