Re: Przed sezonem 2011/2012

#179
Z oficjalnej:

"We wczorajszym sparingu z zespołem Śląska Wrocław ME zabrakło Bartłomieja Rewuckiego, który aktualnie trenuje z Ruchem Zdzieszowice. O naszego defensora zabiega były trener naszej jedenastki Andrzeja Polak, który widzi dla niego miejsce w swojej kadrze. Bartek jest dodatkowo piłkarzem, który jest w stanie wypełnić drugoligowy limit zawodników młodzieżowych. Zanim przywdzieje on nowe barwy kluby muszą dogadać się jaka będzie kwota jego wypożyczenia. Wstępna propozycja z Oleskiej już padła, teraz kolej na "Zdzichy"."

Pytanie brzmi... Czy my chcemy awansu? Bo jak narazie widze sama sprzedaz/wypozyczenie zawodników, zero wzmocnień. Ok, sparingi im wychodzą, grają fajną piłkę, ale nie ma zadnych konkretów. Nikt z testowanych zawodników (oficjalnie) nie ma podpisanego kontraktu.
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 lipca 2011, 13:11 przez oksiak, łącznie zmieniany 2 razy.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#180
no to zaczynamy sezon od kpin ze strony zarządu co do naszych ruchów kadrowych...przy takim trenerze musimy mieć lepszych piłkarzy jeśli chcemy awansu a patrząc na nas obecny skład to możemy o tym zapomnieć...Mam nadzieje że będę się mylił lub do naszej kadry dołączą jeszcze wartościowi zawodnicy jednocześnie nie osłabiając nas!

Re: Przed sezonem 2011/2012

#183
jancol: "Zaczynamy sezon"? Sorry, mamy 14.07, a nie 14.08, pomylily ci sie miesiace.

Negocjacje sa juz prowadzone z niektorymi, ale w zwiazku z sezonem urlopowym i astronomicznymi zadaniami niektorych, jeszcze chwile potrwaja.

Ja bym najchetniej widzial w druzynie: Krzysztof Słonecki, Paweł Słonecki, Szymon Gawlica, Krzysztof Meryk, Maciej Wolny (syn Dariusza Wolnego) i Mateusz Szwarga.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#185
oksiak pisze:Dokładnie, ale nie wiem czy jechales na ostatnie mecze wyjazdowe. Ostatni wyjazd i hmmm 10-12 samochodów? 50 osób na krzyż... Nie ma wyników, nie ma liczb! I NA DOBRE I NA ZŁE!!!
jechał bym nawet w 1 samochód, albo i sam :) Ja jestem cierpliwy i ciągle czekam, aż w końcu będą jakieś potwierdzone transfery i wolę sprawdzonego zawodnika porządnie niż jakiegoś pionka, któremu wyszedł 1 mecz. Odnośnie Szwargi to on chyba grał u nas w juniorach kiedyś ;] i na pewno jest bardziej związany z klubem niż jakiś tam piłkarz z ME z Górnika albo Śląska! a co za tym idzie bardziej mu zależy na dobru drużyny!

Re: Przed sezonem 2011/2012

#186
"We wczorajszym sparingu z zespołem Śląska Wrocław ME zabrakło Bartłomieja Rewuckiego, który aktualnie trenuje z Ruchem Zdzieszowice. O naszego defensora zabiega były trener naszej jedenastki Andrzeja Polak, który widzi dla niego miejsce w swojej kadrze. Bartek jest dodatkowo piłkarzem, który jest w stanie wypełnić drugoligowy limit zawodników młodzieżowych. Zanim przywdzieje on nowe barwy kluby muszą dogadać się jaka będzie kwota jego wypożyczenia. Wstępna propozycja z Oleskiej już padła, teraz kolej na "Zdzichy"."
Czyli to co mówił Polak, gdy odchodził z Odry (brak podbierania zawodników do Zdzichów) już nie obowiązuje?
Obrazek

Re: Przed sezonem 2011/2012

#189
oderkaopole'94 pisze:Niech nie sprzedają Rewuckiego ! Formę ma ,dobry zawodnik.
Czytać k... nie umiesz? Nikt Rewuckiego nie sprzedaje! Skoro zawodnik chce isc do Zdzieszowic a z pewnych zrodel wiem ze jest napalony to niech idzie a przy okazji klub zarobi na wypozyczeniu.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#190
Jutro sparing z Tyskimi, a we wtorek dorzucili kolejny sparing z Kluczborkiem. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł, organizować przed sezonem tak dużo sparingów. Zimą było to samo, i potem w połowie sezonu chłopaki się wypalili.
Odra jest najważniejsza !

