Re: WZMOCNIENIA

#3
No to kolego LooZ^ ( nie jestem pewien czy to sie odmienia a nie chce urazic ) z Tomkiem Copikiem dodales bobu. Nie wiem czy cos faktycznie slyszales w klubie, czy to tylko taka ploteczka, zeby nas nakrecic, ale....Zaczne od konca. Taki facet z jajami jest potrzebny w srodkowej linii.Bez dwoch zdan. Nalezy sie tylko spokojnie zastanowic ( pytania do trenera ) czy Odra jest w stanie z nim ( T.C.) w skladzie odrobic 9 pkt straty. Copik, gdyby przyszedl na 100% bylby pilkarzem najlepiej oplacanym ( obok Michniewicza ). Jezeli Odra nie awansuje ( co wyglada niestety bardzo realnie ) to czy kruchy budzet Oderki to wytrzyma ? Na to pytanie musi odpowiedziec sobie Nasz Zarzad ( tutaj serdecznie pozdrawiam ).Jezeli trener Kaniuka jest przekonany, ze przygotuje tak zespol, ze bedzie gral dobrze od pierwszej wiosennej kolejki, a nie przykladowo od osmej to jak najbardziej TAK. Trener MUSI bys charakterny i wiedziec o co gra i za jaka stawke. LooZ^ nawet nie wiesz jak bardzo taka wiadomosc mnie podbudowala.

Kolego Pasibrzuch. Zaczynam Cie lubiec co raz wiecej. hehe Masz swoje lata, ale podniecasz sie ( w dobrym znaczeniu ) jak dzieciak ( czesto jestem taki sam " zagotowany " ). Wiesz przeciez o tym,ze jak to ktos wczesniej fajnie napisal - " Pilkarze sa ja prostytutki i zawsze pojda z tym kto im wiecej zaplaci ". Czy mamy prawo zatrzymac mlodego zdolnego pilkarza ( kontrakty na pare lat - tego trzymac sie ), gdy bedzie chcial odejsc nawet do najbardziej znienawidzonego przez mnie Slaska, ktory zaproponuje mu dwukrotnie wieksza kase i mozliwosc gry z najlepszymi w kraju ? Come on bro. Copik odszedl tak jak dawniej Mlynarz Adamiec i wszyscy inni kolejni.Tak to jest w pilce, ze z dobrym, slawnym i bogatym kazdy chce trzymac, ale z biednym,zapomnianym klubem na zawsze pozostana tylko kibice ( i to nieliczni ).
Troszke inaczej miala sie sprawa z trenerem Polakiem. On podjal sie pracy na dluzej.Cos nam obiecal. Zaczynal z mlodymi chlopakami ktorzy jeszcze niczego w zyciu nie osiagneli, strasznie zaufali, byl dla nich autorytetem. Mial z nich zrobic pilkarzy, a Opolu przywrocic troszke z dawnego blasku.Podejmowal prace w Odrze od zupelnego dna. Mial wykazac sie klasa, kunsztem, trenerka. Czyli zrobic cos z niczego.Na to liczylismy wszyscy.Na prace dluogofalowa. A jak bylo ? Z piatej ligi do czwartej z tymi pilkarzami i kasa to i ja z Twoja pomoca uzyskalbym awans. Dodatkowo z piatej ( bylej )awansowaly dwa zespoly haha. Jak to zaufanie sie skonczylo wiemy. Wielka ucieczka i duzym niesmakiem.
Jezeli z Tomkiem to tylko plota to ......szkoda i niech to szlag.
chcemy Tomka chcemy Tomka chcemy Tomka i do tego Plewnie i Orlowicza. haha pozdro

Re: WZMOCNIENIA

#12
a brat Sebastiana Deji - Adam?
17 lat,a bierze każdego ogóra w V lidze :)

A Mateusz Jeziorowski trzeba przyznać,że ostatnimi czasy tylko on i paru piłkarzy OKSu Olesno starają się grać,bo reszta to sami alkoholicy ;D
Amor patriae nostra lex

Re: WZMOCNIENIA

#13
Najbardziej to podoba mi się wzmocnienie ....głów naszego zarządu!!! teraz gdzie ich nie usłyszę to mówią że Atakujemy awans!!!!!!!!!!!

i to jest to, nawet Jakub Bella na otwarci kompleksu boisk powiedział; " teraz już nic Nam nie przeszkodzi w awansie"

brawo brawo..

Re: WZMOCNIENIA

#15
Drogi Webciu,
Nie wiem czy to Ty nie jestes przypadkiem Patryk Dzieniszewski, czy tylko zagorzaly fan jego talentu, ale musze Cie zmartwic. Nasz trener Kaniuka nie oslabia zespolu z Lesnicy. Ot taki dzentelmenski parol ktorego sens do dzisiaj nie rozumiem. Do tego obroncow mamy juz dobrych, a kibice pragna jeszcze Zmude. Wiec marne szanse. Jako stary kibol Odry, chetnie bym Cie zobaczyl w akcji, bo jak to mowia od przybytku glowa nie boli. Kasy tez w naszym klubie jakos malo. Wiec ja jedynie zycze Tobie lub Twojemu idolowi zeby jeszcze lepsza gra przekonal do siebie naszego trenera. Przykladowa grajac w Lesnicy nie dal sie ograc druzynie z Rybnika Bielska i tej zabki z gorki i wtedy glowe daje ze trener Cie do Opola sciagnie. POWODZENIA.

Re: WZMOCNIENIA

#20
Młody Deja jest nieosiągalny.
Władze Oleskiej "Oksy" za nic nie chcą go wypuścić. Po drugie, już ustawia się po niego mks.
Każdy jest chyba fanem jego umiejętności, a jego koledzy z drużyny podziwiają jego styl gry...
Ten chłopak może kiedyś zrobić większą karierę od Waldka Soboty, a nawet innych, bardziej znanych Opolan...

P.S. Czytałem ostatnio w NTO coś o powrocie Ganowicza. Wie ktoś nieco więcej ode mnie na ten temat?
... po życia kres !

Re: WZMOCNIENIA

#23
"Po raz pierwszy w tegorocznych grach kontrolnych oglądać mogliśmy Łukasza Ganowicza. Piłkarz, którego nikomu z kibiców przedstawiać nie trzeba jest w fazie uzgadniana warunków swojego kontraktu na Oleskiej. Szczegóły wkrótce..." Z głównej.
cron