Przygotowania Odry do rundy wiosennej (treningi, sparingi)

#1
Oficjalne treningi Odra rozpoczyna 10 01 2011, a od 23 do 29 stycznia przebywać będzie na tygodniowym zgrupowaniu w Kamieniu Śląskim.

Harmonogram sparingów:

1 Odra Opole - Polonia Bytom 1 : 2 (1 : 2) - składy podstawowe
(15 stycznia, Opole, Centrum Sportu przy ul. Północnej, godz. 12:00)
2 Odra Opole - Polonia Bytom 2 : 3 (1 : 1) - piłkarze testowani
(15 stycznia, Opole, Centrum Sportu przy ul. Północnej, godz. 14:00)

3 MRKS Czechowice-Dziedzice - Odra Opole 1 : 4 (0 : 0)
(28 stycznia, Kamień Śląski, godz. 19:00)

4 Ruch Radzionków - Odra Opole 1 : 0 (0 - 0)
(29 stycznia, Kamień Śląski, godz. 13:30)

5 Odra Opole - Motobi Kąty Wrocławskie 1 : 2 (0 : 2)
(5 lutego, sobota, Opole, Centrum Sportu przy ul. Północnej, godz. 11:00)

6 Odra Opole - Ruch Zdzieszowice 0 : 2 (0 : 0)
(8 lutego, wtorek, Opole, Centrum Sportu przy ul. Północnej,godz. 17:00)

7 Odra Opole – Termalica Druk-Bet Nieciecza 1 : 2 (0 : 0)
(11 lutego, piątek, Kluczbork, godz. 12:00)

8 Odra Opole - Polonia Trzebnica 1 : 1 (0 : 1)
(12 lutego, sobota, Opole, Centrum Sportu przy ul. Północnej, godz. 11:00)

9 Górnik Wałbrzych - Odra Opole 4 : 3 (1 : 1)
(16 lutego, wtorek, Świdnica, godz. 17:00)

10 Odra Opole - Odra Wodzisław Śląski 3 : 3 (3 :0)
(19 lutego, sobota, Opole, Centrum Sportu przy ul. Północnej, godz. 11:00)

11 Pogoń Siedlce - Odra Opole 2 : 1 (0 : 0)
(21 lutego, poniedziałek, Kluczbork, godz. 12:00)

12 Odra Opole - Skra Częstochowa 0 : 0
(23 lutego, środa, Centrum Sportu przy ul. Północnej, 17:00)

13 Odra Opole - Raków Częstochowa 0 : 0
(26 lutego, sobota, Centrum Sportu przy ul. Północnej, 13:00)

14 Odra Opole - Lechia Dzierżoniów 2 : 3 (2 : 3)
(5 marca, sobota, Centrum Sportu przy ul. Północnej, 13:00)

15 Odra Opole - Olimpia Truskolasy
(12 marca, sobota, Oleska 51, 15:00)

Inauguracja sezonu ligowego 19 marca o godz. 15:00 - meczem: Victoria Częstochowa – Odra Opole
NIE----------------------MOŻE----------------------CIĘ----------------------TAM----------------------ZABRAKNĄĆ !
Ostatnio zmieniony wtorek, 8 marca 2011, 11:58 przez rozeff, łącznie zmieniany 22 razy.
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Byli piłkarze Odry

#7
olać go i tak tam kariery nie zrobi mnie zaciekawiło to:
MKS Kluczbork:
Przychodzą: Błażej Ciesielski (P - Calisia Kalisz), Mohamed Donzo (P - Prosna Wieruszów), Przemysław Królak (O - Nielba Wągrowiec), Dawid Lipiński (N - Czarni Jelcz-Laskowice), Fabian Pawela (N - ?), Adam Deja (OKS Olesno), Dawid Śliwiński (Konfeks Legnica), Dominik Kniejski (junior), Grzegorz Wnuk (MKS Gogolin), Kamil Kaczor (junior), Krzysztof Meryk (OKS Olesno), Marek Gacek (MKP Wołów), Przemysław Koseła (Fortuna Gliwice), Sebastian Tylek (brak klubu), Sebastian Zagórski (Piast Żmigród)

czy oni czasem nie mieli przyjść do nas?