Re: Przed sezonem 2011/2012

#191
zielu pisze:Jutro sparing z Tyskimi, a we wtorek dorzucili kolejny sparing z Kluczborkiem. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł, organizować przed sezonem tak dużo sparingów. Zimą było to samo, i potem w połowie sezonu chłopaki się wypalili.
mocno wierzę w to że pan Trener i sztab szkoleniowy wiedzą co robią { fachowcy w końcu}i nie dadzą powodów do krytyki i narzekań... czego sobie i Wam życzę Amen
Ja malkontent szczerze chciałbym odszczekać wszystkie moje niecne zarzuty..........
Tylko dajcie mi do tego powód......

Re: Przed sezonem 2011/2012

#192
Bobo pisze:
oderkaopole'94 pisze:Niech nie sprzedają Rewuckiego ! Formę ma ,dobry zawodnik.
Czytać k... nie umiesz? Nikt Rewuckiego nie sprzedaje! Skoro zawodnik chce isc do Zdzieszowic a z pewnych zrodel wiem ze jest napalony to niech idzie a przy okazji klub zarobi na wypozyczeniu.
szkoda ze nie jest napalony na Odre !

Re: Przed sezonem 2011/2012

#193
jedenastka pisze:Ciekawe,skąd wiesz ile zarabiał Kuba a ile Damian? Klubu nie stać ani na M.Tracza ani na M. Lachowskiego. W Oderce się nie przepłacało ale raczej niedopłacało. Sytuacja finansowa klubu jaka jest, było widać w końcowce sezonu jak zabrakło kibiców,nie było pieniędzy na ochronę. Może piłkarze Odry maja grać za darmo i awansować do drugiej ligi? Marzenie ściętej głowy!!!
fajnie ze wszystko jest takie czytelne tylko jakos nie podjeto krokow w celu zachecenia kibicow na Oleska. trener jak sie mial dobrze tak i sie ma. O Lasce nikt nie chce slyszec w Opolu. A Tracza szkoda bo ma pojecie o panowaniu nad pilka i potrafi zaqgrac dobrze w meczach na wyzszym szczeblu. Cos i pilkarzykom ( utalentowanym ) przestaje sie juz podobac w Opolu i Oderce. Widac Odra to tylko wielkie slowo dla WYBRANEJ rzeszy kibicow.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#194
pasibrzuch pisze:
Kris88 pisze:Poza Myszkowem niepewny startu w nowym sezonie jest Orzeł Babienica. Chodzą słuchy, że licencję Orła ma wykupić Skra Częstochowa. Ale co z tego będzie to trzeba poczekać.
Ganowicz wypowiedział się o odejściu z Odry.
"Działania prezesa Mariusza Gnoińskiego zmusiły mnie do odejścia. Gdy zimą przyszedłem do Opola, to prezes zobowiązał się do pewnych rzeczy, które nie zostały spełnione. Nie chodziło tylko o sprawy finansowe, a na przykład rozwój mojej osoby jako trenera którejś z grup juniorskich. Po prostu się sparzyłem"
"Trener Dariusz Kaniuka chciał, bym został, podobnie zresztą jak nowy zarząd, który starał się wszystkie sprawy z przeszłości wyprostować. Potrzebował jednak na to czasu, a ja go nie mam. Cóż, życzę Odrze wszystkiego najlepszego, bo Opole zdecydowanie zasługuje na coś więcej niż III liga. Zimą wracałem tu z myślą, że zrobimy awans. Nie udało się, może ktoś inny zdoła udźwignąć ten ciężar".
Gana!!!!Mam nadzieję że to przeczytacz . Przestań pierdolić o swoich nie spełnionych przez klub obietnicach. Żadnej kariery w klubach wyższej ligi nie zrobiłeś i nie zrobisz!!!
,a uważasz się za gwiazdę nie wiadomo jakiej klasy( czeka Barcelona i Real Madryt na gwiazdorów takich jak Ty,,,,, do prac porządkowych ......]
Jak coś obiecujesz to przynajmniej słowa dotrzymaj a nie wkręcaj się sianem........ a póki co wypierdalaj z Odry raz na zawsze!!!
Przynajmniej ja płakać za Tobą nie będę!!!!!
co miales na jezyku to powiedziales i tyle. Ale podobnie bylo z panem trenerem PoLakiem Andrzejem ...teraz chlop ktory powinien miec herb Odry na sercu postepuje tak samo. Mlodzi koledzy kibice nie rozumieja NIE MA WYNIKOW NIE MA KIBICOW NIE MA KASY to i nigdy nie bedzie czegos lepszego od pastwiskowych pojedynkow. Szkoda ze nie bylo chetnych na naszego trenera z wyzszej ligi i za lepsza kase. Ot szczescie takie.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#195
jancol pisze:no to zaczynamy sezon od kpin ze strony zarządu co do naszych ruchów kadrowych...przy takim trenerze musimy mieć lepszych piłkarzy jeśli chcemy awansu a patrząc na nas obecny skład to możemy o tym zapomnieć...Mam nadzieje że będę się mylił lub do naszej kadry dołączą jeszcze wartościowi zawodnicy jednocześnie nie osłabiając nas!
Przelatuje sobie tak kluby z naszej ligi i mam nadzieje ze wiekszosc nie bedzie miala za co grac i wtedy bedzie nasz sezon. A powaznie to jeszcze mamy troszke czasu do pierwszego meczu. Za Gane i Bele bedzie mozna kogos zakontraktowac.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#197
LooZ^ pisze:jancol: "Zaczynamy sezon"? Sorry, mamy 14.07, a nie 14.08, pomylily ci sie miesiace.

