Re: Przed sezonem 2011/2012

#151
WoytasOks pisze:Niech wyp... .pamiętam jego słowa jak przychodzil na wiosne ze chce zostac w opolu na dłużej . A trzeba wzmocnic kadre a nie osłabiać jesli chcemy awansować w tym sezonie . Naszczęście jest jeszcze brzozowski tez solidny obrońca i mógłby godnie zastąpić gane w obronie . W rundzie jesiennej grał nawet przyzwoicie.Jagieniaka bym wziął tez nienajgorszy obrońca w kluczborku był podzstawowym obrońcą.
Racja jak się składa jakąś deklarację to trzeba dotrzymać słowa albo... nic nie mówić, Gana w dupie ma Odrę idzie za sianem ( no nie mówcie że nie otrzymywał pensji), a jak jest taką gwiazdą niech idzie do Barcelony tam jego finansowe roszczenia będą zaspokojone a z Odry niech wyp....... raz na zawsze

Re: Przed sezonem 2011/2012

#153
LooZ^ pisze:W zwiazku z postawa starszych zawodnikow, w nowym sezonie z pewnoscia trener bedzie wiecej stawial na mlodych.
A starsi będą sobie siedzieli i poklaskiwali młodym.. chyba i ja podpiszę kontrakt jako ten " starszy"grać nie będę musiał, doradzać mogę, a jakiś tam grosik się przyda ha ha ha

Re: Przed sezonem 2011/2012

#155
pawel_OKS pisze:Myszków sie wycofał definitywnie? na ich stronie pisz że tak, a w terminarzu został uwzględniony.
Szukają pieniędzy na zamknięcie budżetu. Jeśli znajdą, to wystartują, ale najprawdopodobniej w okrojonym składzie.
Pojawiło się nazwisko Jagieniaka. Szczerze mówiąc (a właściwie pisząc), to jest to chyba jedyna osoba ze starej Odry obok Piotrka Plewni, którą bym jeszcze pooglądał na Oleskiej.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#157
Jakub Bella jest bardzo dobrym bramkarzem i powinien być pierwszym w Odrze Opole, był kapitanem ODERKI i wprowadzil wraz z W.Ścisłą , K.Golcem i D.Frankiem T.Lisińskim, nasz zespół do III Ligi.W roku 2009/10 jakoś nie było zbyt wielu zawodników[ grających w innych klubach] chętnych do gry w ODERCE Pozbycie się J.Belli to kolejny błąd trenera. Pierwszym było pozbycie sie w fatalny sposób króla strzelców IV Ligi W.Ścisły po pierwszej rundzie 2010/11. takich rzeczy się nie robi. Młodzi zawodnicy muszą widzieć ,że trener szanuje przywódców drużyny i dobrych zawodników. A może trener nie lubi niepokornych? Rozmus już chciał odejść z ODRY! J.Bella był z Odrą na dobre i na złe.Szkoda,że trener i klub niedocenili Twoich umiejętności . Klub inwestował w Ciebie a teraz mówi nie tylko dlatego .że nie ma w klubie pieniędzy Kuba dzięki za to co zrobiłeś dla klubu przez te wszystkie lata. mam nadzieję, że znajdziesz klub i trenera który postawi na ciebie i będziesz się nadal rozwijał jako bramkarz. przecież masz dopiero 28 lat.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#158
Z tym Scisłem to jaj sobie nie rób, IV liga to nie III jak sie okazało za wysokie progi dla niego. Nikt nie kwestionuje umiejętności Belli i z pewnością szybko znajdzie sobie nowy klub. W Oderce pan Kuba był bramkarzem rezerwowym, a zarabiał 3 razy więcej niż bramkarz numer 1 Rozmus. Myśląc tak jak ty to na Oleskiej grać powinni już Tracz i Lachowski - za zasługi dla Odry, ale jak widac w klubie ktos ma łeb na karku i przepłacac nie ma zamiaru.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#159
Bobo pisze:Z tym Scisłem to jaj sobie nie rób, IV liga to nie III jak sie okazało za wysokie progi dla niego. Nikt nie kwestionuje umiejętności Belli i z pewnością szybko znajdzie sobie nowy klub. W Oderce pan Kuba był bramkarzem rezerwowym, a zarabiał 3 razy więcej niż bramkarz numer 1 Rozmus. Myśląc tak jak ty to na Oleskiej grać powinni już Tracz i Lachowski - za zasługi dla Odry, ale jak widac w klubie ktos ma łeb na karku i przepłacac nie ma zamiaru.
Lachowski k.... za jakie zasługi?