Re: Byli piłkarze Odry

#10
Panowie spokojnie. Dostali oni oczywiście oferty z MKSu,ale kiedy mieli zagrać jakiś mecz w Kluczborku (chyba z Ruchem Zdzieszowice) to woleli pojechać na sparing na Oleskiej :)
Chłopaków nawet dobrze znam, i wiem,że raczej bliżej im do naszej Odry :)
Amor patriae nostra lex

Re: Byli piłkarze Odry

#12
Bob pisze:Panowie spokojnie. Dostali oni oczywiście oferty z MKSu,ale kiedy mieli zagrać jakiś mecz w Kluczborku (chyba z Ruchem Zdzieszowice) to woleli pojechać na sparing na Oleskiej :)
Chłopaków nawet dobrze znam, i wiem,że raczej bliżej im do naszej Odry :)
to mnie ucieszyło jak to przeczytałem tam pilnuj kolegów bo zapowiadają się na dobrych piłkarzy z tego co słyszałem :D

Re: Przygotowania Odry do rundy wiosennej (treningi, sparing

#16
Jest juz lista sparingow. Paru przeciwnikow wyglada ciekawie ;)

29.01 - Ruch Radzionków, godz. 11.00, MRKS Czechowice-Dziedzice, godz. 13.00 - Kamień Śląski k.Rybnika
5.02 - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie, godz. ?, Opole
9.02 - Ruch Zdzieszowice, godz. ?, Opole
11.02 - LKS Nieciecza, godz. 12.00, Kluczbork
12.02 - Polonia Trzebnica, godz. ?, Opole
16.02 - Górnik Wałbrzych, godz. 17.30, Świdnica
19.02 - Polonia Świdnica, godz. ?, Opole
23.02 - Skra Częstochowa, godz. ?, ?
26.02 - Raków Częstochowa, godz. ?, ?
5.03 - Lechia Dzierżoniów, godz. ?, ?
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Przygotowania Odry do rundy wiosennej (treningi, sparing

#21
z oficjalnej:
Miło nam donieść, że już 15 stycznia (sobota) czeka naszych kibiców bardzo miła niespodzianka. Tego bowiem dnia odbędzie się oficjalne otwarcie kompleksu treningowego przy ulicy Północnej w Opolu, a meczem inaugurującym pracę obiektu będzie pojedynek Oderki z Polonią Bytom. Z reprezentantem polskiej ekstraklasy do uzgodnienia pozostała jedynie kwestia godziny meczu, o czym niezwłocznie poinformujemy.
Odra jest najważniejsza !

Re: Przygotowania Odry do rundy wiosennej (treningi, sparing

#22
rozeff pisze:A już myślałem że tylko kibice mają w sobie wiarę w lepsze jutro. Mam nadzieję że Mariusz głęboko wierzy w to co mówi, a może też ... wie rzeczy o których my nie wiemy;)
A ja mam nadzieje ze o tych czterach latach to jakos tak mu sie wymknelo bez przemyslunku bo chyba nie mysli powaznie ze Odra bedzie grala przykladowo trzy lata w 4 lidze potem rok w 3 i moze awansuja do drugiej ( 1 liga obecnie ) po zalozonych czterech latach a jak sie nie uda to za piec lat lub szesc w koncu dwa lata poslizgu to moze tez ok. Po planach i osiagnieciach to nasi kibice beda jezdzic juz tylko na Polonie i Zaglebie a w Opolu na meczach bedzie po 400 widzow w sobote wieczorem przy jupiterach kurna. Przypominam ze Odra nigdy nie grala w czwartej lidze a jak ma tam nabierac doswiadczenia przez klika lat to ja to mam w nosie i pod takimi planami sie nie podpisuje.
Wsyd gdy nie bedzie awansu w przyszlym roku i juz calkowita hanba i tragedia gdy go zabraknie w 2112 ! Toz w tym roku bedzie koniec swiata i chyba dobrze.

Re: Przygotowania Odry do rundy wiosennej (treningi, sparing

#23
Snajper trzy propozycje:
-starasz się o objęcie funkcji prezesa,trenera, menedżera, dyrektora sportowego i co tam jeszcze można(może masz do tego predyspozycje bo narzekając na wszystko można sądzić że wiesz lepiej) i wtedy to TY odbudujesz Wielką Odrę i dla każdego z nas będziesz kimś w rodzaju BOGA
-Mówisz że się nie piszesz i masz w nosie, w takim razie czas na zmianę drużyny.Bo po kiego stać murem za Odrą jeśli można się przerzucić do klubu gdzie nie ma żadnych problemów, to też jeden ze sposobów radzenia sobie z takimi trudnymi sytuacjami...
-No i po trzecie...Przeczytaj i przemyśl dogłębnie znaczenia słów które już tyle razy usłyszałeś czy odczytałeś od LooZa, może wtedy skumasz o co goł ;]

Re: Przygotowania Odry do rundy wiosennej (treningi, sparing

#24
Miło nam donieść, że już 15 stycznia (sobota) czeka naszych kibiców bardzo miła niespodzianka. Tego bowiem dnia odbędzie się oficjalne otwarcie kompleksu treningowego przy ulicy Północnej w Opolu, a meczem inaugurującym pracę obiektu będzie pojedynek Oderki z Polonią Bytom. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12.00. O tej porze zmierzą się pierwsze drużyny, dwie godziny później zagrają ze sobą piłkarze testowani.

Z oficjalnej strony
cron