Re: Przed sezonem 2011/2012

#228
LooZ^ pisze:Sadze, ze jutro/pojutrze pojawia sie potwierdzenia transferow do klubu, a nie z klubu. Co do Pajaka to zazyczyl sobie taka kase, ze wiekszosc skladu za czasow 1 ligi tyle nie zarabiala.
a te transfery dotyczą zdolnych zawodników z naszego regionu? czy jakies szanse na jakąś 'bombe transferową' są? bo fajnie są zdolni , ale doświadczenia też potrzeba , a poza Michniewiczem i Surowiakiem to sami młodzi w tym składzie(o ile uznać że Surowiak nie jest młody).W ogole wie ktos czemu pozbyto sie Szepety?Imo to jest naprawde niezły skrzydłowy,czesto robił dużo zamieszania(na pewno wiecej niż Pająk).

Re: Przed sezonem 2011/2012

#229
Dotyczy to glownie tych ktorzy pojawiali sie na treningach, znajac ocene ich wystepow ze strony sztabu stawialbym (bo nie wiem tego na pewno) na takie osoby jak Rogowski, Dawid Łoziński (gral w Lechu P. ME, ostatnio podstawowy zawodnik Baltyku Gdynia, a koles jest z Nysy), braci Słoneckich czy Wrobla z GKSu Belchatow.

Ja wiem, ze na forum internetowym i w Football Managerze wszystko jest latwe i przyjemne, ale nie jest latwo do 4 ligi sciagnac starego pilkarza z doswiadczeniem, ktory pociagnie druzyne, bo sobie zazyczy np 6.000 albo 8.000zl podstawy, bez gwarancji ze bedzie w formie. Dzisiaj juz ci mlodzi, 19/20 latkowie z doswiadczeniem, nie zaczynaja rozmow bez gwarancji 3.500 na reke, co jest kwota duzo wieksza, niz kwoty dotychczas placone komukolwiek w klubie.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#230
racja ale z drugiej strony zarząd oficjalnie zapowiedział walke o 2ga lige a do tego potrzebne są jednak środki piłkarskie ;d Co do Rogowskiego i Tego prawego obrońcy z Bałtyku Gdynia to wiem że to bdą wzmocnienia , ale przydałaby się taka mieszanka doświadczenia i młodości jak to było w Rybniku który jak to pamietamy jest już w 2 lidze i klepał Odre nawet na naszym boisku.A na temat odejścia Szepety coś wiesz? tak nagle w połowie tamtej rundy wyszła info że rozwiązał z nim klub kontrakt co raczej mnie zdziwiło bo wychodził na pewno dużo korzystniej niż jego zmiennicy na prawym skrzydle(Syldorf , Jaworski)

Re: Przed sezonem 2011/2012

#231
looz wyjasnijmy sobie 1, ja wiem ze nie jest latwo, ale... badzmy szczerzy jezeli nie stac nas na 2 lige to nie robmy ludzi w balonika ze stawiamy sobie za cel awans, niech wlodarze powiedza sorka ale w tym roku nei stac nas na awans i ja to zrozumiem, ale gdy slysze ze w tym roku cel jest jasny a widze ze poki co ludki odchodza z klubu a nei widze wzmocnien no to wybacz mam prawo sie obawiac tego sezonu to po 1, po 2 czlowieka stojacego z boku moze martwic fakt .... braku prezesa w klubie i moze (choc nie musi) to byc powod braku decyzji w kazdym temacie np w temacie kadry na przyszly sezon....

Re: Przed sezonem 2011/2012

#232
@Flow: Widocznie Zarzad uwaza, ze z takimi wzmocnieniami i w sytuacji w jakiej znajduje sie liga, ten awans zostanie wywalczony. Zreszta, klub jest w stanie podniesc pensje pilkarzom, ale nie do astronomicznych ktorych oczekuja, bo w takim wypadku musielibysmy miec 1ligowy budzet z 4ligowymi rywalami. O Szepecie nic nie wiem/nie pamietam.

