Re: Odra Opole - Victoria Chróścice (7 maja, sobota, 19:30)

#27
W sumie do stylu to można już przywyknąć, w tym sezonie na palcach jednej ręki można policzyć mecze, w których nasi zawodnicy grali z polotem, fantazja i strzelali bramki. Co jak co, ale Odre i Victorie dzieli kilkanaście zespołów, a w drugiej połowie zdominowali nas niczym Row. Kontratak w naszym wykonaniu to jest jakieś nieporozumienie, idzie piłka do przodu i wygląda to tak Setla po nią biegnie a 9 zawodników stoi na linii środkowej i nie wiem czekają chyba aż sam przejdzie poł boiska podrzuci sobie piłkę i strzeli z przewrotki. Z obecną grą w 2 lidze cieżko byłoby nam się nawet utrzymać, ale za rok w 3 lidze też nie będzie kolorowo, więc trzeba wzmocnić skład i gryźć trawę od pierwszej do ostatniej kolejki ku chwalę WIELKIEJ ODRY !

Re: Odra Opole - Victoria Chróścice (7 maja, sobota, 19:30)

#32
zielu gdybysmy awansowali w tym sezonie, na meczach w wyzszej klasie przychodzilo by po 3 tys ludzi moze i wiecej teraz entuzjazm opada i pikniki i nowicjusze drugi raz podziwiac skalniki moga juz nie przyjsc. To jest 4 liga ludzie ! mniej kibicow mniej kasy dla klubu i brak nowych sponsorow. a mozna bylo inaczej.w tym biznesie trzeba miec jaja. Opole zasluguje na wyzsza klase. moze w przyszlym roku bedfzie lepiej. ale jakie mamy przeslanki ku temu zeby tak bylo. mozesz mi napisac. pozdro

Re: Odra Opole - Victoria Chróścice (7 maja, sobota, 19:30)

#33
snajper pisze:zielu gdybysmy awansowali w tym sezonie, na meczach w wyzszej klasie przychodzilo by po 3 tys ludzi moze i wiecej teraz entuzjazm opada i pikniki i nowicjusze drugi raz podziwiac skalniki moga juz nie przyjsc. To jest 4 liga ludzie ! mniej kibicow mniej kasy dla klubu i brak nowych sponsorow. a mozna bylo inaczej.w tym biznesie trzeba miec jaja. Opole zasluguje na wyzsza klase. moze w przyszlym roku bedfzie lepiej. ale jakie mamy przeslanki ku temu zeby tak bylo. mozesz mi napisac. pozdro
Snajper ile jeszcze napiszesz postow o tym samym, narzekasz i narzekasz, tez mnie wiele rzeczy wkurwia, tez mi sie wiele nie podoba, tez bym chcial awans w tym roku itd. Zalozenie przed sezonem bylo jednak takie, ze mamy na awans 2 lata, spokojnie zarzadzac druzyna, nie przeplacac pilkarzy, zeby klub znowu nie zaczal byc zadluzony. Sytuacja finansowa jest dobra, awansowac w tym roku sie nie udalo, trudno kurwa no stalo, pojezdze jeszcze rok na te zasrane wioski.
3 tys osob to by przychodzilo jakby cos druzyna grala, mamy mlody sklad, paru zawodnikow jeszcze musi sie ograc, jakies 2/3 wzmocnienia, i za rok zrobimy sobie pewny awans, oraz bedziemy gotowi sportowo na 2 lige. Z ktorej odrazu nie spadniemy. Tylko z kazdym rokiem bedziemy isc do przodu, a nie przez niepotrzebny pospiech, pozniej trzeba bedzie sie cofac.

Re: Odra Opole - Victoria Chróścice (7 maja, sobota, 19:30)

#35
Ale dlaczego twierdzisz, że z D. Kaniuką sukcesu nie będzie ? Może to nie jest trener z najwyższej półki ale ma charakter !!! Dobrej drużyny nie da się zbudować w jeden sezon !!! niestety ale na to potrzeba czasu !!! pOzDRAwiam
Powiewa flaga gdy wiatr się zerwie,
a na tej fladze jest biel i czerwień,
czerwień to krew , biel - serce czyste,
Piękne są nasze Barwy Ojczyste...

Re: Odra Opole - Victoria Chróścice (7 maja, sobota, 19:30)

#36
Piekni i mlodzi !
Do tych kibicow ktorzy chodza na mecze a nie wiedza ile lat maja pilkarze ich ulubionej druzyny.
Podstawowi :
Ganowicz 30
Lisinski 30
Michniewicz 34
Surowiak 29
Majer 22
Kowalczyk 21
Pajaczkowski 32
Szepeta 29
Bednarski 22
Sikorski 25
Franek 27
Syldorf 24
Jaworski 25
Borowiec 24
Deja 20
Rewucki 20
Tyc 28
plus dwoch bramkarzy mlodszy i starszy
Ilu z nich ma jeszcze czas na lepsza gre bo sa mlodzi ? Czterech pieciu ?
Nie czepiam sie i mam to juz w dupie. Ale dla chetnych polecam sprawdzic sobie jacy " starzy " graja w innych klubach. Srednia wieku w Oderce jest wysoka.I Nie w wieku pilkarzy jest problem lecz w przygotowaniu

Re: Odra Opole - Victoria Chróścice (7 maja, sobota, 19:30)

#40
O bramkarzach napisalem ! ale ta pozycja jest jak zycie sapera i musimy jeszcze troszke poczekac z ocena naszego mlodego talentu. Natomiast Pan Setla mial byc rodzynkiem o ktorym mialem napisac na koncu i jakos mi wymknelo sie ( b.duzo starych ) za co przepraszam. mialem napisac jedna jaskolka wiosny nie czyni. Ale juz milcze i czekam na nowy sezon. Pelen............optymizmu ? nie - raczej obawy. Nic innego juz zrobic nie moge wiec basta. Pozdrawiam wszystkich Tych ktorzy kochaja ten klub od lat i na dlugie lata i wierza ze swiatlosc rozglos slawa i potega powroca jeszcze na stadion Odry.oby jak najszybciej. nie wiem tylko czy na Oleska czy juz na nowe miejsce gdzie powstanie piekny stadion i gdy ujrze jak trenera Kaniuke bedziemy wyrzucac do gory na rekach i polewac woda z lodem prosto z beczki ze lzami w oczach i caly stadion bedzie ryczal Darek Kaniuka do piet nie dorasta mu nawet Okuka ! Trele morele Kaniuka ogra warszawskie cwele !
Tym optymistycznym akcentem koncze tamat trenera - chyba ze ktos mnie bedzie prowokowal i zadawal pytania na jego temat.
Do zobaczenia na stadionie w sierpniu i wrzesniu. Lepsze Start Gracze niz Wyscig Sracze. Odro Ty musisz ta lige dla nas wygrac .
Wygramy wygramy wygramy Chroscice pokonamy. OOOOOOOdro klubie Ty nasz. Do boju do boju do boju OKS !!! Malymi kroczkami ale do celu. Po kolejnym drinku znow zarazilem sie Waszym optymizmem ale co bedzie jak jutro bede sober ? Eee nie mysle o tym.
Hej bracia N-Cz
cron