Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#502
swendrak pisze:http://opolskaliga.pl/news/Remis-Odry-O ... zowice,597 odnośnie ostatniego sparingu trochę dłuższa relacja
dzieki za linka. ale juz mnie ponioslo, gdy przeczytalem, ze Odra bla bla bla pomimo niesprzyjajacych warunkow atmosferycznych. kurna a Ruch gral w lepszych warunkach. oni mieli w tym meczy sprzyjajace warunki ?! co do za glupawe komentarze ludzi ktorzy winni byc fachowcami, o ile juz biora sie za komentowanie poczynan pilkarzy.juz wole jak na naszej stronce msagan opisze akcje z meczu.
co do wyniku meczu - widac wszystko idzie w dobrym kierunku.

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#514
jojo pisze:Tyc - szkoda gadać. Niech trener już go więcej nie wpuszcza. Widać, że ten nowy młody z Lubina ma zapał do gry bo wszędzie go było widać
Po prostu miał słabszy dzień, ale woli walki nie można mu odmówić.wyróżnił bym jaszcze Kowalczyka, Krysiana, ambitnego Mazura i momentami Joba, reszta..... słabo a bramkarz szkoda gadać...Nie chcę nawet myśleć co będzie jak Igor{nie daj Boże) złapie kontuzję...

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#516
Woli walki to on w ogóle nie miał w tym meczu. To że nie podaje do kolegów to się dziwie i też się nie dziwie reszcie że nie chcą mu podawać. Jedynie najlepszy to Kowalczyk i Krysian. Obrona brak słów a Alan co on krzyknąć nie umie? Bramkarz Ślęży ustawiał swoją obronę jak chciał a Alan? Zero krzyków nic

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#519
Jak ktoś jeszcze nie wyczytał, to indywidualnie trenuje już Franek i Łoziński, a do pełnej sprawności wraca Bednarski i Sikorski. Cała kadr prezentuje się tak:

Bramkarze: Igor Chodanowicz, Alan Kantor

Obrońcy: Krystian Kowalczyk, Bartosz Brzozowski, Maciej Michniewicz, Błażej Wróbel, Dawid Łoziński, Michał Bednarski, Artur Mazur

Pomocnicy: Marcel Surowiak, Tomasz Copik, Filip Sikorski, Domnik Franek, Sebastian Deja, Piotr Job, Krzysztof Meryk, Adrian Krysian, Denis Luptak, Bartłomiej Niemiec, Kacper Wdowik

Napastnicy: Adam Setla, Tadeusz Tyc.

Jakby nie patrzeć kadra wydaje się solidna, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odra jest najważniejsza !

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#520
zielu pisze:Jak ktoś jeszcze nie wyczytał, to indywidualnie trenuje już Franek i Łoziński, a do pełnej sprawności wraca Bednarski i Sikorski. Cała kadr prezentuje się tak:

Bramkarze: Igor Chodanowicz, Alan Kantor

Obrońcy: Krystian Kowalczyk, Bartosz Brzozowski, Maciej Michniewicz, Błażej Wróbel, Dawid Łoziński, Michał Bednarski, Artur Mazur

Pomocnicy: Marcel Surowiak, Tomasz Copik, Filip Sikorski, Domnik Franek, Sebastian Deja, Piotr Job, Krzysztof Meryk, Adrian Krysian, Denis Luptak, Bartłomiej Niemiec, Kacper Wdowik

Napastnicy: Adam Setla, Tadeusz Tyc.

Jakby nie patrzeć kadra wydaje się solidna, zobaczymy co z tego wyjdzie.
kadra solidna!!! najsłabszy punkt bramka ... ( w przypadku niedyspozycji Igora), bo wartościowego dublera nie ma...... Oj nie kracz Pasibrzuch nie kracz.....

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#521
Najsłabszy punkt to w naszym zespole bramka.Nie mamy rezerwowego bramkarza bo Kantor jest słaby poprostu.Nasze sparingi też nie napawaja optymizmem przed runda w której walczymy o awans.Sparing ze Ślęzą brak 2 podstawowych ludzi i 2:0 w plecy z zespołem o klase niżej.Mam nadzieje,że to tylko wypadek przy pracy... Za dwa tygodnie zaczynamy lige zobaczymy ..Oby to tylko moje narzekanie:-)

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#522
Vikings Of South pisze:Najsłabszy punkt to w naszym zespole bramka.Nie mamy rezerwowego bramkarza bo Kantor jest słaby poprostu.Nasze sparingi też nie napawaja optymizmem przed runda w której walczymy o awans.Sparing ze Ślęzą brak 2 podstawowych ludzi i 2:0 w plecy z zespołem o klase niżej.Mam nadzieje,że to tylko wypadek przy pracy... Za dwa tygodnie zaczynamy lige zobaczymy ..Oby to tylko moje narzekanie:-)

wypadek przy pracy to nasz trener
cron