@darek czaki: Co znaczy "nie stac nas na 2 lige"? Stac nas, nie stac nas na to, zeby miesiecznie wydawac na pilkarzy 70.000zl. Tyle mniej wiecej wydawal Ruch Zdzieszowice z tego co wiem, teraz nie maja 1.500zl na to, zeby zaplacic za transfer definitywny. Co do Prezesa, sprawa sie z roznych wzgledow przeciaga, ale nie zauwazylem zeby wplywalo to na brak decyzji. Z moich wiadomosci wynika, ze powodem sa problemy obiektywne, a nie bledy jakichs osob.

Sprawy na prawde sa latwe do zrozumienia. Wezmy za przyklad tablice z herbami Oderki. Oczywiscie, ze dla mnie to tez jest irytujace, ale jesli klub ma miesiecznie Xzl od sponsorow to musi ustalac sobie priorytety, a tablice zostaly przesuniete z realizacja na sierpien, kiedy wplyna kolejne pieniadze od sponsorow. Chyba ze cos sie zmieni (co zreszta nie jest wykluczone). Ponadto, nie o wszystkim przeciez mozna mowic, jesli trwaja rozmowy z kims kto moze zostac sponsorem z takim wkladem, ktory pozwoli mu figurowac na tablicy reklamowej na budynku klubu, to nikt nie wyda teraz pieniedzy na zmiane, jesli mialby to ponownie zmienic za tydzien czy dwa.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#235
goryl: Niewygodne dla kogo? Zostawie twoj post, niewygodny dla ciebie z pewnoscia, bo doskonale pokazuje poziom twojego intelektu.

darek czaki: Megaoptymizm??? W ktorym miejscu jestem "megaoptymista"? Nie mam pojecia czy awansujemy, mnie to po prostu mniej interesuje niz was.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#237
narzekacie :) dajcie pracować im w spokoju! Odnośnie Gany bo tylko jego mi jest szkoda, że odchodzi bo mógł wnieść coś. Pająk jak dla mnie może odejść jak chce więcej kasy, bo wg mnie swoja gra nie zasłużył na nią, bo więcej się od niego spodziewali pewnie wszyscy! Wszyscy oczekują awansu ale co nam po awansie jak po tym awansie będziemy mieli ZNOWU dług jak za holendra!! Bo naobiecują zawodnikom a później będą mieli problem z wywiązaniem się z umowy tak jak było za naszego "najlepszego" prezesa Guido (cholera wie jak to się pisze :D) Cierpliwości trochę jak LooZ napisał że będą na dniach transfery to będą wystarczy poczekać trochę!

Re: Przed sezonem 2011/2012

#238
LooZ^ pisze:@Flow: Widocznie Zarzad uwaza, ze z takimi wzmocnieniami i w sytuacji w jakiej znajduje sie liga, ten awans zostanie wywalczony. Zreszta, klub jest w stanie podniesc pensje pilkarzom, ale nie do astronomicznych ktorych oczekuja, bo w takim wypadku musielibysmy miec 1ligowy budzet z 4ligowymi rywalami. O Szepecie nic nie wiem/nie pamietam.

@darek czaki: Co znaczy "nie stac nas na 2 lige"? Stac nas, nie stac nas na to, zeby miesiecznie wydawac na pilkarzy 70.000zl. Tyle mniej wiecej wydawal Ruch Zdzieszowice z tego co wiem, teraz nie maja 1.500zl na to, zeby zaplacic za transfer definitywny. Co do Prezesa, sprawa sie z roznych wzgledow przeciaga, ale nie zauwazylem zeby wplywalo to na brak decyzji. Z moich wiadomosci wynika, ze powodem sa problemy obiektywne, a nie bledy jakichs osob.

