Re: Przed sezonem 2011/2012

#252
zielu: o co?

A co mnie Lisinski? Z Tomkiem to moge na piwo isc od biedy, JA (nie JO, nie klub, nie zarzad, nie zarzad JO, nie ty, nie zielu, nie pasibrzuch, ani nikt inny) go w klubie do szczescia nie potrzebuje, ani na boisku mi radosci nie dostarcza. Jak dla mnie w druzynie mogliby grac sami 20 latkowie.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#253
LooZ^ pisze:Panie, czy to rozrozniasz cos takiego jak "JO", "czlonkowie JO", "zarzad JO" i np "LooZ^"? Bede mowil co mi sie bedzie podobac i nic tobie, snajperowi czy Mr. Smithowi do tego. Mowie W SWOIM IMIENIU i nikogo wiecej.
Oczywiście że masz racje tylko że Tobie nikt postów nie wycina. Ot taka subtelna różnica.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#255
Mr.Smith: Przestan marudzic, posty ktore polecialy na tym forum przez ostatnie pol roku mozna policzyc na palcach dwoch rak i zadne nie byly usuwane przez krytyke zarzadu czy osob prywatnych, z wyjatkiem jednego posta snajpera gdzie jechal po mnie wyciagajac na wierzch moje prywatne sprawy, za co powinien stad dawno wyleciec z banem, a jakos dalej musze czytac jego smuty.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#256
"Z racji tego, iż ciągle trwa proces licencyjny Górnika Polkowice MKS w sobotę nie zainauguruje rozgrywek ani I jak i II ligi, tak więc nadarzyła się okazja do rozegrania jeszcze jednego meczu kontrolnego a przeciwnikiem MKSu będzie ponownie Odra Opole. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00, ale jeszcze nie wiemy na którym boisku, o tym będziemy starali się Was poinformować tak szybko jak to będzie możliwe."

ze strony mksu

Re: Przed sezonem 2011/2012

#257
Panie Smith, wybacz, ale Twoje kontrargumenty mnie nie przekonują. Tzn. w sumie ich nie ma. Twoja strata.

Dobra ja się przyznam. Zatrudnia mnie klub, mam 30tys na miesiąc + premie od posta.