Negocjacje sa juz prowadzone z niektorymi, ale w zwiazku z sezonem urlopowym i astronomicznymi zadaniami niektorych, jeszcze chwile potrwaja.

Ja bym najchetniej widzial w druzynie: Krzysztof Słonecki, Paweł Słonecki, Szymon Gawlica, Krzysztof Meryk, Maciej Wolny (syn Dariusza Wolnego) i Mateusz Szwarga.
LooZ^ w poprzednim sezonie tez byl taki spokojny,pewny i na wszystko mial odpowiedz.jak to sie skonczylo pamietamy. Mam nadzieje ze nie bedzie powtorki z rozrywki.
Trener chyba przeczyta Twoje typy i przemysli.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#199
snajper pisze:
LooZ^ pisze:jancol: "Zaczynamy sezon"? Sorry, mamy 14.07, a nie 14.08, pomylily ci sie miesiace.

Negocjacje sa juz prowadzone z niektorymi, ale w zwiazku z sezonem urlopowym i astronomicznymi zadaniami niektorych, jeszcze chwile potrwaja.

Ja bym najchetniej widzial w druzynie: Krzysztof Słonecki, Paweł Słonecki, Szymon Gawlica, Krzysztof Meryk, Maciej Wolny (syn Dariusza Wolnego) i Mateusz Szwarga.
LooZ^ w poprzednim sezonie tez byl taki spokojny,pewny i na wszystko mial odpowiedz.jak to sie skonczylo pamietamy. Mam nadzieje ze nie bedzie powtorki z rozrywki.
Trener chyba przeczyta Twoje typy i przemysli.
Ja jestem spokojny, bo dla mnie wynik sportowy ma znaczenie drugorzedne, ty mozesz sobie nawet wlosy z glowy rwac.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#200
LooZ^ pisze:Biedna ta Odra, biedna :( Bez watpienia juz widac upadek z cieplego domku gdzies w Stanach.
Pewnie masz racje dlatego przylatuje juz za pare tyg i chetnie pogladam mecze Odry z lawki. Moze bedzie to wygladac bardziej rozowo. Z drugiej strony mam taka nadzieje bo nie pamietam ostatnio kiedy bylem na meczu i Odra przegrala ( ostatnie cztery lata )
cron