Re: Przed sezonem 2011/2012

#78
zielu pisze:
Wyjaśnienie: jeśli nazwiska pojawiające się przy danych klubach nie będą wytłuszczone, to znaczy że odejście/przyjście danego piłkarza jest tylko spekulacją. Jeśli zaś będzie wytłuszczone oznaczać to będzie pewny transfer. Może być też tak, że nazwisko zawodnika odchodzącego będzie wytłuszczone, a klub do którego idzie nie. Oznacza to, że na pewno odchodzi z jednego klubu, ale nie wiadomo czy trafi do akurat tego jaki będzie przy nim widniał.
Odra Opole
Przychodzą: Krzysztof Słonecki (Lechia Dzierżoniów), Łukasz Lokaj (Orzeł Źlinice), Krzysztof Meryk (OKS Olesno)
Odchodzą: Piotr Job (Ruch Zdzieszowice), Jakub Bella, Dominik Franek (obaj koniec kontraktów), Krystian Kowalczyk (Piast Gliwice)
u nas nic nie jest wytłuszczona. więcej na: http://sport.redblog.nto.pl/2011/06/27/ ... #more-6529

do odchodzacych dodali Ganowicza(Kluczbork)

Re: Przed sezonem 2011/2012

#79
jakoś mi się nie wydaje, że Gana odejdzie, tym bardziej, że w wywiadzie po meczu z Żabnicą mówił, że przyszedł do Odry po to, by zostać tu na dłużej i coś z Odrą osiągnąć. na dniach piłkarze wrócą z urlopów, i się kwestie kadrowe wyjaśnią, spekulować nie ma bo się tylko niepotrzebnie nawkurwiamy jak z Lachowskim.
Odra jest najważniejsza !

Re: Przed sezonem 2011/2012

#80
zielu pisze:jakoś mi się nie wydaje, że Gana odejdzie, tym bardziej, że w wywiadzie po meczu z Żabnicą mówił, że przyszedł do Odry po to, by zostać tu na dłużej i coś z Odrą osiągnąć. na dniach piłkarze wrócą z urlopów, i się kwestie kadrowe wyjaśnią, spekulować nie ma bo się tylko niepotrzebnie nawkurwiamy jak z Lachowskim.
A niech odchodzi. Liderem środka defensywy był bezapelacyjnie Brzoza i takich zawodników nam trzeba, młodych, perspektywicznych i z ambicjami. Z tego co wiem to powody odejścia Gany są jak zwykle te same, czyli kasa, a Kluczbork płaci więcej.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#87
Mlody Deja sam nie wie czego chce i raczej go nie zobaczymy w Opolu.Rozmus dostal pozwolenie na testy w Miedzi i jesli przeszedlby je pozytywnie moznaby go ohandlowac za dobra kase bo to bardzo dobry bramkarz a Lokaj,Slonecki i Mika to bramkarze ktorzy maja nas wzmocnic wiec 4 bramkarzy w kadrze to juz za duzo.Ganowicz bez formy,moze w Kluczborku ja odnajdzie jesli go beda chcieli.temat Tracza nieaktualny
Cidry liżą rzyć Janoszki

Re: Przed sezonem 2011/2012

#88
KLK pisze:A co z tym sparingiem " młodych opolszczyzny" , coś wiadomo ?
Warty sprawdzenia jest Adam Michałowski z Rodła , chłop ma zapał do gry ( pomocnik) .
Nie wiem czy byłeś na spotkaniu Juniorów Odra 6-0 Rodło.Nikt od nich się nie wyróżniał.Kilku naszych juniorów starszych ma zasilić szeregi drużyny seniorskiej.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#95
Bramkarz z Dzierzoniowa rozpoczyna studia w Opolu wiec spedzi tutaj co najmniej kilka lat. Juz byli tu tacy pilkarze ;)

Co do wychowankow, to po 2 latach konsekwentnie realizowanej polityki w grupach juniorskich jest spora czesc najzdolniejszych juniorow, a sadze, ze bedzie tylko lepiej. Slyszalem, ze w tym roku w kadrze seniorskiej znajdzie sie 2-3 najzdolniejszych z druzyny Wojtka Mielnika.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#98
z giełdy transferowej na nto:
Odra Opole
Przychodzą: Krzysztof Słonecki (Lechia Dzierżoniów), Robert Dominik (Orzeł Dzierżysław), Łukasz Lokaj (Orzeł Źlinice), Szymon Gawlica (Pomologia Prószków), Krzysztof Meryk (OKS Olesno), Dawid Byrski (Garbarnia Kraków), Paweł Boczarski (Rolnik Wierzbica Górna)
wie ktoś coś o tych nowo dodanych zawodnikach?
Odra jest najważniejsza !
cron