Pasibrzuch. Rozumiem, że martwi Cię postawa moja i LooZa bo chyba tylko my wypowiadamy się w tonie "awans to sprawa drugorzędna" jak zinterpretowałeś nasze wypowiedzi. Sprostuję. Mnie osobiście (z tego co wiem LooZa też) nie jara piłka nożna. Lubię inne sporty, piłkę nożną oglądam sporadycznie w TV, w gronie kumpli do towarzystwa, dobre mecze oglądam 2 w sezonie dla "piękna piłki", zaś mecze Odry Opole, innych polskich klubów, reprezentacji i kogo tam jeszcze, mam sportowo w dupie. Ot nie moja bajka, jak to ktoś powiedział, "przecież ja nawet nie wiem co to jest spalony" ;) Wyniki te interesują mnie jeśli dla Odry, Polski czy kogoś tam wynika z tego coś dobrego w innej perspektywie. Awansu chcę, żeby mieć dalsze wyjazdy, więcej ludzi, lepsze oprawy (może w końcu jakieś będą...), bogatszych sponsorów, a nie dla samej sportowej satysfakcji. Komu kibicuję? ODRZE OPOLE! Ale Odra Opole to dla mnie nie piłkarze, zarząd, wyniki, liga czy sezonowi kibice, ale coś zupełnie innego herb, barwy, tradycja, historia, koledzy, wartości jakie niesie ze sobą ten klub i "temu" kibicuję. I krzycząc "Odra Opole" to mam na myśli, a nie piłkarza, prezesa, trenera czy sponsora. Jedno z drugim niestety się wiąże, nie ma sponsorów, rozwoju klubu, Wielkiej Odry, lepszych wyjazdów, bez wyniku sportowego, ale nie oznacza to, że jaram się piłką. Uważam, że wspieranie (nie bezkrytycznie) zarządu i klubu służy jego dobry, co nie znaczy, że uważam, że wszystko jest super i że mając do tego okazję (a mam ich tyle samo co Wy!) nie przekażę ich zarządowi. Ale nie widzę sensu pisania o tym na forum. Transferów, w związku z tym co pisałem wyżej, nie umiem ocenić, zaś innych poważnych błędów nie widzę i dlatego na razie "przyklaskuję zarządowi". Już nie chce mi się pisać, że do JO każdy może wstąpić, zgłosić swoją kandydaturę do władz, działać i realnie politykę JO zmieniać, żeby "jednoczyć kibiców w działaniu na chwałę ODRY a nie przytakiwać zarządowi klubu że <<jest dobrze, a będzie lepiej z czasem>>...."
Wytykając nieścisłości piszesz o władzach JO w sytuacji w której ani LooZ, ani ja (bo czuję się wmieszany w tę dyskusję) w nich nie jesteśmy. Władze JO są
inne i chyba nikt z nich się nie wypowiadał w tym tonie.
Ja wierzę, że Stowarzyszenie jednoczy kibiców, działa dla ich dobra i dobra klubu, a jeśli tak nie jest to zwołać walne (1/3 członków wystarczy do tego) i wyjebać je w kosmos bo nie jest potrzebne, żeby ktoś się polansował!
Równocześnie każdy członek JO, Ty, LooZ, ja mamy prawo do własnych opinii i ich wyrażania. To, że ktoś uważa, że jest fatalnie jest ok, to, że my uważamy, że jest dobrze, w porównaniu do tego co było przynajmniej, to kwestia druga. I każdy z nas może to pisać. Bo dlaczego nie? Bo LooZ jest adminiem? LooZ mówi, że marudzicie, Wy go nazywacie optymistą i spoko. Po co z tego robić aferę? Zaś o banach i straszeniu nie będę dyskutował bez dowodów, których "nie chce się szukać".
Klęski to nasze doświadczenia w drodze do sukcesu, a nie meta naszych starań!

Obrany cel: WIELKA POLSKA NA WIEKI

Re: Przed sezonem 2011/2012

#258
LooZ^ pisze:Mr.Smith: Przestan marudzic, posty ktore polecialy na tym forum przez ostatnie pol roku mozna policzyc na palcach dwoch rak i zadne nie byly usuwane przez krytyke zarzadu czy osob prywatnych, z wyjatkiem jednego posta snajpera gdzie jechal po mnie wyciagajac na wierzch moje prywatne sprawy, za co powinien stad dawno wyleciec z banem, a jakos dalej musze czytac jego smuty.
Walisz chłopie smuty że aż w głowie sie nie mieści. Mi wywalaliście posty za krytykę trenera bo da was było to marudzenia tak jak i teraz. Wywracasz teraz kota ogonem ale na prawdę mi sie juz nie chce polemizować bo to droga do nikąd... niech będzie że masz racje... ja mam to w dupie.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#259
Nie no Albert, ja sie starzeje i troche mnie wyniki zaczynaja obchodzic :(

Dobra, Panowie Mr.Smith, pasibrzuch, darek czaki i inni, jestem w stanie zorganizowac przedsezonowe spotkanie z Zarzadem i pewnie trenerem/trenerami (bo Wojtek Mielnik tez ma duzy udzial w grze seniorow). Wchodzicie w to? Obiecacie publicznie, ze sie pojawicie?