Sprawy na prawde sa latwe do zrozumienia. Wezmy za przyklad tablice z herbami Oderki. Oczywiscie, ze dla mnie to tez jest irytujace, ale jesli klub ma miesiecznie Xzl od sponsorow to musi ustalac sobie priorytety, a tablice zostaly przesuniete z realizacja na sierpien, kiedy wplyna kolejne pieniadze od sponsorow. Chyba ze cos sie zmieni (co zreszta nie jest wykluczone). Ponadto, nie o wszystkim przeciez mozna mowic, jesli trwaja rozmowy z kims kto moze zostac sponsorem z takim wkladem, ktory pozwoli mu figurowac na tablicy reklamowej na budynku klubu, to nikt nie wyda teraz pieniedzy na zmiane, jesli mialby to ponownie zmienic za tydzien czy dwa.
LooZ^ czy Ty chlopie wiesz co wypisujesz ? Chyba sie juz sam w tym pogubiles. Zarzucales mi ze sie czesto ha po stokroc powtarzam a teraz te brednie co wypisujesz nie da sie juz czytac i na wszystko masz odpowiedz ?! Kto mowil ze mamy dwa lata na awans ????? Kto uspokajal ze pilkarze musza sie zgrac i zrozumiec koncepcje trenera itp.Po co sprowadzani byli Gana zgrywany z zespolem Syldorf itd. A jasnym bylo jak slonce ( tylko nie dla ciebie ) ze w razie braku awansu problemy beda sie nam nawarstwiac lawinowo. A teraz trudno juz z kasa na plakaty pilkarze chca wiecej zarabiac niz w poprzednim sezonie, dalej pilkarzy nam podbieraja, doswiadczeni odchodza a na ich miejsce nie pozyskujemy innych uksztaltowanych ? Sztab szkoleniowy ocenia ???? Jak ocenil przydatnosc pilkarzy w poprzednim sezonie ? Brak awansu byl blamazem na cala Polske o czym mieszkajac w Opolu i czytajac fachowe dzieniki sportowe jak i opinie kibicow w innych klubach miales okazje chyba zapoznac sie z nimi. Przeciez nie moze byc inaczej jak masz na wszystko jasna odpowiedz tylko nic z tego sensownego nie wynika.
C...j z koszulkami i najpierw AWANS nawet w podkoszulkach i dziurawych getrach a potem stroic sie do kosciola i zele na wlosy. Czy kibice chodza na mecze ogladac nieporadnosc pilkarzy w nowych koszulkach ( ostatnie mecze po 300 ) czy chca zobaczyc walczace tygrysy w podartych rekawkach ?? Co jest wazniejsze dla kibicow. Kasa na maxa winna isc na droge do awansu.Jestesmy od kibicowania jak i od mowienia o tym co idzie w zlym kierunku. Jak tego nie zrozumiales to znowu daje sobie przerwe na pare tyg z moimi wypocinami a Ty dalej pouczaj wszystkich bez opamietania.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#239
do BOBO : nie jasnowidz tylk0 realista od kilku dobrych lat, ciagle slysze od nastepnych zarzadow tych samych deklaracji bez zadnego pokrycia (finansowego i personalnego). wole uslyszec gorzka prawde o tym ze w tym momencie nas na awans nie stac a nei opowiadac bajki o celach druzyny, o awansie, itp... kazdy z nas co choc troszke ma ODRE w sercu dobrze wie jakie sa w tej chwili realia naszego klubu, i tu nie trzeba byc jasnowidzem zeby wiedziec co bedzie... obym sie pomylil, ale sczerze w to watpie bo widze sklad jaki jest przygotowany na awans...

do SNAJPER: fajnie ze ktos jescze widzi to co ja ;)))

Re: Przed sezonem 2011/2012

#241
Proponuję wszystkim niezadowolonym zapisanie się do Stowarzyszenia OKS Odra Opole i wystawienie własnych kandydatów do zarządu w następnych wyborach, po serii blamaży z których śmiać się z nas będzie cała kibicowska Polska. Jak widać po wpisach macie pomysły na rozwój klubu więc nic nie stoi na przeszkodzie zostać dobrym działaczem sportowym.

