Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#476
Msasgan zdał pełną i profesjonalną relację z meczu{ja niestety nie jestem dziennikarzem i nie mam nawet takich dziennikarskich zdolności}choć nie wydaje mi się aby zespół z Trzebnicy był aż tak słaby, jak wynika to z relacji, po prostu nie mógł "rozwinąć skrzydeł "trochę "z winy "naszej drugiej linii i obrony a trochę i własnego pecha....
No i nie widać było aby zawodnicy Odry mieli "nogi z ołowiu"....

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#478
Z tego co wiem ma jeden z lepszych warsztatów szkoleniowych na Opolszczyźnie (potwierdziły to osoby które trenował, a także inni młodzi trenerzy, którzy mówią że wiele ich nauczył), ale nie potrafi dotrzeć do zawodników, czasem odpuści i dlatego nie ma wyników. Ale nie można mu odmówić tego, że jest trenerem.
Odra jest najważniejsza !

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#479
Dzieki. Fajnie, ze cos idzie w dobrym kierunku. Nadzieja umiera ostatnia, a wasze relacje z meczow " jedynie " sparingowych juz tchnely w nas nadzieje na lepsze czasy i upragniony awans.
Jednak wymiana w jednym szeregu trenerow Polaka, Zielinskiego z panem Kaniuka jest chyba duzym nietaktem w stosunku do tych pierwszych ktorzy juz cos osiagneli w pilce.
Natomist mlodziutki trener Mielik dopiero wchodzi w wielka pilke i oby posiadany " warsztat " i szczescie bylo po jego stronie. Juz niebawem na wiosne przekonamy sie o tym sami.
Jeszcze raz dziekuje, pozdrawiam i oczekuje( my ) kolejnej relacji-ocen z meczow kontrolnych.

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#483
tcm pisze:hahah Snajper no faktycznie IV liga to kawal wielkiej pilki :D
Co robic ? Nie jestem pilkarzem ( ale gram rekreacyjnie i regularnie do dzis ) Jestem kibicem Odry. I choc ciezko na duszy, dalej podniecam sie tym co daje mi ta druzyna ...nawet w 4 lidze. Uwierz, ze nie jara mnie Metal czy Ruch Z., czy nawet Wisla i Legia, ktore moga sobie walczyc o majstra w Polsce. Ja pozostane z Odra nawet na tak niskim pulapie jak okregowka. Chyba rozumiesz - serce nie sluga, milosc do klubu ma sie jedna.

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#484
Warta Działoszyn będzie najbliższym sparingowym rywalem naszego zespołu. Reprezentant IV ligi łódzkiej zastąpi w sobotę OKS Olesno. Ta drużyna także zagra z Odrą, tyle że 24 godziny później, w niedzielę. Oba mecze zaplanowano na godzinę 10.00. - Zagramy te spotkania innymi składami, dlatego korzystając z dodatkowej okazji zaprosiłem kilku zawodników, którym jeszcze się chcę przyjrzeć - powiedział trener Wojciech Mielnik.
Odra jest najważniejsza !

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#486
Odra Opole 1-2 OKS Olesno
W całkowicie eksperymentalnym zestawieniu nasz zespół przegrał kontrolną rywalizację z OKS-em Olesno. W barwach Odry pokazało się trzech adeptów Stadionu Śląskiego Chorzów Marcin Bul, Mateusz Antosz i Paweł Otulak oraz po raz pierwszy Dawid Wolny i Sebastian Nowak z drużyny juniorów starszych. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Denis Luptak w 47 minucie. Odra: Kantor - Szczutowski, Wróbel, Mazur, Meryk - Sikorski , Bul, Job, Antosz, Otulak -Setla. Po przerwie: Luptak, Niemiec.
Odra jest najważniejsza !

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#489
pb67 pisze:Tycu jednak do Miedzi. Ponoć uparł się, a z niewolnika nie ma pracownika.
a czego się spodziewaliście? w końcu musiał to napisać na forum, chodzi o użytkownika tcm :) Jak chce odejść niech odchodzi, ja mu życzę jak najlepiej bo strzelił dla naszego klubu większość bramek w rundzie jesiennej i gdyby nie on to o utrzymanie byśmy walczyli! a nóż się na Euro 2012 załapie jeszcze (bo z tą kadrą Smudy nie wiadomo nic) :D

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#490
Dzisiejszy sparing był bardzo wyrównany, trudno powiedzieć kto był lepszy. Trochę mało było strzałów w światło bramki obu zespołów, groźnych akcji też za dużo nie było. Po stronie Odry wyróżnili się Copik (prawdziwy lider, takiego kogoś nam brakowało w środku pola), Deja, dobrą zmianę dał Meryk. Trudno ocenić testowanych, Kazimierowicz z jednej strony fajnie schodził po piłkę do środka pola, przy okazji włączając się w kreowanie akcji, jednak za rzadko spełniał funkcję wysuniętego napastnika (nie oddał bodaj ani jednego strzału na bramkę, rzadko stwarzał zagrożenie). Ma dobre warunki fizyczne, ale przy stałych fragmentach nie było go widać. W sumie możnaby skupić się właśnie na stałych fragmentach, bo większość pojedynków główkowych wygrywaliśmy, tak też padł gol. Groźniejsze byłyby też rzute wolne bite w światło bramki, dzisiaj Meryk mógł zdobyć bramkę, gdyby dośrodkowywał w jej kierunku(coś o takich golach mogłaby też powiedzieć Legia po meczach z Górnikiem Z. i Sportingiem).

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#496
Jezeli Tyc wpisywal swojego uwagi na forum jako kolega o niku " tcm " to najbardziej zasmucila mnie jego uwaga o tym co mysli o naszym obecnym trenerze...mam nadzieje, ze pisal to w zlosci, a nie ocenial jako pilkarz z dlugoletnia praktyka. teraz wartosc Copika i jego doswiadczenie urasta do mega. licze na to ze pomoze mlodemu trenerowi.

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#498
hehe teraz wszyscy beda myslec ze jak ktos zle napisze o klubie to od razu musi to byc Tyc? :D
musze was zasmucic i powiem wam ze ja Tadek na imie nie mam i jestem tylko i wylacznie kibicem.
A to ze zawodnik wyrazil swoja opinie na temat klubu to ma racje.. 90% kopaczy w Odrze gdyby dostalo propozycje z lepszego klubu za lepsze pieniadze to daje sobie reke uciac ze by odeszli, bo kazdy pilkarz to sęp na kase!!!

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#500
tcm pisze:hehe teraz wszyscy beda myslec ze jak ktos zle napisze o klubie to od razu musi to byc Tyc? :D
musze was zasmucic i powiem wam ze ja Tadek na imie nie mam i jestem tylko i wylacznie kibicem.
A to ze zawodnik wyrazil swoja opinie na temat klubu to ma racje.. 90% kopaczy w Odrze gdyby dostalo propozycje z lepszego klubu za lepsze pieniadze to daje sobie reke uciac ze by odeszli, bo kazdy pilkarz to sęp na kase!!!
Pozostawiam Twoje "wypowiedzi" bez kometarza...Jaki z Ciebie kibic jak wszystko i tylko wszystko Ci się nie podoba...argumentów nie masz żadnych...(nie wiem czy chociaż sparing jakiś widziałeś). Jak będzie spotkanie kibiców to jak masz trochę odwagi ujawnij się i powiedz co Cię boli a nie chowaj się wstydliwie za ksywką tcm...ps kibic bez względu na wszystko ma w sercu miłość do swojego klubu i wspiera go na dobre i na złe...
cron