Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#1
Tutaj tylko o aspekcie sportowym.

Według mnie powinna być wygrana, mimo że przyszłość do beniaminek i w meczy z takim rywalem jak Odra będą się chcieli pokazać. 3 liga o wiele silniejsza od 4, do tego piłkarze z Rogowa nie mają za bardzo doświadczenia na boiskach 3 ligi. Dodając do tego kilku doświadczonych zawodników na tym poziomie rozgrywek jak i wyższym, oraz determinację której oczekuję myślę, że spokojnie wygramy.
Odra jest najważniejsza !

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#12
Filip pisze:wie ktoś jakie są wyniki innych meczy
Victoria Chróścice 0-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Przyszłość Rogów 1-1 Odra Opole
LZS Leśnica 4-1 Victoria Częstochowa
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 Start Bogdanowice
Szczakowianka Jaworzno 1-2 Skra Częstochowa
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 LZS Piotrówka
Skałka Żabnica 1-1 Rozwój Katowice
Start Namysłów 0-0 Polonia Łaziska Górne

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#15
byłem, widziałem ... i
co prawda nie tłumaczy to wyniku, ale sedzia bardzo stronniczy na korzysc Rogowa,
naszym ambicji nie brakowało walczyli dzielnie, oprocz srodkowcyh 20min drugiej polowy, gdzie rogow troche nas zdominował, i pukneli nas na remis,
nasi przeciwnicy nawet cos tam przez chwile grali, moim zdaniem to nie sa klarnety do obiezdzania po 3:0, male boisko na ktorym dobrze sie czuja, ciezko bedzie ich ogrywac jako gospodarzy.
brawa dla Tadzia, Marcela i Dawida Łozinskiego - moim zdaniem wyrozniajacy sie zawodnicy.
z Lesnica trzeba juz wygrac :/
pozdrawiam

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#16
ja chyba widziałem całkiem inną 2 połowę niż kolega zixu, ponieważ to Rogów robił co chciał a nasi grali w C klasowa piłkę wyjazd na aferę! no i niecelne podania albo wrzucanie bramkarzowi piłek prosto w ręce to można pozazdrościć "umiejętności". Następni po Pajączkowskim rosną który wkręcał z rzutów rożnych ;]

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#22
Ten mecz to jakas parodia. Tak na dobra sprawe oddali tylko jeden dobry strzal, ktory skonczyl sie bramka Tyca. Gwiazdy, ktore z taka radoscia opowiadaly ''dowcipy'' w karolince pokazuja tylko eleganckie fryzury na boisku. Nogi im sie same uginały. Nie wiem tylko z jakiego powodu.......browarow kupowanych w piatek w realu, strachu czy po prostu braku umiejetnosci. Rzadko sie wypowiadam na forum ale juz mnie wk....wioskowe wyjazdy ( z calym szacunkiem dla Rogowa, bo stadionik naprawde fajny, a murawa lepsza niz u nas !!)
Ostatnio zmieniony sobota, 13 sierpnia 2011, 20:23 przez bartZWM, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#23
żaden nowy zawodnik nic nie pokazał, jedyny walczący o każda piłkę to Tadziu, nikła ilośc celnych podań, dużo strat franek,deja,bednarski powinni wylądować na trybunach w meczu z Leśnicą,zagrali fatalnie! Rozmus bardzo dużo niepewnych interwencji i w kilku akcjach zero porozumienia z obrońcami. Z taką grą o awansie możemy tylko pomarzyć!

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#25
Łukasz 1945 pisze:żaden nowy zawodnik nic nie pokazał, jedyny walczący o każda piłkę to Tadziu, nikła ilośc celnych podań, dużo strat franek,deja,bednarski powinni wylądować na trybunach w meczu z Leśnicą,zagrali fatalnie! Rozmus bardzo dużo niepewnych interwencji i w kilku akcjach zero porozumienia z obrońcami. Z taką grą o awansie możemy tylko pomarzyć!
Spokojnie to dopiero pierwszy mecz. Juz bylo widac dlugotrwala prace trenera. Z Lesnica meczyk zobacze na zywo i gwarantuje 3 pkt
cron