Mr.Smith - Posty byly wywalane, za powtarzanie tresci, jesli w ciagu 2 dni pisales 4 posty, ktore merytorycznie nie roznily sie niczym od siebie, to byly usuwane za spamowanie. Tyle.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#260
Nie przeginajcie znowu w drugą stronę pały, że awans jest nieważny i zupełnie nie obchodzi nikogo piłka - po co kibicujemy, dopingujemy, jeździmy na wyjazdy? Żeby wspierać tych kopaczy w walce o awans, awans = sponsorzy, większa frekwencja, lepsze wyjazdy. Jeśli mamy rozumować, że awans jest drugorzędną sprawą to co jest pierwszorzędną? Rozumiem, że kibice ale jak będziemy stali w miejscu albo spadniemy, to na pewno to nie przysporzy nam niczego dobrego. Awans jest ważny jak cholera, wszystko układa się w klubie OK ale celem piłki jest wygrywanie - jakby na to nie patrzeć.. A fakt, że Najwierniejsi zostaną i w okręgówce jest oczywisty ale ilu ich będzie..? Musi być awans! Tylko Odra OKS!
____________________________________________Kulturalny Klub Kibica__________________________________________

Re: Przed sezonem 2011/2012

#263
jako vice-prezes Jednej Odry zapraszam serdecznie wszystkich nowych ludzi ;] Ja z miłą chęcią bym przekazał pałeczkę osobą które zrobią coś lepiej :) Zorganizują wyjazd od podstaw (chodzenie proszenie się o autokary, pociąg, bilety), napiszą pisma o legalne graffiti, zrobią gadżety lepsze tak żeby nie czekać długo. Jak zrobicie coś lepiej to każda z osób ustąpi wam miejsca i będziemy pomagać! Tylko pokażcie, że to zrobicie lepiej to chwała wam za to a jak nie to swoje marudzenie zostawcie dla siebie bo jak się czyta albo słyszy wasze marudzenie to nie wiadomo czy płakać czy się śmiać.

A teraz odnośnie meczu to była walka w całym meczu. Koleś z Bełchatowa dobrze w 1 połowie w 2 już mu chyba z sił opadł. Mam nadzieję, że w każdym meczu będą walczyć tak o piłkę jak dzisiaj Tadziu i Marcel! Kumiec, Szwarga za wysoka liga, nie wiedzieli co się dzieje i biegali bez sensu!
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 lipca 2011, 18:51 przez swendrak, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#264
goryl: Wylecial post twoj i uzytkownika bobo, czego nie zauwazyles pewnie, za wzajemnie obrazanie sie. Poki nie bedzie osobistych wycieczek ani wulgaryzmu w atakach, to mozesz tutaj krytykowac kogo chcesz i jak chcesz.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#265
Faktycznie nie zauwazylem,ze post bobo tez wylecial.Przepraszam.A tak naprawde afera zrobila sie od pieprzonej tablicy Oderki,bo okazalo sie,ze bardzo duzo pracy i wysilku kosztuje jej usuniecie.A jak wiemy z historii ,pierwsza rzecza jak obalano rezimy bylo usuwanie ich insigni.Oczywiscie porownanie przesadzone,ale tyle czekalismy na Odre....

Re: Przed sezonem 2011/2012

#266
O zmiane tablic staralem sie od dawna, mialy byc zmienione juz jakis czas temu, ale w zwiazku z przeciaganiem sie pewnych kwestii nadal nie jest to zalatwione. Gwarantuje wam, ze stanie sie to tak szybko jak to bedzie mozliwe.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#267
panowie prezesi, panowie vicki, panowie moderatorzy itd... mi nie chodzi zeby was zastepowac, osobiscie uwazam ze odwalacie dobra robote w tym co robicie (mowi to gosc z krytej) ale.... poprostu na forum ludzie wypowiadaja sie na 100 tematow maja 100 innych zdan na dany temat, i oto to w forum chyba chodzi myle sie? a jezeli X osob pisze ze cos im sie nei podoba, ze cos jest nei tak to znaczy ze cos jest na rzeczy... a gdyby nawet 100% tu wpisujacych sie napisalo ze jest beee to mam wrazenei looz ze ty i tak bys napisal ze jest cacy, otworz oczy i bedzie ok ;)

