Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#54
Szyman pisze:pasibrzuch i inni nie nabijajcie postów, nie możecie swoich myśli wypowiedzieć raz?
jest opcja edytuj jak się coś komuś przypomni i dopisać chce...
Co Ty powiesz???
To moze zabroń nam (Mi) pisać w ogóle ......
W Polsce jest wolność słowa i będę pisal co mam na myśli tyle razy ile razy najdzie mnie refleksja.. taka czy inna.....(jak Cię coś boli to stękasz tak długo aż przestanie.....}

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#55
pasibrzuch pisze:
Szyman pisze:pasibrzuch i inni nie nabijajcie postów, nie możecie swoich myśli wypowiedzieć raz?
jest opcja edytuj jak się coś komuś przypomni i dopisać chce...
Co Ty powiesz???
To moze zabroń nam (Mi) pisać w ogóle ......
W Polsce jest wolność słowa i będę pisal co mam na myśli tyle razy ile razy najdzie mnie refleksja.. taka czy inna.....(jak Cię coś boli to stękasz tak długo aż przestanie.....}
Najwyraźniej źle przekładasz wolność słowa do rozumienia poprawnego pisania na forum.
http://polskislask.blox.pl/html
Obrazek

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#57
Ludzie mistrz Francji Lille w pierwszej kolejce poprzedniego sezonu też zremisował 1:1, a później wygrał ligę z przewagą 8 pkt. Skończcie już pierdolić, bo wchodzą tutaj też ludzie, którzy nie wiedzą, że tacy użytkownicy ja snajper czy paqsibrzuch to tylko płaczą i narzekają jak baby po każdej stracie pkt. Tylko zniechęcacie potencjalnych nowych kibiców ODRY.

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#58
Kibic powiem Ci co zniechęca. To że jak na razie ten klub to przerost formy na treścią. Reklama, promocje, prezentacje i inne duperele a jak przyjdziesz na mecz to nie ma na co patrzyć. Robi się wiele szumu, dmucha sie marketingowy balon, a to co jest najważniejsze czyli wynik sportowy zostawia się na barkach człowiekowi który nie jest w stanie tego udźwignąć bo po prostu brak mu umiejętności.

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#59
pasibrzuch pisze:
kibic22 pisze:Kurwa snajper rzygać mi się chce jak czytam Twoje komentarze i chodzi mi tutaj o całokształt, a nie tylko ten wyżej. Huj wiesz, a najwięcej krytykujesz. Czy ja komentuje Major League Soccer chociaż nie widziałem żadnego meczu? Nic nie robisz, a masz najwięcej do powiedzenia. Narzekać mogą ci, którzy chodzą na Oleską, a najbardziej wyjazdowicze. A jakoś nie widzę 140 negatywnych komentarzy. Jesteś już dorosłym człowiekiem więc się ogarnij.
Ty nie krytykuj Snajpera tylko napisz opinie o meczu......
Ciekaw jestem tych " pozytywnych" aspektów....oprócz wymęczonego jednego punktu......
No ale MÓJ komentarz chyba widzisz....
No i pozostalo 139.
Jak bronil nasz bramkarz sam zobacz na U- Tube kolego kibic 21, o ile nie widziales tego na meczu.
Wiem, ze chlopak ma talent, ale to, ze nie padla wczesniej brama dla ...Przyszlosci to cud i tyle. Slabo w obronie ( jak zawsze ) i jeden napastnik.
A co to kurwa jak ty ogladasz mecz w telewizji to nie mozesz potem go skomentowac ? Widac Upaly w kraju wieksze jak na Florydzie.

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#60
danoks pisze:
pasibrzuch pisze:
Szyman pisze:pasibrzuch i inni nie nabijajcie postów, nie możecie swoich myśli wypowiedzieć raz?
jest opcja edytuj jak się coś komuś przypomni i dopisać chce...
Co Ty powiesz???
To moze zabroń nam (Mi) pisać w ogóle ......
W Polsce jest wolność słowa i będę pisal co mam na myśli tyle razy ile razy najdzie mnie refleksja.. taka czy inna.....(jak Cię coś boli to stękasz tak długo aż przestanie.....}
Najwyraźniej źle przekładasz wolność słowa do rozumienia poprawnego pisania na forum.
Jeżeli coś piszę niepoprawnie ... to mnie ......naucz....a wydaje mi się że moja polszczyzna nie budzi zastrzeżeń...

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#61
pasibrzuch a ty może potrzebujesz jeszcze raz szkoły, żeby zrozumieć co jest do ciebie napisane?

czytać i pisać może i umiesz, ale to co teraz wypisujesz w odpowiedzi jasno wygląda na analfabetyzm wtórny.

chodzi tylko o dobre zwyczaje internetowego forumowicza, nikt ci nie zabrania pisać, nie chodzi o treść tylko o formę, czyli pisz raz a nie miliard postów za postem...
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#62
Proponuję Pasibrzuchowi i Snajperowi ustawienie sobie podpisów/sygnaturek na forum.

Przykładowa treść: "Mamy średnią drużynę, która nie wygrywa wszystkich meczów w III lidze - tak jakbyśmy tego oczekiwali. Wygląda na to, że trener nie potrafi wykrzesać z zawodników czegoś więcej niż oni sami z siebie dają na boisku. Co najgorsze: słabsze wyniki powodują niższą frekwencję na stadionie, mniejsze zainteresowanie Odrą przez potencjalnych fanów i sponsorów. Ogranicza to rozwój klubu."

Treść tego podpisu może być ona dowolnie inna, natomiast nie będziecie wtedy musieli powtarzać tego w każdym przeklętym poście.

O TYM CO PISZECIE WSZYSCY DOSKONALE WIEMY! DAJCIE JUŻ SPOKÓJ, DO KURWY NĘDZY, BO PRZEZ WAS NIE DA SIĘ CZYTAĆ FORUM!
TYLKO ODRA OKS!

Re: Przyszłość Rogów - ODRA OPOLE

#67
pasibrzuch pisze:
Bulski pisze:pasibrzuch ogarnij. Trudno mi cokolwiek napisać bo i tak prowadzisz mnie do parteru.
Po prostu skończ wałkować jeden temat - REPREZENTUJEMY ODRĘ OPOLE, a nie jakiś leszczy z Namysłowa.
OK idzimy naprzód.. oby do sukcesu!!!!
"Lubię to"! :D Krótka, ironizująca, szybka riposta! :) Niewielu tu takich kumatych jak Pasibrzuch, Mr.Smith czy Snajper...