PS Ktoś czepiał się tablicy z nazwą Oderka a potem ktoś mówi chuj z nowymi strojami. Zdecydujcie się bo skoro tablica jest problemem to co będzie się działo jak piłkarze wyjdą na boisko z herbem Oderki.
Nie, nie chcemy was tu!
To nasz kraj!
Nie nie chcemy was tu!
I nie cofniemy się!

Re: Przed sezonem 2011/2012

#242
Pierdoląc serdecznie to co piszecie o przygotowaniach i piłkarzach bo mam to w dupie, razem z tym awansem , ot piłka jakoś mnie nie bawi ;) Pozwolę sobie na kilka słów, nt. powstającej (nie tylko w tym temacie) spiskowej teorii dziejów. Oto najnowszy przykład:
Mr. Smith pisze:Snajper nie zapominaj, że na tym forum racja jest tylko jedna. Inne są niedopuszczalne. Na każdy kontrargument czy fakt spółdzielnia i tak ci zarzuci że marudzisz, czy że nie chce im sie już tego czytać, potem posta skasuje lub postraszy banem.
Oby mój post nie był dowodem, że racja jest tylko jedna. Równocześnie moja wypowiedź nie jest adresowana do użytkownika Mr. Smith, ale do wszystkich którzy podobne mają zdanie nt. forum.

Ad meritum. Czy 10 stron nieustannej dyskusji w tym temacie na prawdę jest dowodem na "jedną rację na forum"? Wg. mnie każdy ma prawo się wypowiedzieć, także LooZ choć jest adminem tego forum. To, że on się zna na biznesie, a nie na piłce i w ten sposób patrzy na klub, jako na sprawny podmiot biznesowy, a mniej jako na sprawny zespół sportowy, to osobna kwestia, ale czemu mu tego zabraniać. LooZ czy ktoś tam ma inną opinię i jest o czym dyskutować. Może dlatego, że sobie wzajemnie nie wchodzicie w dupę, ten temat jest jednym z najciekawszych na tym forum? Na tym polega forum, że się dyskutuje i to, że admin ma inne zdanie niż jego interlokutorzy nie znaczy, że wprowadza cenzurę i "jest tylko jedna racja". Trochę wygląda mi to na dążenie do "jednej racji" poprzez eliminację racji LooZa.

Dalej mamy już tylko zarzuty, więc proszę pokazać, gdzie ktoś z administracji straszył banem, za merytoryczną wypowiedź! Ktoś pisał, że marudzicie. No i marudźcie. Kto Wam zabrania? Obruszacie się jakby napisał, że sprzedajecie na komendzie. Nawet LooZ zna przykłady sytuacji, kiedy marudzenie doprowadzało do dobrych zmian i także kibicowsko poprawiało naszą sytuację ;) Zwał to jak zwał. Nikt nikomu nie zabrania marudzić, Wasze narzekania za pośrednictwem forum trafiają do zarządu i to jest chyba najważniejsze (szczególnie jeśli zarząd się nimi przejmuje choć trochę). Co do usuwania postów to też było by miło jakbyście przedstawili przykłady, choć dyskusje i „marudzenie” w kilku tematach na kilka stron trochę zmniejszają moją w wiarę w taką istnienie takiej cenzury.

