Turnieje Zimowe

#1
Czy wiecie może czy będą organizowane jakieś turnieje piłkarskie z udziałem naszych grup rocznikowych?? Chodzi mi o dzieciaki, w tamtym zimę były i jeżeli teraz także będą to moglibyśmy się zebrać i podopingować młodzików. Co o tym sądzicie??:P
Stąpając po niepewnym gruncie, w przyjaźni mam oparcie...

Re: Turnieje Zimowe

#3
Może gdybyśmy zrobili taką promocje na większą skale to pewnie było by Nas więcej, nie ma co podchodzić do tego w taki pesymistyczny sposób, trochę pozytywnego nastawienia:)
Stąpając po niepewnym gruncie, w przyjaźni mam oparcie...

Re: Turnieje Zimowe

#5
zielu pisze:Lepiej skupić się na zimowych mistrzostwach Opola tak jak rok temu (o ile będą).
Nazwa tematu jest ogólna więc można pod nią podpiąć też inne turnieje, np. seniorów z udziałem OO (j.w), PB, ZXXXL;)
Info na temat turniejów z udziałem naszej młodzieży oczywiście też.
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Turnieje Zimowe

#8
Michasiek pisze:Może gdybyśmy zrobili taką promocje na większą skale to pewnie było by Nas więcej, nie ma co podchodzić do tego w taki pesymistyczny sposób, trochę pozytywnego nastawienia:)
mi się wydaje że lepsze by było zaskoczenie dzieci i pojawić się niespodziewanie :)
Wilson pisze:czemu ma nie wystapic?
wystąpi :) do drużyn z Opola pewnie Swornica znowu będzie no i jakaś drużyna za Arkę Opole bo oni chyba przestali istnieć może Chemik KK albo Start Namysłów :D

Re: Turnieje Zimowe

#13
Geordie's pisze:Propozycja obsady turnieju:
Odra Opole, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, Chemik Kędzierzyn :-)
co wy na to? frekwencja murowana :-)
tego by nie wytrzymał dach w naszej pięknej muzealnej hali sportowej :D
LooZ^ pisze:Ta, to moze na Remes Cup sie wkrecimy ;)
za słaby jest dla nas ten Remes Cup same drużyny bez kibiców tam grają :) a teraz zejdźmy na ziemię i pomyśleć bo dzieci grające miały by na prawdę miłe zaskoczenie jak by usłyszały doping tylko czy byśmy zebrali 100 osób a to raczej łatwe nie będzie ;]

Re: Turnieje Zimowe

#15
zaprośmy naszych węgrów :) przy ich wódce doping jest jakby bardziej "ztuningowany" :D tak przy okazji, jak będę już w Polsce to na wiosnę możn a pomyśleć coś w Tułowicach, są 2 hale, orlik do wyboru! kiedyś już rozmawiałem na ten temat z ludźmi odpowiedzialnymi za jedną z hal i nie byłoby problemu. tylko potrzebne były konkretniejsze info ile zespołów na jak długo godzinowo czy potem basen itp :P koszty byłyby znośne :)
Dulce et decorum est pro patria mori - słodko i zaszczytnie jest umrzeć za ojczyznę

ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI
KOSOWO ZAWSZE SERBSKIE

Re: Turnieje Zimowe

#17
mowię że jest do dyspozycji orlik i 2 hale w tułowicach, ale to na wiosnę dopiero jak coś jak wrócę zza granicy
Dulce et decorum est pro patria mori - słodko i zaszczytnie jest umrzeć za ojczyznę

ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI
KOSOWO ZAWSZE SERBSKIE
cron