Re: Przed sezonem 2011/2012

#160
jancol pisze:
Bobo pisze:Z tym Scisłem to jaj sobie nie rób, IV liga to nie III jak sie okazało za wysokie progi dla niego. Nikt nie kwestionuje umiejętności Belli i z pewnością szybko znajdzie sobie nowy klub. W Oderce pan Kuba był bramkarzem rezerwowym, a zarabiał 3 razy więcej niż bramkarz numer 1 Rozmus. Myśląc tak jak ty to na Oleskiej grać powinni już Tracz i Lachowski - za zasługi dla Odry, ale jak widac w klubie ktos ma łeb na karku i przepłacac nie ma zamiaru.
Lachowski k.... za jakie zasługi?
No faktycznie troche mnie poniosło ;-)

Re: Przed sezonem 2011/2012

#161
Ciekawe,skąd wiesz ile zarabiał Kuba a ile Damian? Klubu nie stać ani na M.Tracza ani na M. Lachowskiego. W Oderce się nie przepłacało ale raczej niedopłacało. Sytuacja finansowa klubu jaka jest, było widać w końcowce sezonu jak zabrakło kibiców,nie było pieniędzy na ochronę. Może piłkarze Odry maja grać za darmo i awansować do drugiej ligi? Marzenie ściętej głowy!!!

Re: Przed sezonem 2011/2012

#162
A to jakas wielka tajemnica ile zarabiali? Pilkarze w Odrze tak dlugo jak pare osob w klubie ma cos do powiedzenia, beda zarabiali dokladnie tyle na ile stac budzet, ani grosza wiecej, nawet kosztem sukcesow sportowych. A jak sie komus nie podobaja te "niskie" pensje, to niech ida tam gdzie im obiecaja 3 razy wiecej i zaplaca 6 razy mniej. Dla przypomnienia, OZPNowi problemy finansowe zglosilo 6 klubow z naszej ligi, o Ruchu Z. i MKSie Kluczbork nie wspomne.

A o jakims dziwnym "braku pieniedzy" po prostu klamiesz. Klub nie ma wobec nikogo zadnych opoznionych zobowiazan.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#166
Według mnie teraz jakby mieli kogoś tam wrzucić to zrobiło by się za duże zamieszanie z terminarzami, i po prostu każdy zespół będzie pauzował w dzień w którym miał grać z Myszkowem. No ale zobaczymy co zadecydują w ŚZPN.
Odra jest najważniejsza !

Re: Przed sezonem 2011/2012

#167
Poza Myszkowem niepewny startu w nowym sezonie jest Orzeł Babienica. Chodzą słuchy, że licencję Orła ma wykupić Skra Częstochowa. Ale co z tego będzie to trzeba poczekać.
Ganowicz wypowiedział się o odejściu z Odry.
"Działania prezesa Mariusza Gnoińskiego zmusiły mnie do odejścia. Gdy zimą przyszedłem do Opola, to prezes zobowiązał się do pewnych rzeczy, które nie zostały spełnione. Nie chodziło tylko o sprawy finansowe, a na przykład rozwój mojej osoby jako trenera którejś z grup juniorskich. Po prostu się sparzyłem"
"Trener Dariusz Kaniuka chciał, bym został, podobnie zresztą jak nowy zarząd, który starał się wszystkie sprawy z przeszłości wyprostować. Potrzebował jednak na to czasu, a ja go nie mam. Cóż, życzę Odrze wszystkiego najlepszego, bo Opole zdecydowanie zasługuje na coś więcej niż III liga. Zimą wracałem tu z myślą, że zrobimy awans. Nie udało się, może ktoś inny zdoła udźwignąć ten ciężar".

