Odra Opole - Start Bogdanowice

#1
"W związku z renowacją (murawy) klub wystąpił do Wydziału Gier OZPN o zmianę miejsca najbliższego meczu niebiesko-czerwonych (1 czerwca, środa) ze Startem Bogdanowice, które miałoby się odbyć w Centrum Sportu i tydzień później."

Nietrudno się domyśleć o co chodzi: o pieniądze. Będzie taniej. Tylko czy to jedyne co ma znaczenie? Czy karą dla kibiców, głównie tych nielicznych, którzy pozostali na stadionie, ma być wywózka piłkarzy na LIGOWY mecz na krańce Opola?

Czy przy kupnie karnetu na cały sezon na stadion przy ul. Oleskiej nie mamy prawa oczekiwać, że mecze odbędą się przy ul. Oleskiej? Na NASZYM stadionie? Zwłaszcza, że nie jest on zamknięty ani spalony.

Jestem zażenowany. Niska frekwencja w ostatnich meczach to porażka klubu (może się to zdarzyć), bo jak wiadomo to wyniki "robią" widownię - ale takie ruchy to dla mnie już po prostu kompromitacja. Nie wiemy jak przyciągnąć kibiców, to zagramy na boisku treningowym. Może jeszcze przed południem zagrajmy, będzie mniej kibiców i może mniejsza opłata za ochronę...

Przypuszczam, że najlepiej by było w ogóle meczu nie rozegrać. Nie ma wtedy opłaty za sędziów, nie trzeba płacić za wodę. Myślę, że można by coś jeszcze dodatkowo oszczędzić. A przecież i tak nie awansowaliśmy i nie ma już po co grać...

I niezależnie od tego jakie padną "bardzo ważne powody" "wystąpienia o zmianę miejsca i pory rozegrania meczu", jak dla mnie nic się nie zmienia: PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW, a ODRA OPOLE GRA PRZY OLESKIEJ.
TYLKO ODRA OKS!

Re: Odra Opole - Start Bogdanowice

#8
goryl pisze:Strach przed frekfencja w postaci 200 osob i tlumaczeniem sie za pare miesiecy przed Ryskiem.Z. z braku awansu,200 osob i prosba o dotacje.Faktycznie lepiej zagrac na Polnocnej,zawsze mozna zwalic,ze kibice nie chca chodzic na Polnocna i takie ble ble
Zapomnialeś jeszcze dopisać, wiec zrobie to za ciebie: "Po co komu ten klub, zamknać i tyle!", może być?

Re: Odra Opole - Start Bogdanowice

#10
Takie przenoszenie to kompletny brak szacunku dla Najwierniejszych. Ja mam karnet na Oleską, a nie na Północną a na Oleskiej policja czy inne służby nie zabroniły rozgrywać meczy. Nie dośc że nie ma awansu, nie ma piłkarskich emocji to jeszcze przez to przenosi mi się mecze na jakieś piłkarskie zadupie. A dotacja z miasta jest miedzy innymi po to by grac w Opolu na Oleskiej a nie tam gdzie taniej bo sie niedługo okaże, że taniej bedzie wynajmować obiekt w Czarnowąsach czy Dobrzeniu.
W pierwszej chwili pomyślałem, że mamy 1 kwietnia.

Naturalnym jest ze kluby sie przenoszą na nowo wybudowane piękne stadiony. Nas to jednak długo nie będzie tyczyć. Jeśli klub przenosi mecze na jakieś boiska treningowe, robi to tylko dlatego, że na mecze przychodzi mało kibiców to jest ciekawy sygnał dla tych co przydzielają dotacje.

Re: Odra Opole - Start Bogdanowice

#13
Mr. Smith pisze:Czyli jakbyśmy grali teraz o awans to też na Północnej bo trzeba płytę naprawiać nagle? Hehe... ja Cie proszę.. najpierw klub pierdolnął babola, a teraz jeszcze robi z kibiców wariatów.
Ale o awans nie gramy, wiec moment na porzadki chyba jest wlasciwy. Na Oleskiej mozna grac na okrojonych trybunach, byl zreszta taki mecz bodajze z Czarnowasami rok temu. Z kibicow wariatow robi Donald Tusk, a nie klub ;-) Niema powodow zeby bylo inaczej niz pisze LooZ.

Re: Odra Opole - Start Bogdanowice

#14
Bobo pisze:
Mr. Smith pisze:Czyli jakbyśmy grali teraz o awans to też na Północnej bo trzeba płytę naprawiać nagle? Hehe... ja Cie proszę.. najpierw klub pierdolnął babola, a teraz jeszcze robi z kibiców wariatów.
Ale o awans nie gramy, wiec moment na porzadki chyba jest wlasciwy. Na Oleskiej mozna grac na okrojonych trybunach, byl zreszta taki mecz bodajze z Czarnowasami rok temu. Z kibicow wariatow robi Donald Tusk, a nie klub ;-) Niema powodow zeby bylo inaczej niz pisze LooZ.
A dlaczego nie gramy o awans ???

