Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#454
tcm pisze:a jesli nie wezmiemy tego ukrainca to znowu zostaniemy z rozmusem ktorego wczesniej chcielismy sie pozbyc?
Nie pozbyć, tylko dać możliwość rozwoju. O tym, kto gra na boisku i stoi w bramce decyduje wyłącznie sztab szkoleniowy i to z reguły w przeddzień meczu. Proszę więc nie przekreślać i nie oceniać szans poszczególnych zawodników na grę na początku lutego -1,5 miesiąca przed rozgrywkami.

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#459
Jaca pisze:
tcm pisze:tylko Rozmus wystawiony zostal na liste transferowa jak jeszcze nie było w klubie Igora Chodanowicza.
Bzdura.
2011-11-26, 11:00 Odra Opole 2 : 1 Ruch Zdzieszowice - pierwszy mecz Chodanowicza
http://www.oksodraopole.pl/160-damian-r ... ansferowej
Wszystko sie zgadza. Szkoda jedynie, ze nasi mlodzi zdolni pilkarze chca sie rozwijac w innych klubach, a starsi kontunuowac kariere rowniez z dala od Opola. I to nie zawsze w klubach lepszych pilkarsko.
Jak wszyscy zakladali wczesniej to wlasnie Odra miala sprowadzac zdolnych ( nie pozbywac sie - utracac po wypromowaniu ) z regionu i wzmacniac zespol doswiadczonymi ( na miare mozliwosci skromnego budzetu ). Nie ma sensu przypominac po nazwiskach.
Inna sprawa, ze Chodanowicz wydaje sie lepszy od Rozmusa, o ile bedzie zdrowy.
So far - Copik na plus.
Brak stopera i pilkarza ( y ) na prawa strone. Z Michniewicza na sile bedziemy robic stopera, a przeciez przed nim ustawiony jest Copik, wiec dublujemy troche srodek doswiadczonymi pilkarzami kosztem bokow. Prawa dalej nie wzmocniona. Nie jestem trenerem, Mielnik wie co robi i ma swoja koncepcje. DO TEGO ZAKLADA CHYBA ZE W NASZEJ LIDZE WSZYSCY GRAJA SRODKIEM, ale na pomylki juz nie ma czasu. Wiec niech buduja chociaz kondycje.
Moze teraz i Tadek pozostanie, wiec moze byc gitara. Ogolnie druzyna Odry bedzie chyba mocniejsza niz jesienia.
Odra musi wejsc w lige ostrym pierdzielnieciem !

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#468
tcm pisze:widze ze co niektorzy dalej sie ludza awansem.. awans moze bedzie ale nie w tym roku, juz nawet zarzad sie z tym faktem pogodzil nie zatrudniajac zadnego trenera..
Doprawdy nie rozumiem. Trenerem Odry jest pan Wojciech Mielnik, został na to stanowisko oficjalnie powołany.
http://www.oksodraopole.pl/92-trenerem-wojciech-mielnik
Zanim pojawi się kolejny post kolegi proszę najpierw wzbogacić swą wiedzę z bieżącej historii klubu.

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#471
on robi karierę w MKS-ie Kluczbork więc to nie on :)
Odchodzą: Marcin Rogowski (Victoria Chróścice), Lukas Klemenz (choroba), Paweł Słonecki (Lechia Dzierżoniów, Victoria Chróścice), Arkadiusz Świerc (OKS Olesno), Krzysztof Słonecki (Victoria Chróścice), Denis Kumiec (MKS Kluczbork, Śląsk Łubniany, Victoria Chróścice), Marcin Majer (szuka klubu), Mateusz Szwarga (szuka klubu)
do wyboru do koloru no chyba że ktoś kto się nie sprawdził jako zawodnik na testach.

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#474
no to może ja się pokuszę
Jestem zawiedziony grą rywali. Zespół z Trzebnicy nie był w stanie prawie nic zrobić. Zawodnicy Odry są po dość ciężkich treningach. jest 6 tygodni do ligi i właśnie w tym czasie zespół powinien być najmocniej "podjechany" czy "zajechany". Przed meczem Tomek Copik mówił, że nogi ma strasznie ciężkie. Liczyłem się więc z tym, że raczej zobaczę słaby występ Odry. Tymczasem niebiesko-czerwoni całkowicie dominowali. To mnie skłania do wniosku, że to po prostu strasznie przeciwnikowi ten mecz nie wyszedł, a nie że my jakoś cudownie graliśmy.
Bardzo podobał mi się Tyc i to nie tylko dlatego, że zdobył dwa gole. On cały czas szukał dla siebie okazji, oddawał strzały, był bardzo aktywny. naprawdę duży plus i nie oceniam przez to, że zdobył dwa gole. Zobaczyłem też zupełnie innego Sebastiana Deję niż cztery dni wcześniej z Pogonią Siedlce. W tamtym meczu po prostu był na boisku i tyle, a w meczu z Trzebnicą był jednym z najlepszych na boisku. Co ciekawe grał w I połowie na prawej pomocy i spisał się na niej bardzo fajnie. W I połowie oddał mocny strzał w słupek. Niewiele zabrakło, żeby był gol. Chodanowicz zmarzł i nie miał praktycznie okazji do interwencji, choc raz pokazał klasę. W drugiej połowie przypatrywałem się grającemu na prawej pomocy Denisowi Luptakowi. Fajnie się ustawiał, wychodził na pozycję, włączał do akcji. Brakowało jednak zdecydowania (odwagi) przy pojedynkach jeden na jeden.
Zagrał u nas Adrian Krysian. To zawodnik Zagłębia Lubin, który jesienią był wypozyczony do MKS-u Kluczbork (tam się nie przebił i zagrał chyba tylko epizody w trzech meczach wchodząc z ławki). To jest typowy ofensywny pomocnik. Nie chce jednak oceniać go po jednym występie, choć jak każdy w naszym zespole zgrał przyzwoicie.

PS 1. do Snajpera. uwierz mi Maciek Michniewicz po przesunięciu go z boku obrony do środka spisuje się bardzo dobrze. wydaje mi się, że już nie wróci na bok obrony. pewnie nie widzialeś go w akcji na środku obrony, ale zaręczam Ci, że gra tam bardzo dobrze, co pewnie potwierdzą inni kibice z forum. Sugeruję więc Ci, żebyś zaczął go po prostu traktować jako stopera. Wydaje mi się, że para Brzozowski-Michniewicz jest na środku obrony optymalna. W razie czego na środku może też zagrać Copik, Wróbel czy Surowiak, ale wydaje mi się, że Copik więcej daje drużynie jako defensywny pomocnik, a Marcel też chyba bardziej pomaga zespołowi grając w pomocy.

PS 2. trener wuefista. A kim ma być trener? listonoszem, rzeźnikiem czy leśniczym. większośc polskich trenerów to wuefiści, bo po prostu kończą AWF. Wuefistami są: trener Polak czy trener Kaniuka patrząc tylko na nasze podwórko. Wuefistą jest tez choćby jacek Zieliński, który z Lechem Poznań zdobył tytuł mistrza Polski, a teraz z Polonią Warszawa jest na 3. miejscu w tabeli ekstraklasy.
cron