Re: Przed sezonem 2011/2012

#170
Kris88 pisze:Poza Myszkowem niepewny startu w nowym sezonie jest Orzeł Babienica. Chodzą słuchy, że licencję Orła ma wykupić Skra Częstochowa. Ale co z tego będzie to trzeba poczekać.
Ganowicz wypowiedział się o odejściu z Odry.
"Działania prezesa Mariusza Gnoińskiego zmusiły mnie do odejścia. Gdy zimą przyszedłem do Opola, to prezes zobowiązał się do pewnych rzeczy, które nie zostały spełnione. Nie chodziło tylko o sprawy finansowe, a na przykład rozwój mojej osoby jako trenera którejś z grup juniorskich. Po prostu się sparzyłem"
"Trener Dariusz Kaniuka chciał, bym został, podobnie zresztą jak nowy zarząd, który starał się wszystkie sprawy z przeszłości wyprostować. Potrzebował jednak na to czasu, a ja go nie mam. Cóż, życzę Odrze wszystkiego najlepszego, bo Opole zdecydowanie zasługuje na coś więcej niż III liga. Zimą wracałem tu z myślą, że zrobimy awans. Nie udało się, może ktoś inny zdoła udźwignąć ten ciężar".
Gana!!!!Mam nadzieję że to przeczytacz . Przestań pierdolić o swoich nie spełnionych przez klub obietnicach. Żadnej kariery w klubach wyższej ligi nie zrobiłeś i nie zrobisz!!!
,a uważasz się za gwiazdę nie wiadomo jakiej klasy( czeka Barcelona i Real Madryt na gwiazdorów takich jak Ty,,,,, do prac porządkowych ......]
Jak coś obiecujesz to przynajmniej słowa dotrzymaj a nie wkręcaj się sianem........ a póki co wypierdalaj z Odry raz na zawsze!!!
Przynajmniej ja płakać za Tobą nie będę!!!!!
Ostatnio zmieniony środa, 13 lipca 2011, 20:14 przez pasibrzuch, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Przed sezonem 2011/2012

#171
Odra Opole - Śląsk Wrocław (ME) 2-1 (2-1)
Bramki Odra: Surowiak (28. karny), Tyc (34.)
Odra: Rozmus - Kowalczyk, Brzozowski, Surowiak, Pajączkowski - Meryk (OKS Olesno), Sikorski, Deja, Wolny (Piotrówka) - Szwarga (Orzeł Ząbkowice), Tyc. Ponadto grali: Kantor, Domański (z juniorów), P. Słonecki (Lechia Dzierżoniów), Lisiński, Wróbel (GKS Bełchatów - ME), Ploch (Górnik Zabrze - juniorzy), Job, Kumiec, Franek, Rogowski (Ruch Zdzieszowice), Setla, Mazur (Pogoń Prudnik). Trener Dariusz Kaniuka.
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !
Żałować możemy tylko tego że jedno życie mamy, aby oddać je za Odrę i Ojczyznę

Re: Przed sezonem 2011/2012

#172
Michał Filipowicz nie zagra w przyszłym sezonie w Zagłębiu Sosnowiec. Zawodnik w Sosnowcu przebywał od rundy wiosennej sezonu 2008/09, umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

25-letni Filipowicz w minionym sezonie zagrał w 28 meczach II ligi i strzelił siedem bramek. Nie wiadomo jeszcze, gdzie zagra w nowym sezonie.
W Odrze grał nieźle a skoro jest bez klubu to powinniśmy to wykorzystać!

Re: Przed sezonem 2011/2012

#174
zielu pisze:Pasibrzuch chyba Cię poniosło trochę. Skoro pracodawca nie wywiązuje się z obietnicy wobec pracownika, to ten ma nic nie robić?
Przecież sam pisze że chcieli niedociągnięcia "wyprostować", ale "Gwiazda" się obraziła, życzę mu oszałamiającej kariery piłkarskiej....pa
cron