Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#404
Sentyment sentymentem, ale gdyby Tobie ktoś zaproponował dużo lepszą pracę, w lepszych warunkach i za kilka razy większą kasę, to miałbyś wątpliwości? Czy sentyment do dotychczasowej pracy miałby tu znaczenie?

Awans o jedną ligę do góry w tym przypadku pewnie nie będzie rozstrzygający, ale na pewno przy dwóch ligach do góry żaden nasz piłkarz nawet by się nie zastanawiał i nikt nie może mieć do nich o to pretensji. Jak będziemy stawiać na młodzież (a nie na Plewnię czy Tracza), to łatwo zastąpimy tych co odejdą. Takie życie.

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#405
ja przytocze wypowiedz pewnego bylego pilkarza Odry ktory sie tutaj wychowal i do niedawna gral w Odrze
na pytanie gdyby dostal 4/5 razy wiecej pieniedzy w pewnym klubie z wroclawia to czy przeszedl by? odpowiedzial, ze tak i ze wiecej by go w Opolu nie zobaczyli... powiedzial to pod wplywem procentow, wiec moze dlatego taka szczerosc, no ale taka jest prawda, ze kazdy szuka jak najlepszych pieniedzy, czesto nawet pomijajac inne aspekty

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#407
Mój znajomy trenuje zespół z Kepy i rozmawiałem z nim na temat tego bramkarza oraz oglądałem jego występ na sparingu z dobrzeniem 2tygodnie temu . Dowiedziałem się ze same sprawy papierkowe to nie jedyny problem zawodnika. Ma tam problemy z kręgosłupem i zakaz od lekarza zawodowego uprawiania tego sportu . Także myślę ze tak czy siak na wzmocnienie tek formacji niema co liczyć...
Posiadasz szal ODRY, którego nie mam w swojej kolekcji ? - napisz, napewno sie dogadamy!

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#412
Już 4 stycznia zakończy się dla naszej drużyny przerwa świąteczno-noworoczna. Seniorzy spotkają się w "Centrum Sportu" i zainaugurują w ten sposób cały cykl przygotowań do wiosennej rundy rewanżowej w III lidze. Już nastepnego dnia odbędzie się test wydolnościowy, a od 9 stycznia regularne treningi i mecze kontrolne według następującego planu:

4 stycznia: powrót do zajęć treningowych

15 stycznia: wyjazd na turniej halowy do Olesna

22 stycznia: wyjazd na turniej halowy do Głubczyc

23-29 stycznia: zgrupowanie/obóz dochodzeniowy w Opolu

4 luty: sparing Omega Kleszczów, 14.00, Północna

11 luty: sparing Polonia Trzebnica, 10.00, Północna

18 luty: sparing OKS Olesno, 10.00, Północna

25 luty: sparing Ruch Zdzieszowice, 10.00, Północna

3 marca: mecz Pucharu Polski LZS Proślice

10 marca: sparing Ślęza Wrocław, 10.00, Północna

17 marca: sparing ???

24 marca: wznowienie rozgrywek w III lidze
Odra jest najważniejsza !

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#422
Marcin Rogowski nie jest już piłkarzem Odry Opole. Zawodnik 5 stycznia rozwiązał kontrakt z naszym klubem za porozumieniem stron. To był najkrótszy, bo zaledwie półroczny epizod i pobyt pomocnika na Oleskiej, jakie ten już kilkakrotnie zaliczał w swojej karierze. "Rogi" jest po słowie z Victorią Chróścice i być może już wiosną oglądać go będziemy w ekipie naszego ligowego rywala. Życzymy mu oczywiście powrotu do najwyższej formy, może z wyjątkiem pojedynków z Odrą, gdyby do takich z jego udziałem miałoby dojść.
Odra jest najważniejsza !

Re: Przed rundą wiosenną sezonu 2011/2012

#423
Jakub Syldorf rozwiązał kontrakty z klubem. Zawodnik, który nie znalazł miejsca w kadrze OKS-u latem minionego roku ostatnie sześć miesięcy spędził na wypożyczeniu za miedzą w Swornicy Czarnowąsy, aktualnego lidera IV ligi opolskiej. "Sidiemu" życzymy piłkarskiego rozwoju w nowym klubie. Syldorf po przerwie zimowej wznowił treningi w Ruchu Zdzieszowice.
cron