Re: Victoria Cz-wa - Odra Opole 19.03.2011

#3
wyniku tutaj nie typujemy. jest odpowiedni dział na to, kto chce prowadzić lige typerów założy tam temat i typujemy.
tutaj jedynie aspekt piłkarski.

żeby nie odbiegać od tematu myślę, że chłopaki wiedzą o co grają i przy naszym wsparciu i chęci rewanżu za pechową porażkę w Opolu spokojnie wygrają :)
Odra jest najważniejsza !

Re: Victoria Cz-wa - Odra Opole 19.03.2011

#4
Tak, faktycznie od wyników jest liga typerów. Sorry - za długa zima była :-)
Więc teraz w temacie:
Victoria jest pod kreską, więc powinniśmy zainkasować 3 punkty. Ważne aby wyjść na maksa skoncentrowanym. trzeba też uważać na murawę, bo po zimie raczej nie będzie w najlepszej kondycji. Kluczem będzie dobra gra w środku pola i prostopadłe podania do napastników. Myślę, że trener powinien się zdecydować na ofensywną taktykę z 2 napastnikami.
ODRA OPOLE 1945

Re: Victoria Cz-wa - Odra Opole 19.03.2011

#15
Wojtaldo pisze:czemu Michniewicz wchodząc dwa razy w pole karne sam na sam, podawał, a nie próbował strzelać? Deja taka sama sytuacja.. ;/ Setla szkoda, że nie wykazał się skutecznością taką jak w sparingach..
Setla zadebiutował w meczu dwie klasy rozgrywkowe wyżej niż gral poprzednio, strzelil gola, stworzyl sytuacje. Dla mnie byl to bardzo udany debiut młodzika przeciez.
Jak sie nie potrafi srzelic drugiego gola, to trzeba szcegolnie w ostatnich minutach za wszelka cene szanowac korzystny wynik. Dzis Odra stracila 6 punktow - po 2 do Rowu, Zabnicy i Bielska.

Re: Victoria Cz-wa - Odra Opole 19.03.2011

#16
Bobo pisze: Setla zadebiutował w meczu dwie klasy rozgrywkowe wyżej niż gral poprzednio, strzelil gola, stworzyl sytuacje. Dla mnie byl to bardzo udany debiut młodzika przeciez.
Według mnie się mylisz. Dwie zmarnowane setki mówią same za siebie (zwłaszcza ta druga, kiedy zaczął się niepotrzebnie kiwać z bramkarzem)
Amor patriae nostra lex

Re: Victoria Cz-wa - Odra Opole 19.03.2011

#18
Bob pisze:
Bobo pisze: Setla zadebiutował w meczu dwie klasy rozgrywkowe wyżej niż gral poprzednio, strzelil gola, stworzyl sytuacje. Dla mnie byl to bardzo udany debiut młodzika przeciez.
Według mnie się mylisz. Dwie zmarnowane setki mówią same za siebie (zwłaszcza ta druga, kiedy zaczął się niepotrzebnie kiwać z bramkarzem)
Nie przekonasz mnie, bramka w debiucie to wielka sprawa. Powiedz mi w którym meczu Tadek Tyc strzelił pierwszego gola, o Jaworskim nie wspomne....

Re: Victoria Cz-wa - Odra Opole 19.03.2011

#21
Co z tego, że gra dobra jak nieskuteczna? Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, brak wyciągnięcia wniosków z pierwszego meczu z Victorią i frajersko stracone punkty z jedną z najsłabszych drużyn w naszej lidze.Jeśli myślimy o awansie to takie mecze trzeba wygrywać i z kolejki na kolejkę zmniejszać stratę.

Odnośnie Setly cieszy jego łatwość dochodzenia do sytuacji, bramka w debiucie, ale skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Miejmy nadzieję, że był to zimny prysznic dla naszych piłkarzy wyciągną wnioski i w kolejnych meczach zaprezentują skuteczniejszy futbol i wygrane. WSZYSCY DO MYSZKOWA!!
Obrazek

Re: Victoria Cz-wa - Odra Opole 19.03.2011

#22
moim zdaniem żenada!!!! jak można sobie dać strzelić bramkę na remis w końcówce tym bardziej że cały mecz należał do nas. jestem baaardzo zawiedziony grą piłkarzy i bez sensu są przyśpiewki "nic się nie stało" bo się STAŁO! zamiasdt odrabiać punkty stoimy w miejscu dzięki Bogu że inni też mieli remisy bo inaczej byłoby jeszcze gorzej
Dulce et decorum est pro patria mori - słodko i zaszczytnie jest umrzeć za ojczyznę

ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI
KOSOWO ZAWSZE SERBSKIE