Re: Kto po Kaniuce?

#128
Szkoda starconego czasu z panem Kaniuka jako trenerem. Teraz moze nam go zabraknac na odpowiednie przygotowanie do walki o awans. Wygrac ten wyscig ze Szczakowianka bedzie niezwykle trudno. Ta druzyna juz teraz prezentuje sie duzo lepiej niz to co gral Row z Rybnika. Ale do puki pilka w grze. Siedzimy w czubie wiec na awans jest szansa. Nie stracic kontaktu z pierwszym miejscem i dobrze przygotowac zespol w zimie.
Tylko kto z papierami na trenera sie tego podejmie.

Re: Kto po Kaniuce?

#129
Geordie's pisze:O ile wiadomo wolnym trenerem jest Witold Mroziewski.
Hehe, chwilowo nie jest nawet wolnym czlowiekiem:)
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dziś kolejne cztery osoby w związku ze śledztwem dotyczącym korupcji w polskiej piłce.

Według informacji Polskiej Agencji Prasowej wśród zatrzymanych są wiceprezes Mazowieckiego ZPN oraz działacz PZPN Jerzy P., byli piłkarze Jagiellonii Białystok Marcin K. i Marcin D., a także były trener białostockiego klubu Witold M.

Re: Kto po Kaniuce?

#132
Witam
Byłem wczoraj na Odrze i powiem tak, ze widać duża zmianę w sposobie gry u trenera Mielnika- uważam, ze warto dac mu czas, ponieważ ten trener moze nas wprowadzic do 2 ligi, wiadomo, trzeba jeszcze kilka zmian w ustawieniu i bedzie OK, ale na razie pozytyw dla trenera Mielnika, jesli zagramy z taka determinacja jak wczoraj w Opolu, to w Katowicach wygramy ten mecz- wczoraj po prostu zabrakło szczescia.

Re: Kto po Kaniuce?

#133
kibicoks pisze:Witam
Byłem wczoraj na Odrze i powiem tak, ze widać duża zmianę w sposobie gry u trenera Mielnika- uważam, ze warto dac mu czas, ponieważ ten trener moze nas wprowadzic do 2 ligi, wiadomo, trzeba jeszcze kilka zmian w ustawieniu i bedzie OK, ale na razie pozytyw dla trenera Mielnika, jesli zagramy z taka determinacja jak wczoraj w Opolu, to w Katowicach wygramy ten mecz- wczoraj po prostu zabrakło szczescia.

Myślę podobnie...
Poprzedni trener "budował" drużynę przez półtora roku i błędy jego będą na pewno jeszcze procentować, ale już widać że jest lepiej (jeżeli chodzi o grę}. Czy nazbieramy punktów na awans??? Myślę że tak!!!

Re: Kto po Kaniuce?

#134
Mi też udało się być na meczu, co mimo najszczerszych chęci niestety zdarza mi się ostatnio rzadko (mieszkam dosyć daleko). Widać postęp w grze i chyba też dałbym jeszcze czas trenerowi Mielnikowi. Pechowo przegrali...

Niemniej jednak trener popełnił jeden duży błąd w sobotnim meczu. Nie dało się nie zauważyć, że cała taktyka opiera się na przedzieraniu środkiem i próbach dogrania (najlepiej prostopadłej) piłki do Tyca. Oczywiście piłkarze Polonii połapali się w tym wszystkim i nie dawali mu zbytnio pograć. Miejsce robiło się dzięki temu na skrzydłach, ale niestety nasza prawa pomoc była totalną porażką...

Podsumowując - liczę, że trener wyciągnie wnioski i w kolejnym meczu znowu pogonimy lidera. A jak nie, no to chyba jednak trzeba będzie znaleźć kogoś innego. Swoją drogą, dla mnie na kandydata nr 1 do awansu wyrosła Szczakowianka i to do niej liczyłbym stratę punktową, na większą niż te 4 punkty nie możemy sobie pozwolić.

Re: Kto po Kaniuce?

#137
kolo123 pisze:Chodzą mnie słuchy ,oczywiście plotki więc niewiem ile w tym prawdy że Leśnica ponoć się sypie. Jeśli to prawda to zawsze można by było paru grajków sciągnąć do nas. Ciekawy jestem jak to się dalej potoczy.
pieniędzy coraz mniej ;] to żadna nowość nie jest każdemu się kończą pieniądze w końcu kryzys mamy w naszym państwie, sponsorzy coraz mniej kasy chcą dawać itp ;]

Re: Kto po Kaniuce?

#139
swendrak pisze:
kolo123 pisze:Chodzą mnie słuchy ,oczywiście plotki więc niewiem ile w tym prawdy że Leśnica ponoć się sypie. Jeśli to prawda to zawsze można by było paru grajków sciągnąć do nas. Ciekawy jestem jak to się dalej potoczy.
pieniędzy coraz mniej ;] to żadna nowość nie jest każdemu się kończą pieniądze w końcu kryzys mamy w naszym państwie, sponsorzy coraz mniej kasy chcą dawać itp ;]
Kaniuka zabrania z Lesnicy

Re: Kto po Kaniuce?

#142
Niestety tylko kilku? Na szczęście tylko kilku... Nie ma nic gorszego od pogodzenia się z takim stanem rzeczy jaki obecnie mamy nieprzyjemność oglądać. Nikt nie wymaga wygrania ligi w cuglach - ale nikt mi też nie wmówi, że Odry Opole nie stać na wygrane przed swoją własną publicznością. Nie może być tak, że za 2 czy 3 sezony nadal wielkimi wydarzeniami w naszym regionie dla lokalnych mediów czy prasy będą mecze derbowe z TOR-em czy Victorią Chróście (nic nie ujmując oczywiście tym chłopakom). 2 liga jest w naszym zasięgu a dla kibiców, jak każdy z nas pewnie świetnie zdaje sobie z tego sprawę - w obecnym układzie 2 liga jest naprawdę atrakcyjną "areną" zmagań. I nikt by nie narzekał gdybyśmy tam "pobyli" nawet troszkę dłużej i tam budowali spokojnie zespół na przyszłość. Stać nas na to!!! TYLKO ODRA!
Pozdrawiam.

Re: Kto po Kaniuce?

#145
Mr. Smith pisze:
Mr. Smith pisze:
LooZ^ pisze:Mr.Smith jak zwykle sie do mnie przypierdala, zeby sie przypierdolic. A Agafon i Furlepa to faktycznie wybitni trenerzy.

Co nie zmienia faktu, ze rowniez jestem zawiedziony postawa zawodnikow, bo spodziewalem sie progresu, a go nie widze.
Furlepa zrobił awans czego nie można powiedzieć o naszym geniuszu. Agafon jeszcze młody i jakaś szansa na zaistnienie by to dla niego była.

Z resztą nie ma tematu:

http://ksnaprzodrydultowy.pl/index.php? ... ogloszenie

I nie mów, że on w okręgówce zarabia 6 koła? :)
Wg Piłki Nożnej Agafon, a raczej A. zostal zatrzymany przez CBA...
ODRA OPOLE 1945
cron