A teraz słowem wyjaśnienia. Nie jestem stronnikiem LooZa w całej dyskusji, ale nie podobają mi się bezpodstawne zarzuty w stosunku do osób, które zapierdalają dla Odry, a jedyne co z tego mają to posądzenia pasujące komuś do „jednej racji”. Uważam, że bez montowania nowych tablic, stare „Oderkowe” można było bez kosztów symbolicznie wyjebać, ale pewnie nikt na to nie zwrócił uwagi w klubie i może po Waszych uwagach się to stanie. Uważam, że piłkarze w KAŻDEJ grupie wiekowej powinni mieć nowe stroje, z właściwym herbem! Uważam, że skład (po wzmocnieniach jakie przedstawił LooZ) ma szanse awansować do II ligi (tak obiektywnie to wielkich piłkarskich strat nie ma, może po za Ganą, który też nie jest niezastąpiony) bo mimo wszystko naprawdę nie wiele nam zabrakło (choć miejsce w lidze tego nie wskazuje), a zabrakło głównie ogrania i (przede wszystkim!) dyscypliny wśród piłkarzy, którzy zapominali czasem, że to jest Odra Opole i tu się umiera za klub! Że się nie pije przed meczami, ani po meczach przegranych (szczególnie jak się wyleciało po 20 minutach gry z boiska za czerwoną!), że oczekujemy zwycięstw nawet jak nie ma szans na awans, że braki w ambicji widoczne w ostatnich meczach nam się nie podobają! I to trzeba piłkarzom wbić do głowy. To jest 50% naszego sukcesu i szans na awans, w lidzie gdzie po za 2-3 drużynami nie ma charakternych drużyn i większość piłkarzy może mieć w dupie swoje wyniki. Uważam też, że skład ten bez poważnych wzmocnień i zwiększonych nakładów nie ma szans, na dobrą grę w II lidze. Uważam, że spekulowanie o wynikach na prawie miesiąc przed pierwszą kolejką jest jasnowidztwem, a nie ocenianiem tego co się dzieje w klubie i okolicach. Uważam, że od wyniku sportowego ważniejsze jest utrzymanie porządku w klubie. Uważam, że każdy z nas może wiele dla Odry zrobić, a nie robi tyle ile może, a zarzuca to osobom w klubie. Uważam, że zarząd powinien jak najszybciej wypowiedzieć się nt. zarzutów, czemu zapowiedziany wywiad powinien służyć i uważam, że powinien on dojść do skutku jak najszybciej, nawet przed wyborem, prezesa.
P.S. Przypominam, że rok temu w ramach „nie obiecywania i nie składania obietnic bez pokrycia” nikt nie zapowiadał awansu, a że prawie każdy z nas po wygranych z rolnikami w IV lidze wierzył mocno, że teraz też się samo wygra to niczyja wina.


Edit:
Zapomniałem. Forum jak wszytsko co związane z kibicowaniem na Odrze jest teraz kierowane przez JO. Jesteś niezadowolony z podejmowanych kroków, znasz lepsze wyjście. Wstąp do JO i kreuj wizerunek kibicowski Odry! Każdy z Was może to zrobić, a nawet powinien, bo tylko razem możemy być co raz lepsi!
Klęski to nasze doświadczenia w drodze do sukcesu, a nie meta naszych starań!

Obrany cel: WIELKA POLSKA NA WIEKI

Re: Przed sezonem 2011/2012

#244
Trochę wygląda mi to na dążenie do "jednej racji" poprzez eliminację racji LooZa.
Świetny żart.

