Re: Wyniki głosowania na prezydenta Opola

#2
Niewiele, kurde, brakowało do innej drugiej tury, ale przepaść jaka dzieli RZ od innych kandydatów i tak jest jeszcze nie do przeskoczenia. Znowu okazało się ile znaczy żelazny elektorat partyjny.

PS. W Dobrzeniu również bez zmian, wyborcy kandydata mniejszościowego byli karni i zdyscyplinowani, elektorat pozostałych kandydatów w 2/3 pozostał w domu:(
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Wyniki głosowania na prezydenta Opola

#4
http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,87 ... IDEO_.html

Oglądajcie uważnie od 2:02 min. HIPOKRYZJA? Nie wiem ile w tym prawdy, ale mam nadzieję, że Porowska nie zrobiła nas w chuja, popierając Zembaczyńskiego, przeciwko któremu zresztą była, bo to by oznaczało tylko jedno.... Totalne wyjebanie się na własnych wyborców. Oby to się nie odbiło czkawką przeciwko nam.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 listopada 2010, 17:41 przez popi, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Wyniki głosowania na prezydenta Opola

#7
popi pisze:http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,87 ... IDEO_.html

Oglądajcie uważnie od 2:02 min. HIPOKRYZJA? Nie wiem ile w tym prawdy, ale mam nadzieję, że Porowska nie zrobiła nas w chuja, popierając Zembaczyńskiego, przeciwko któremu zresztą była, bo to by oznaczało tylko jedno.... Totalne wyjebanie się na własnych wyborców. Oby to się nie odbiło czkawką przeciwko nam.
Spoko, Jarosław tablete łyknie, dopalacza zapoda i coś wymyśli.... a ma niezłą zagadkę. :-)

Re: Wyniki głosowania na prezydenta Opola

#8
Bronek_OKS pisze:"Na Wójta Gminy Dobrzeń Wielki został wybrany WRÓBEL Henryk"

Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1) GABOR Tomasz Adam zgłoszony przez KWW NASZ SAMORZĄD - 1 145
2) WOLNY-MIKSA Anna zgłoszony przez KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP - 694
3) WRÓBEL Henryk zgłoszony przez KOMITET WYB. MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA - 2 467
a na co komu tutaj (w tym wątku) tak dokładna wiedza na ten temat? sensacja to to nie jest
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Wyniki głosowania na prezydenta Opola

#15
Mam tylko cicha nadzieje ze ta porazka ( decyzja glosu na prezydenta ) co niektorych czegos nauczy na przyszlosc. Dobrze ze to wszystko nie przysnioslo fatalnych i nieodwracalnych skutkow dla Odry.
Po takich nieprzemyslanych decyzjach Zarzad Oderki musi sie potem glebobko gimnastykowac i robic z siebie posmiewisko w prasie. Chlopaki 3-majcie sie.

Re: Wyniki głosowania na prezydenta Opola

#17
snajper pisze:Mam tylko cicha nadzieje ze ta porazka ( decyzja glosu na prezydenta ) co niektorych czegos nauczy na przyszlosc. Dobrze ze to wszystko nie przysnioslo fatalnych i nieodwracalnych skutkow dla Odry.
Po takich nieprzemyslanych decyzjach Zarzad Oderki musi sie potem glebobko gimnastykowac i robic z siebie posmiewisko w prasie. Chlopaki 3-majcie sie.
Snajper, ja tak w kwestii formalnej.
Nikt z siebie pośmiewiska w prasie nie robi. Jak już, to prasa robi pośmiewisko z ludzi.

Re: Wyniki głosowania na prezydenta Opola

#19
dokładnie według Zembatego,
-Na rynku jest zajebiście nawet za dużo knajp
-Okraglak bedzie stał w tym stanie co jest...bo czemu nie
-Do nazwy nie wracamy pompujemy do klubu kupe kasy , a stadion nawdonimy i bedzie git

to prawda płakać się chce, Panowie ja głosować nie mogę bo z Opola nie jestem... ale nie patrzcie na partie głosujcie na ludzi...

Re: Wyniki głosowania na prezydenta Opola

#21
Taki wynik to ostrzeżenie i żółta kartka od mieszkańców. Mam nadzieję, że teraz weźmie się do roboty. Bo nawet jeśli nie będzie kandydował za 4 lata, to walczy teraz o dobrą pozycję startową dla przyszłego kandydata PO. No i z dwojga złego wolałem jednak Zembaczyńskiego niż Garbowskiego i jego bandę, która by pewnie zaraz porozdzielała sobie strefy wpływów.

Re: Wyniki głosowania na prezydenta Opola

#22
Jsli chodzi o nasza Odre to nic sie nie zmieni.Dalej bedzie dziadostwo w postaci 0,5mln rocznie dotacji,stadion przez 4 lata nie zostanie nawet tkniety.Z 3 ligi nie wyjdziemy bo z takimi drobnymi to sobie mozna w 3 lidze pykac.Nasi dzialacze spokojnie beda sobie 4 lata pracowac w 3 ligowej Oderce.Czasami sypna Ryskowi smycza czy proporczykiem,zeby wodza udobruchac,bo kibice zle sie o p.prezydencie wypowiadaja i go w wielki gniew wprowadzaja

Re: Wyniki głosowania na prezydenta Opola

#24
respest pisze:Taki wynik to ostrzeżenie i żółta kartka od mieszkańców. Mam nadzieję, że teraz weźmie się do roboty. Bo nawet jeśli nie będzie kandydował za 4 lata, to walczy teraz o dobrą pozycję startową dla przyszłego kandydata PO. No i z dwojga złego wolałem jednak Zembaczyńskiego niż Garbowskiego i jego bandę, która by pewnie zaraz porozdzielała sobie strefy wpływów.
Jakie to ostrzeżenie dla Zębatego, skoro coraz większa rzesza jego przeciwników w dniu wyborów zostaje w domach? We wszystkich kolejnych wyborach liczba tych co nie głosują (bo i tak wygra ten co poprzednio!!!!!) jest coraz większa(!), a wtedy elektorat aktualnie rządzącego prezydenta(z jego strefy wpływów) wystarcza żeby przegłosować przeciwników.
A czy R.Z. weźmie się do roboty, ciężko wyczuć, na pewno wiemy co zrobi w sprawie Odry, bo już to zapowiedział. Szału nie będzie.

Jedna z wykładowczyń na UO, która siedziała obok R.Z. na jakimś odczycie powiedziała " mnie już nie interesuje co ten pan zrobił lub nie zrobił dla Opola, ale on się tak chwiał, sapał, świszczał, dusił, że chciałam wezwać pogotowie, bo myślałam ze schodzi z tego świata - powinien już sobie odpocząć). Trudno go więc podejrzewać o jakieś spektakularne, ryzykowne działania na rzecz miasta (o sporcie w Opolu nawet nie wspominając).
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: Wyniki głosowania na prezydenta Opola

#25
Może fakt, że wygrał niewielką ilością głosów przemówi trochę do rozsądku i dzięki temu zacznie aktywniej działać w kilku sprawach (szczególnie drogi, sport, pozyskiwanie inwestycji). Jak napisał >respest<, już teraz prezydent powinien robić grunt pod następne wybory. 4 lata zlecą szybko, dlatego potrzeba znów przekonać mieszkańców CZYNAMI a nie oBIETNICAMI. Poczekamy, zobaczymy, ocenimy.
ODRA OPOLE 1945
cron