Re: MKS Myszków - Odra Opole 02.04.2011

#32
Surowy jest jeszcze kontuzjowany. Z tego co wiem, to trener wyznaje zasadae, ze bramkarz broni do pierwszego bledu. W Czestochowie zremisowalismy przez Rozmusa, a z Piotrowka Bella popelnial bledy i slabo sie zaprezentowal, stad pewnie zmiana na Rozmusa, ktory tym razem zachowal czyste konto wiec pewnie bedzie bronil w nastepnym meczu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: MKS Myszków - Odra Opole 02.04.2011

#34
Flow pisze:zajebiście ;d teraz mamy tyle punktów ile żabnica ale lepsze staty w bramkach wiec mamy 3cie miejsce ;d 1 pkt do bksu ;D z tygodnia na tydzien coraz bardziej wierze w 2 ligą! OKS!
Co Ty w tym widzisz zajebistego?
Zajebiście to by bylo gdybyśmy mieli tyle punktow co ROW i mecz z nimi u siebie.. ale do tego daleka droga...{praktycznie to niemożliwe}
Czy będziemy mieć drugie czy dziesiąte miejsce to nic nie zmieni , bo awansuje tylko jedna drużyna!

Re: MKS Myszków - Odra Opole 02.04.2011

#37
Bronek_OKS pisze:BKS-u wcale bym nie skreślał bo po pierwsze są przed nami a po drugie to my tym razem gramy u nich, na ich terenie i w ogóle nie widzę powodu by mecz z nami odpuścili. Grać swoje liczyć na potknięcia innych, to wszystko co możemy i AŻ możemy zrobić.
Bielsko nie chce miec 2 druzyny w wysokiej lidze piłkarskiej BKS, podobnie jak Zabnica co roku ma pierwsza runde dobra, druga zdecydowanie gorsza.
Oczywiscie Nam raczej meczu nie odpuszcza, juz prędzej Rybnikowi.

Re: MKS Myszków - Odra Opole 02.04.2011

#39
pasibrzuch pisze:
Flow pisze:zajebiście ;d teraz mamy tyle punktów ile żabnica ale lepsze staty w bramkach wiec mamy 3cie miejsce ;d 1 pkt do bksu ;D z tygodnia na tydzien coraz bardziej wierze w 2 ligą! OKS!
Co Ty w tym widzisz zajebistego?
to że pniemy sie w góre i nie tracimy głupio punktów gramy dużo bardziej konsekwentnie niż w rundzie jesiennej którą drużyna zjebała.Row ma sporo meczów na wyjeździe z dobrymi zespołami a wystarczy skminić tabele zeby zobaczyć jak idzie im na wyjazdach a w tym jest nasza szansa.Twój pesymizm poraża masz racje lepiej po wygranej wrócić do mieszkania i myśleć 'ja pierdole i tak zero szans na awans'

Re: MKS Myszków - Odra Opole 02.04.2011

#40
Flow pisze:
pasibrzuch pisze:
Flow pisze:zajebiście ;d teraz mamy tyle punktów ile żabnica ale lepsze staty w bramkach wiec mamy 3cie miejsce ;d 1 pkt do bksu ;D z tygodnia na tydzien coraz bardziej wierze w 2 ligą! OKS!
Co Ty w tym widzisz zajebistego?
to że pniemy sie w góre i nie tracimy głupio punktów gramy dużo bardziej konsekwentnie niż w rundzie jesiennej którą drużyna zjebała.Row ma sporo meczów na wyjeździe z dobrymi zespołami a wystarczy skminić tabele zeby zobaczyć jak idzie im na wyjazdach a w tym jest nasza szansa.Twój pesymizm poraża masz racje lepiej po wygranej wrócić do mieszkania i myśleć 'ja pierdole i tak zero szans na awans'
Po części się z Tobą zgadzam ,ale ja wolę się miło rozczarować niż wpadać w hurra optymizm i.... dostać kubeł zimnej wody.... a już tak bywało.No a swoją drogą mocno wierzę w awans, dopóki piłka w grze.... Pozdrawiam
cron