Albert pisze:Dalej mamy już tylko zarzuty, więc proszę pokazać, gdzie ktoś z administracji straszył banem, za merytoryczną wypowiedź!
Problem jest taki że admin czy admini po swojemu definiują meteorytykę bo ta powinna mieć jeden odpowiedni kierunek. Nie będę teraz siedział godzinami i szukał, kto czyta forum wie że tak było. Kasowanie postów, sugerowanie bana czy zamakanie wątku Rozeff świadkiem bo sie też nie zgadzał z tymi działaniami.
Forum jest od tego by dyskutować nawet jeśli powielamy pewne sprawy ale jak komuś kończą sie argumenty to wpada admin i kasuje mi posta bo on zobaczył w nim link do GW, a on akurat prowadzi z nimi swoją wojenkę to ręce opadają. Mi się już odechciało w tej atmosferze pogaduszek.
Do reszty się nie odnoszę bo jedyne co krytykowałem to sztab szkoleniowy. Zdania nie zmieniłem a jak już Rogi ma do nas trafić to widze, że jest coraz gorzej. Dobrze ze choć o Tracz to była tylko plotka. Pozostaje tylko czekać na nieuniknione. Szkoda tylko że będzie to tak późno.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#245
ODRA OPOLE 1-1 MKS Kluczbork
Bramkę z główki strzela Tadziu, który cały mecz walczy, dużo biega i oddaje jeszcze kilka groźnych strzałów.
Głównie graliśmy składem w zeszłego sezonu, z "nowości" na plus Wróbel z Bełchatowa, Rogi też dość dobrze. Szwarga po raz kolejny nic nie pokazał, nie wiem co on jeszcze robi w klubie. Kumiec padaka.
Dość szybko musiał wejść Kantor (poza jednym złym rozpoczęciem gry zagrał poprawnie), bo wjechali w Rozmusa i chyba coś z nosem ma, zabrała go karetka. Pod koniec meczu również przymusowa zmiana na Brzozowskim. Oby nic poważnego im nie było.
Reszta z testowanych nie grała, to pewnie zagrają jutro z Otmuchowem.
Odra jest najważniejsza !

Re: Przed sezonem 2011/2012

#246
Mr. Smith pisze:Rozeff świadkiem bo sie też nie zgadzał z tymi działaniami.
Forum jest od tego by dyskutować nawet jeśli powielamy pewne sprawy ale jak komuś kończą sie argumenty to wpada admin i kasuje mi posta
nie powoływać mnie na świadka, bo zmienię zeznania:)
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Przed sezonem 2011/2012

#247
Nie będę wciąż powtarzać jednego i tego samego ale niepokoją mnie wypowiedzi członków JO ze awans jest sprawą drugorzędną. To komu kibicujemy Zarządowi??? Tamten obiecywał awans "jak się uda to już a jak nie to w przyszłym sezonie"to może teraz znowu poczekajmy ze dwa??? lata a potem znowu ze dwa itd bo władze sie będą zmieniać. a tu wgląda że trzeba przytakiwać władzom JO kupować jak najwięcej gadżetów[ inaczej mówiąc wspierać budzet JO}a jakakolwiek krytyka jest niedopuszczalna i nazywana'"marudzeniem"uznawana za spam i straszona banami. Mnie się wydawało że stowarzyszenie ma na celu jednoczenie kibiców działanie na chwałę ODRY a nie przytakiwanie zarządowi klubu że" jest dobrze, a będzie lepiej z czasem...."

Re: Przed sezonem 2011/2012

#248
Panie, czy to rozrozniasz cos takiego jak "JO", "czlonkowie JO", "zarzad JO" i np "LooZ^"? Bede mowil co mi sie bedzie podobac i nic tobie, snajperowi czy Mr. Smithowi do tego. Mowie W SWOIM IMIENIU i nikogo wiecej.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#249
siedzialem dzis na trybunie na sparingu z mks i mimochodem uslyszalem news : pajaczkowski dzis sie zegna z kubem. szepeta testowany w mks... znow ten mks... panowie dzialacze a moze wy jestesci edzialaczami mks-u??? teraz czekam na optymizm looz-a ze wszystko jest ok, a ja ci powiem ze nie jest OK , a moderatorzy tego forum w moim przekonaniu sa na etacie w klubie i maja dbac o dobra reklame zarzadu ;) teraz czekam na fale krytyki.... ;)

ps. zapomnialem zapytac jescze dlaczego w naszym klubie zarzad i trener zostawia swoich kolegow- drewniakow (lisowski) a pozbywa sie graczy ktorzy mogli by pomoc w awansie ;), tylko nie pisz mi looz ze lisu moze cos wniesc do zespolu chyba ze dobry humor kibicow ;)
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 lipca 2011, 18:02 przez darek czaki, łącznie zmieniany 1 raz.