Re: Odra Opole - Start Bogdanowice

#15
goryl pisze:Strach przed frekfencja w postaci 200 osob i tlumaczeniem sie za pare miesiecy przed Ryskiem.Z. z braku awansu,200 osob i prosba o dotacje.Faktycznie lepiej zagrac na Polnocnej,zawsze mozna zwalic,ze kibice nie chca chodzic na Polnocna i takie ble ble
Przewidzialem to juz miesiace wczesniej. Teraz nalezalo by zapytac wszystkich pyszczkow kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy. Zagrajmy w Dobrzeniu na stadionie Toru w celu propagowania Oderki albo w Nysie. Przeraza mnie perspektywa prosby o kolejna dotacje z Ratusza. Znowu WSZYSCY beda musieli sie pogimnastykowac i poglowkowac ( Zarzad i Kibice ) jak przekonac Hamulcowych. " Jak sobie poscielisz tak sie wyspisz ". Kurna niech juz sie ten sezon skonczy i ruszajmy z nowymi nadziejami. Generalnie w mijajacym sezonie nie mielismy duzo powodow do radosci. Moze jedynie cudowna wygrana w koncowce jesieni i gol w stylu Hajty z wlasnej polowy boiska.

Re: Odra Opole - Start Bogdanowice

#16
Bobo pisze:
Mr. Smith pisze:Czyli jakbyśmy grali teraz o awans to też na Północnej bo trzeba płytę naprawiać nagle? Hehe... ja Cie proszę.. najpierw klub pierdolnął babola, a teraz jeszcze robi z kibiców wariatów.
Ale o awans nie gramy, wiec moment na porzadki chyba jest wlasciwy. Na Oleskiej mozna grac na okrojonych trybunach, byl zreszta taki mecz bodajze z Czarnowasami rok temu. Z kibicow wariatow robi Donald Tusk, a nie klub ;-) Niema powodow zeby bylo inaczej niz pisze LooZ.
Niewłaściwy bo klub mi sprzedał karnet na mecze rozgrywane przy Oleskiej a kolejka ligowa trwa dalej. Takie myślenie jest rodem z czasów komuny kiedy to bardzie opłacało się robić remanent lub remont bo i tak nie było czym handlować. Nie trudno sie domyślić o co chodzi jeśli mamy taką frekwencją jaką mamy nie opłaca sie organizować meczu przy Oleskiej. Z tymi porządkami to bujda na wątłych resorach bo jakoś dziwnie po tej całej niezbędnej renowacji Wiking właśnie tuż po niej rozgrywa swoje spotkania na Oleskiej więc jak na dłoni widać kto tu "nadinterpretuje". Proszę wiec was skończcie z tym mydleniem ludziom oczu!

Re: Odra Opole - Start Bogdanowice

#17
Mr. Smith pisze:
Bobo pisze:
Mr. Smith pisze:Czyli jakbyśmy grali teraz o awans to też na Północnej bo trzeba płytę naprawiać nagle? Hehe... ja Cie proszę.. najpierw klub pierdolnął babola, a teraz jeszcze robi z kibiców wariatów.
Ale o awans nie gramy, wiec moment na porzadki chyba jest wlasciwy. Na Oleskiej mozna grac na okrojonych trybunach, byl zreszta taki mecz bodajze z Czarnowasami rok temu. Z kibicow wariatow robi Donald Tusk, a nie klub ;-) Niema powodow zeby bylo inaczej niz pisze LooZ.
Niewłaściwy bo klub mi sprzedał karnet na mecze rozgrywane przy Oleskiej a kolejka ligowa trwa dalej. Takie myślenie jest rodem z czasów komuny kiedy to bardzie opłacało się robić remanent lub remont bo i tak nie było czym handlować. Nie trudno sie domyślić o co chodzi jeśli mamy taką frekwencją jaką mamy nie opłaca sie organizować meczu przy Oleskiej. Z tymi porządkami to bujda na wątłych resorach bo jakoś dziwnie po tej całej niezbędnej renowacji Wiking właśnie tuż po niej rozgrywa swoje spotkania na Oleskiej więc jak na dłoni widać kto tu "nadinterpretuje". Proszę wiec was skończcie z tym mydleniem ludziom oczu!
Dobra mina do chujowej gry.

Re: Odra Opole - Start Bogdanowice

#19
Przewidzialem to juz miesiace wczesniej. Teraz nalezalo by zapytac wszystkich pyszczkow kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy. Zagrajmy w Dobrzeniu na stadionie Toru w celu propagowania Oderki albo w Nysie. Przeraza mnie perspektywa prosby o kolejna dotacje z Ratusza. Znowu WSZYSCY beda musieli sie pogimnastykowac i poglowkowac ( Zarzad i Kibice ) jak przekonac Hamulcowych. " Jak sobie poscielisz tak sie wyspisz ". Kurna niech juz sie ten sezon skonczy i ruszajmy z nowymi nadziejami. Generalnie w mijajacym sezonie nie mielismy duzo powodow do radosci. Moze jedynie cudowna wygrana w koncowce jesieni i gol w stylu Hajty z wlasnej polowy boiska.
Z Dobrzeniem będziemy grać w przyszłym sezonie. Propagować Odrę możemy w KUP. Tam jest A-klasa a boisko i zaplecze mają lepsze niż w Opolu.
cron