Re: Przed sezonem 2011/2012

#268
Panowie to jest temat gdzie mamy rozmawiać o rzeczach które są ważne przed sezonem (transfery,zmiana zarządu,sparingi) a nie wzajemnie się obrażać! prawda jest taka że celem numer 1 jest awans i do tego stworzona musi być przede wszystkim dobra atmosfera... co do tablic to pewnie przed sezonem pojawią się nowe i nie będzie problemu;)

Re: Przed sezonem 2011/2012

#269
goryl pisze:Faktycznie nie zauwazylem,ze post bobo tez wylecial.Przepraszam.A tak naprawde afera zrobila sie od pieprzonej tablicy Oderki,bo okazalo sie,ze bardzo duzo pracy i wysilku kosztuje jej usuniecie.A jak wiemy z historii ,pierwsza rzecza jak obalano rezimy bylo usuwanie ich insigni.Oczywiscie porownanie przesadzone,ale tyle czekalismy na Odre....
to się może przejdź z młotkiem, śrubokrętem (jestem w stanie nawet sam ci to zagwarantować) do klubu i powiedz, że sam to ściągniesz
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: Przed sezonem 2011/2012

#272
Pająk? Szepeta? Przyzwoici grajkowie? Byłes dzisiaj na sparingu? Bo sadze, ze nie... Szepeta totalna porazka, Pajak miał być wielka gwiazda, a moze ze 3 rzuty wolne dobrze wykonał przez cały sezon (atutem jego sa rzuty wolne - ponoć). Jedynie kogo szkoda (jesli chodzi o poziom piłkarski) to Gana.
Co do prezesa, nie dane nam oceniać przed decyzjami jakie podejmie i oczywiscie rezultatami jakie wynikną z jego postanowień.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#273
A twoim zdaniem Job,Syldorf czy Jaworski choć troche dorównywali Szepecie(który grał dobrze) na skrzydle? Nie sądze a jestem totalnie obiektywny i uważnie obserwowałem wszystkie mecze sezonu, nie byłem na sparingu bo nie oceniam np. jego gry patrzac na jeden sparing tylko na sezon.Pająk wiadomo myslalem ze bedzie lepiej , ale i tak zaliczyl sporo asyst jak na 15 meczów, czasami potrafil uruchomic napastników jednym podaniem

Re: Przed sezonem 2011/2012

#274
swendrak pisze:jako vice-prezes Jednej Odry zapraszam serdecznie wszystkich nowych ludzi ;] (...) Tylko pokażcie, że to zrobicie lepiej to chwała wam za to a jak nie to swoje marudzenie zostawcie dla siebie bo jak się czyta albo słyszy wasze marudzenie to nie wiadomo czy płakać czy się śmiać.
A Tobie o co chodzi? Przecież nikt nie neguje i nie krytykuje tego co robisz Ty i inni przez Ciebie wspomniani. Pienisz się nie wiem po co a nie w tym rzecz.

To jest właśnie typowe dla Was: kto nie z nami ten przeciwko nam.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#275
To jest właśnie typowe dla Was: kto nie z nami ten przeciwko nam.
To chyba dość logiczne rozumowanie?
Albo pomagasz albo nie krytykuj, bo... rąk do pracy zawsze brakuje, ale do gadania wszyscy chętni.


Wracając do piłki, skoro nie ma u Was w Opolu wysokich zarobków to musicie się liczyć z tym, że piłkarze będą odchodzić, nawet do Kluczborka, który potentatem finansowym również nie jest. A Pajączkowski to dobrze, że od Was odejdzie, w Bytomiu raczej z kibiców nikt go dobrze nie wspomina ;)


edit:

chyba dobrego prezesa macie, wywiad z nim sprzed 6 lat:
http://opole.gazeta.pl/opole/1,35087,2781998.html
cron